dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

Modelka Ellen de Weer v brýlích značky Gucci ala 80. léta

Vycházející hvězda v modelingovém světě Ellen de Weer zaujala v nové kampani brýlí značky Gucci. Tyto oční trendy budou frčet jaro a léto 2017.

Holandská modelka byla pro kampaň vyfocena na zadním sedadle luxusního automobilu ve stylu osmdesátých let. Sluneční i módní brýle s průhlednými či dioptrickými skly oplývají lesklými obroučky, cik-cak vzory i průhlednou elegancí. Jejich cena se pohybuje něco málo přes 300 dolarů.

Kampaň zachytil fotograf Glen Luchford a je k tomu natočený i krátký módní film. Modelka jedoucí v noci autem na zadním sedadle vnímá svět skrze své sluneční brýle. Přistoupí k ní mladík, se kterým má něco společného, až nápadně blízkého. Přesně minutové video si můžete prohlédnout níže.

 

 

fashiongonerogue.com

LIFESTYLE DOPLŇKY A ŠPERKY GUCCI BRÝLE GUCCI ELLEN DE WEER

Související články

Chtělo by to stylový deštník!

Prší a prší. Když přestane, tak zase začne. Září 2017 si pro nás moc z babího léta nenachystalo, ale co. Tak si na to kupme alespoň stylový deštník.

Celý článek

Trendy nášivky, nažehlovačky a perly - vybavte se na podzim

Obrovského trendu nažehlovaček a nášivek si asi nešlo nevšimnout. My vám poradíme, kde je sehnat a jak je nosit. A zároveň vám povíme o perlách jako sofistikovanější variantě zdobení oblečení.

Celý článek