dnes je 26.02.2021 a svátek má Dorota

Módní dům Dior se nechává vézt láskou

Přidat na Seznam.cz
Luxusní francouzský módní dům zveřejnil svou novou kolekci hned po odprezentování kolekce Cruise 2021. Kolekce DIORAMOUR přináší nové zpracování klasických módních kousků, zejména doplňků zahalených láskou.

zdroj:dior.com

Kabelky, boty, šperky a další doplňky jsou v zamilované kolekci Dioramour směřovány do červené a bílé barvy na oslavu festivalu Oixi, který je známý jako čínský den svatého Valentýna. Připadá na 25. srpna a značka Dior tak vytvořila jednu kolekci navíc, speciálně pro tento den.

Za kolekcí stojí hlavní návrhářka značky Maria Grazia Chiuri, která vzdala poctu lásce a sentimentu, které jsou dnes podstatnější než kdy dříve. Také tím podtrhla hlavní hodnotu módního domu Dior. V prohlášení Maria Grazia Chiuri uvedla, že červená je barvou života, jak to kdysi řekl Christian Dior a puntíky jsou motivem, který měl stejně tak rád.

Výrazný vzor se tak promítl i na ikonické kabelky domu, včetně Lady D-Lite, Dior Book Tote a 30 Montaigne, jakož i vybraných kusů konfekčního a spodního prádla, šperků a dalšího. Kolekce bude k dostání od poloviny srpna ve vybraných buticích.

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

zdroj:dior.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DIOR CHRISTIAN DIOR DIORAMOUR ČÍNSKÝ SVÁTEK ZAMILOVANÝCH SVATÝ VALENTÝN

Související články

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Vaši podporu potřebuji nejen já, ale i ostatní české značky, říká česká návrhářka Lucie Marková

Zákazníci nenakupují, návrháři proto netvoří. Čeští designéři šijí jen roušky. Textilní průmysl v podstatě nic jiného neprodává. Pojďte to změnit tím, že uděláme radost sobě i jim.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Zuzana Machorková: Šijeme i nové modely z materiálů po babičce, udržitelnost je pro nás důležitá!

Prosadit se v malé vesničce 25 kilometrů severně od Brna není zrovna snadný úkol. Módní salon Zuzany Machorkové to však zvládá na jedničku i v této době.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek

TRACE COLLECTIVE JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM LUXUSNÍ UDRŽITELNÉ MÓDY

Trace Collective je značka, která se do posledního detailu snaží být co nejvíc šetrná k přírodě, aniž by utrpěla estetická funkce oblečení.

Celý článek