dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

Modelka Tereza Fajksová se osm měsíců po porodu ukázala v plavkách

Přidat na Seznam.cz
Otevření zimní sezóny v Tatrách si nenechala ujít modelka Tereza Fajksová, která po porodu vypadá ještě krásnější než dříve. Do Jasné přijela i s osmiměsíční dcerou Lilian.

Kde jinde lépe zahájit zimní sezónu než v hotelu Grand v Jasné na Slovensku. To ví i mnoho českých celebrit, které se přijely do Tater zrelaxovat, užít si premiéru nového českého filmu Ženská na vrcholu a načerpat vysokohorskou energii.

Modelka Tereza Fajksová a bývalá Miss Earth přijela do Tater kromě malé dcerky i se svým přítelem Lubošem a jeho maminkou, která jim s Lilian pomáhala. Oba dva jsou velmi sympatičtí a usměvaví lidé, kteří tvoří krásný rodinný pár. Jen tak dál.

„V Tatrách jsme byli poprvé s miminkem a zjistili jsme, že hotel Grand je skutečně baby friendly. Moc se nám tu líbilo. Pokoj byl nádherně přizpůsobený pro dítě, byl tam dětský koutek, užili jsme si procházky. Byli jsme nadšení. Rádi se sem zase určitě vrátíme. Připadáme si tu jak u nás na chatě nebo na dovolené. Je to taková naše srdcovka,“ nadšeně hodnotí pohodlí místního hotelu Tereza Fajksová.

S přítelem si během pobytu užívala wellness i venkovní vířivku. V plavkách to navíc modelce a někdejší královně krásy sluší více než kdy dřív.

„Jak jsem to dokázala? Normálně, mám dítě, o které se čtyřiadvacet hodin starám, kojím, pořád okolo něj běhám. Takže shazování kil šlo samo. A jsem dokonce o čtyři kila lehčí než dřív,“ přiznala modelka.

Tereza si stihla mimo jiné vyzkoušet i velkou novinku – SKY PICNIC – zážitek z pikniku ve speciálně upravené kabině na lanovce. O co přesně jde? Cesta lanovkou může získat nový rozměr. Sky picnic vám nabízí nejenom pohled na krásy slovenských hor, ale také možnost, si tuto jízdu zpříjemnit dobrým jídlem a pitím. Vychutnejte si 40 minutovou jízdu lanovkou se svými přáteli v novém duchu... A teď už se těší na Vánoce s rodinou. „Budeme poprvé ve třech, takže se moc těším. Plánujeme dívat se na pohádky, uděláme řízky s bramborovým salátem a celé to bude jen v mé režii,“ dodala Tereza.

 

foto kredit: Tatry mountain resort

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI TEREZA FAJKSOVÁ TATRY WELLNESS ZIMNÍ POBYT OPENING ZIMNÍ SEZÓNY SLOVENSKO CESTOVÁNÍ UBYTOVÁNÍ NA HORÁCH

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek