dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Modelka Enikő Mihalik rybaří v české verzi časopisu Vogue

Přidat na Seznam.cz
Námořní tematika včetně ryb, kachen a labutí provází lednové vydání časopisu Vogue.

Jednatřicetiletá modelka Enikő Mihalik pochází z Maďarska, v dětství si prošla šikanou od svých spolužáků, kdy slýchávala nepříjemné poznámky na svou hubenou postavu. Děti se domnívaly, že je jejich spolužačka nemocná. V sedmnácti se stala součástí modelingové agentury Elite Model a brzy poté se ukázala na přehlídce módního domu Chanel. Následovala spolupráce se značkami Givenchy, Moschino, Diane von Furstenberg či Versace.

Její obličej si oblíbila nejedna obálka módního časopisu, aktuálně také česká verze Vogue. Maďarská kráska je zachycena coby námořnice lovící ryby. Styling modelky připravila Alba Melendo, o snímky se postaral Cameron Postforoosh.

Fotky mají určité kouzlo, které se vám buď zalíbí, nebo naopak. Přece jen rybářská tematika spojená s lodičkami a šaty od značek Chanel, Max Mara či Louis Vuitton jsou netradičním spojením. Ale nakonec, proti gustu…

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VOGUE ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO ENIKO MIHALIK CHANEL VERSACE MAX MARA

Související články

Versace vytvořila nové luxusní cestovní balíčky pro leteckou společnost Turkish Airlines

Turecká letecká společnost Turkish Airlines opravdu na svých zákaznících ani zaměstnancích nešetří. Od července totiž svým cestujícím nabízí speciální cestovatelské balíčky od značky Versace. Podívejte se, na co se můžete těšit až příště s touto společností poletíte.

Celý článek

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Letní Letná byla odstartována, navštivte do konce prázdnin nový cirkus

Cirkus tak trošku jinak. Minulý týden odstartoval 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Bohatý program plný nejenom divadelních představení si můžete užít každý den až do 1. září 2019.

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Freddie Mercury: královna všech královen

Vyhýbal se všem stereotypům. Svým životem ovlivnil několik generací. Řeč je o frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercury. Extravagantní styl se projevoval i v jeho oblékání a na kontě má tak několik nadpozemských outfitů. Pojďte si s námi připomenout tuto osobnost světové hudby.

Celý článek