dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

Modelingová škola ROSE POSE objevuje nové malé modelky

Přidat na Seznam.cz
Modelingová agentura Verona otevírá další ročník Modelingové školy ROSE POSE. Jde o netradiční projekt pro děti od 6 do 15 let, kde se učí správnému držení těla, nacvičují zajímavé choreografie, absolvují profesionální focení a setkávají se s osobnostmi z módní branže. 

Co je Modelingová škola?

Modelingová škola si klade za cíl zajímavým způsobem naplňovat volný čas dětí a teenegerů. Smyslem kurzu je vychovávat malé dámy a malé gentlemany, které zajímá krása a estetika. Umí správně držet tělo, je jim vlastní elegantní pohyb, zdravě se stravují a dodržují pitný režim. A to vše zábavnou a nenásilnou formou, která je spíše hrou než výukou. Věříme, že opravdu krásné a úspěšné mohou být jen zdravě sebevědomé osobnosti, které vnímají estetično jako jeden z důležitých aspektů života. Když někdo slyší o kroužku Modelingové školy pro děti, může být skeptický. Rozumím tomu, neboť mnohé napadne, že vedeme děti k povrchnosti, zakazujeme jim jíst nebo je podporujeme v používání make-upu od útlého věku. Opak je ale pravdou. Přejeme si, aby si každý z našich svěřenců uvědomoval svou jedinečnost a otevřeli se mu nové možnosti. Naši absolventi rozkvétají jako růže,vysvětluje majitelka Agentury Verona Veronika Poláková.

Co vás čeká v ROSE POSE?

Výuka probíhá pravidelně v Tanečním studiu Sector v prvním patře proslulé kavárny Vnitroblock v Holešovicích. Hlavní lektorkou pro výuku catwalk je výborná choreografka a jogínka Renata Martinová, která je neustále nabitá pozitivní energií. Děti pravidelně absolvují besedy s osobnostmi ze světa módy, jako jsou návrháři, stylisté, blogeři, fotografové ale třeba i herci. Vyzkouší si profesionální focení a veřejnou módní přehlídku. Jsou jim odhalena různá odvětví světa krásy a mají prostor pro vlastní realizaci.

 

Pro koho je Modelingová škola vhodná? 

Kroužek je vhodný pro děti od 6 do 15 let, pohybově nadané, fotogenické, ochotné vystupovat před publikem. Návštěvníci kurzu se totiž účastní módních přehlídek a jsou vedeni k profesionálním výkonům. 

 

Photo: Lucie Křížková

Přidat na Seznam.cz
VERONIKA POLÁKOVÁ AGENTURA VERONA MODELINGOVÁ ŠKOLA ČESKÉ MODELKY ROSE POSE TANEČNÍ STUDIO DĚTSKÝ MODELING MODELING

Související články

Britská modelingová agentura bojuje proti předsudkům

Britská modelingová agentura vyhlásila válku všem předsudkům, které na poli módy panují. Vyhlásila tak boj proti "body fascism". Míří tak na více příležitostí pro modelky a modely s postižením.

Celý článek

3 nejznámější módní ikony Česka

Představujeme vám tři české slavné dámy, které to s módou skutečně umí. Inspirují mnohé módní návrháře a mají svůj osobitý styl. O jaké ženy z Česka se jedná?

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Kdy je vhodný věk začít s modelingem?

Modeling je splněný sen pro mnoho mladých dívek. Po dlouhou dobu však vyvstává otázka, kdy s ním začít, aby to nebylo příliš brzy. Jaký je názor Ameriky a Evropy?

Celý článek

V zahraničí vítězí hlavně jedinečná osobnost, říká úspěšná slovenská modelka Linda Novotná

Modeling se stal její vášní i prací a úspěchy slaví nejen u nás, ale také v zahraničí. Díky své oduševnělé kráse si plní své sny. Jaký život vede 18ti letá žádaná modelka?

Celý článek

České modelky dneška, které jsou úspěšné v zahraničí

Jsou mladé, krásné a dokázaly uspět ve světě modelingu v zahraničí. U nás nejsou příliš známé. O kterých modelkách mluvíme? 

Celý článek