dnes je 02.03.2021 a svátek má Anežka

MIUCCIA PRADA MEZI ŽENAMI ROKU 2016

Přidat na Seznam.cz
Kdy se vám poštěstí osobně se setkat s nejvlivnější a zároveň nejobávanější ženou módního průmyslu?

Buď musíte mít obrovské štěstí, nebo musíte být skutečně někdo, abyste se střetli tváří v tvář s jednou z nejvlivnějších person fashion průmyslu a šéfky americké redakce módního magazínu Vogue. Tuto podmínku ovšem Miuccia Prada rozhodně splňuje.

Proto se také dědička módního impéria může jako jedna z mála těšit z přízně samotné Anny Wintour, která je její velkou obdivovatelkou, z jejíž rukou Miuccia Prada 14. listopadu dokonce převzala jednu z cen časopisu Glamour „Ženy roku 2016“, která jí byla udělena za příspěvek módě, umění a kultuře.

MIUCCIA PRADA OCENĚNA

MEZI ŽENAMI ROKU ČASOPISU GLAMOUR

 

Tyto ceny jsou v L. A. každoročně udělovány šéfredaktorkou časopisu Glamour Cindi Leive při slavnostním ceremoniálu, jenž vzdává hold úspěchům žen, přinášejícím novinky a inovace v oblasti jak módy a zábavy, tak i politiky, byznysu a dalších.

Vedle Miuccii se ocenění dočkaly také americká zpěvačka, herečka a modelka Zendaya, zpěvačka a módní ikona Gwen Stefani či olympijská gymnastka Simone Biles.

Miuccia Prada, která má za sebou úctyhodné dílo, překračující hranice disciplín, je uznávána především jako průkopnice, jejíž kritické myšlení jí pomohlo vybudovat úspěšnou a význačnou firmu s konzistentním názorem. Inovativní duch Miuccii Prada vychází z jejího upřímného zájmu o umění, který nikdy úplně nenasytí její zvědavost, a z neustálého zkoumání současného světa.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VIP ZPRÁVY MIUCCIA PRADA ANNA WINTOUR GWEN STEFANI GLAMOUR

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek