dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Modelka Enikő Mihalik rybaří v české verzi časopisu Vogue

Přidat na Seznam.cz
Námořní tematika včetně ryb, kachen a labutí provází lednové vydání časopisu Vogue.

Jednatřicetiletá modelka Enikő Mihalik pochází z Maďarska, v dětství si prošla šikanou od svých spolužáků, kdy slýchávala nepříjemné poznámky na svou hubenou postavu. Děti se domnívaly, že je jejich spolužačka nemocná. V sedmnácti se stala součástí modelingové agentury Elite Model a brzy poté se ukázala na přehlídce módního domu Chanel. Následovala spolupráce se značkami Givenchy, Moschino, Diane von Furstenberg či Versace.

Její obličej si oblíbila nejedna obálka módního časopisu, aktuálně také česká verze Vogue. Maďarská kráska je zachycena coby námořnice lovící ryby. Styling modelky připravila Alba Melendo, o snímky se postaral Cameron Postforoosh.

Fotky mají určité kouzlo, které se vám buď zalíbí, nebo naopak. Přece jen rybářská tematika spojená s lodičkami a šaty od značek Chanel, Max Mara či Louis Vuitton jsou netradičním spojením. Ale nakonec, proti gustu…

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VOGUE ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO ENIKO MIHALIK CHANEL VERSACE MAX MARA

Související články

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek

Devítiletá cílevědomá Dear Giana dobývá svět módy a designu

Mladá umělkyně a ctižádostivá návrhářka Dear Giana je nyní k vidění v nové kampani značek Nordstrom x Nike. Není však žádným nováčkem na poli módy, a rozhodně byste se o ní měli i vy dozvědět více.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek

Gigi Hadid na obálce květnového vydání československé Vogue

Modelka Gigi Hadid se objevila na titulní straně československé mutace magazínu Vogue. Fotografie pořídila topmodelka Helena Christensen a hlavní lokací se stala rodinná farma Gigi Hadid, která se nachází nedaleko New Yorku. 

Celý článek

David Hasselhoff dokazuje, že má smysl pro humor v reklamě pro Happy Socks

Legendární plážový playboy si v reklamě pro švédskou značku ponožek a plážových doplňků dělá legraci sám ze sebe. A výsledek je opravdu decentně humorný!

Celý článek