dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Módní dům Dior se nechává vézt láskou

Přidat na Seznam.cz
Luxusní francouzský módní dům zveřejnil svou novou kolekci hned po odprezentování kolekce Cruise 2021. Kolekce DIORAMOUR přináší nové zpracování klasických módních kousků, zejména doplňků zahalených láskou.

zdroj:dior.com

Kabelky, boty, šperky a další doplňky jsou v zamilované kolekci Dioramour směřovány do červené a bílé barvy na oslavu festivalu Oixi, který je známý jako čínský den svatého Valentýna. Připadá na 25. srpna a značka Dior tak vytvořila jednu kolekci navíc, speciálně pro tento den.

Za kolekcí stojí hlavní návrhářka značky Maria Grazia Chiuri, která vzdala poctu lásce a sentimentu, které jsou dnes podstatnější než kdy dříve. Také tím podtrhla hlavní hodnotu módního domu Dior. V prohlášení Maria Grazia Chiuri uvedla, že červená je barvou života, jak to kdysi řekl Christian Dior a puntíky jsou motivem, který měl stejně tak rád.

Výrazný vzor se tak promítl i na ikonické kabelky domu, včetně Lady D-Lite, Dior Book Tote a 30 Montaigne, jakož i vybraných kusů konfekčního a spodního prádla, šperků a dalšího. Kolekce bude k dostání od poloviny srpna ve vybraných buticích.

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DIOR CHRISTIAN DIOR DIORAMOUR ČÍNSKÝ SVÁTEK ZAMILOVANÝCH SVATÝ VALENTÝN

Související články

Valentino ve své haute couture kolekci vyjádřil lásku

I když bude ještě chvíli trvat, než se vydáme vstříc módním přehlídkám osobně, i online zážitek může být velkým požitkem. Což rozhodně platí o podzimní kolekci značky Valentino.

Celý článek

Naomi Campbell v 51 letech nafotila kampaň odhalující její skvělé tělo

Třetí kolekce s názvem TB Summer Monogram i tentokrát přináší tři barevné varianty, s nimi také supermodelku Naomi Campbell.

Celý článek

Dramatická podzimní kampaň značky Dior vyzařuje pohádkovým tématem

Francouzský módní dům nechal svou kampaň pro nadcházející podzim a zimu plně inspirovat pohádkovými designy.

Celý článek

Dior vítá léto spuštěním své nové plážové kolekce

Teplé počasí evokuje pocit léta a dovolené. Kolekce s názvem Dioriviera pro léto 2021 myslí na všechny milovníky plážové pohody.

Celý článek

Návrhář Demna Gvasalia v nové kolekci Balenciaga předvedl provokativní módní show

Hackingový projekt značek Gucci a Balenciaga pokračuje i v aktuální kolekci. Jarní hra plná provokace a zamyšlení, co je skutečné a co ne, vám zamotá hlavu.

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

TALABAYA: Čisté linie a elegance pod silným vlivem Orientu představuje návrhářka Mirka Talavašková ve svém novém ateliéru

Česká návrhářka Mirka Talavašková si dává záležet na tom, aby každý model vystihl přednosti své majitelky. V jejím novém ateliéru TABALAYA vynikají zejména osobní přístup, precizní práce i silný vliv jiných kultur.

Celý článek

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek