dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

Móda z ulic New Yorku na módním týdnu z pohledu mužů

Overaly a „free style“ obleky se staly populárním kouskem mezi návštěvníky na newyorském týdnu módy. Zejména mezi muži.

Módní týdny bedlivě sledujeme, nejenom z pohledu módních přehlídek, ale stejně bystře i z pohledu, jak se na něj oblékali jeho návštěvníci. Tentokrát nás nejvíce zaujala pánská móda, kterou jednoznačně ovládly overaly a moderní obleky.

Můžeme jen hádat, která kolekce dnešní muže inspirovala, nakonec právě módní střihy všech podob jsou dlouhodobě velmi populární a aktuální móda velmi benevolentní. Krátké nohavice, oblek bez košile, batikované sako i kalhoty, havaj košile, pánské sukně, odhalená břicha, ležérní elegance, extravagance i tepláky nebo také spousta dalších stylů, které nedokážeme slovy ani popsat.

Podívejte se na kompletní galerii níže a nalaďte se na street style New Yorku… Poté nám můžete do redakce napsat svůj názor, jak by se vám líbilo, kdyby se tato móda více objevovala u nás.

fashionista.com

MÓDA PÁNSKÁ MÓDA NEW YORK FASHION WEEK MÓDNÍ TÝDEN V NEW YORKU OVERALY PÁNSKÉ OBLEKY

Související články

Zasněná a romantická kolekce Delpozo jaro 2018

Již desátá kolekce, která spatřila světlo světa na newyorském týdnu módy. Josep Font si dal opravdu záležet a vytvořil jedinečnou energii s optimismem.

Celý článek

Ostrá silueta a sofistikovanost pro jaro Derek Lam

Přírodní barvy a tkaniny se objevily v kolekci Derek Lam pro jaro 2018. Celá práce je zakořeněná v městské a dynamické ženskosti.

Celý článek