dnes je 19.12.2018 a svátek má Ester

Modelingová škola ROSE POSE objevuje nové malé modelky

Modelingová agentura Verona otevírá další ročník Modelingové školy ROSE POSE. Jde o netradiční projekt pro děti od 6 do 15 let, kde se učí správnému držení těla, nacvičují zajímavé choreografie, absolvují profesionální focení a setkávají se s osobnostmi z módní branže. 

Co je Modelingová škola?

Modelingová škola si klade za cíl zajímavým způsobem naplňovat volný čas dětí a teenegerů. Smyslem kurzu je vychovávat malé dámy a malé gentlemany, které zajímá krása a estetika. Umí správně držet tělo, je jim vlastní elegantní pohyb, zdravě se stravují a dodržují pitný režim. A to vše zábavnou a nenásilnou formou, která je spíše hrou než výukou. Věříme, že opravdu krásné a úspěšné mohou být jen zdravě sebevědomé osobnosti, které vnímají estetično jako jeden z důležitých aspektů života. Když někdo slyší o kroužku Modelingové školy pro děti, může být skeptický. Rozumím tomu, neboť mnohé napadne, že vedeme děti k povrchnosti, zakazujeme jim jíst nebo je podporujeme v používání make-upu od útlého věku. Opak je ale pravdou. Přejeme si, aby si každý z našich svěřenců uvědomoval svou jedinečnost a otevřeli se mu nové možnosti. Naši absolventi rozkvétají jako růže,vysvětluje majitelka Agentury Verona Veronika Poláková.

Co vás čeká v ROSE POSE?

Výuka probíhá pravidelně v Tanečním studiu Sector v prvním patře proslulé kavárny Vnitroblock v Holešovicích. Hlavní lektorkou pro výuku catwalk je výborná choreografka a jogínka Renata Martinová, která je neustále nabitá pozitivní energií. Děti pravidelně absolvují besedy s osobnostmi ze světa módy, jako jsou návrháři, stylisté, blogeři, fotografové ale třeba i herci. Vyzkouší si profesionální focení a veřejnou módní přehlídku. Jsou jim odhalena různá odvětví světa krásy a mají prostor pro vlastní realizaci.

 

Pro koho je Modelingová škola vhodná? 

Kroužek je vhodný pro děti od 6 do 15 let, pohybově nadané, fotogenické, ochotné vystupovat před publikem. Návštěvníci kurzu se totiž účastní módních přehlídek a jsou vedeni k profesionálním výkonům. 

 

Photo: Lucie Křížková

VERONIKA POLÁKOVÁ AGENTURA VERONA MODELINGOVÁ ŠKOLA ČESKÉ MODELKY ROSE POSE TANEČNÍ STUDIO DĚTSKÝ MODELING MODELING

Související články

Nové úspěšné tváře světového modelingu

Kdo bude hvězdou přehlídek příští rok? Je jich hned 12, které již pomalu září!

Celý článek

Konference supermodelek přinesla pozitivní odezvu

V New Yorku se sešly ty největší hvězdy současného modelingu a debatovaly o svých kariérách.

Celý článek

Čeká světovou módu nárůst nákladů a nedostatek kvalitních modelek?

Módní průmysl trpí nedostatkem modelek a růstem nákladů. Nové hvězdné tváře modelingu jsou však v nedohlednu.

Celý článek

Modelka Tereza Hudáková: Lidé neví, co práce modelky obnáší

Tereza Hudáková, držitelka korunek Miss léta 2015, Miss Špindl 2017, Miss free1 2015 a Top model of the year 2016, tvář známých kampaní a velmi úspěšná mladá modelka. 

Celý článek

Titulní strana italské Vanity Fair patří Evě Herzigové

V měsíci dubnu zazářila česká modelka Eva Herzigová v italské podobě časopisu Vanity Fair. Rozdávala v něm spoustu úsměvů.

Celý článek

Mýty o práci modelky

I přes to, že dnes můžeme nahlížet do života modelek ze všech úhlů, stereotypy o nich se v našich podvědomích stále drží. Kterým mýtům o modelkách jste uvěřili vy?

Celý článek

Marc O'Polo obsadil do jarní kampaně Hanu Jiřičkovou

Česká topmodelka se stala hlavní hvězdou jarní kampaně značky Marc O'Polo. Zapózovala v nové kolekci v neutrálních odstínech. 

Celý článek

Známé české modelky, které udávají styl na Instagramu

Daniela Peštová, Simona Krainová, Tereza Maxová, Helena Houdová... ženy, které pořád frčí. Udávají styl v módě, práci i životě a sdílí to na Instagramu. 

Celý článek