dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Módní dům VAN GRAAF podpoří talentované tvůrce

Soutěž o titul nejtalentovanějšího začínajícího oděvního designéra pořádaná jako součást Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku nabídne vítězi podporu titulárního partnera, kterým se již potřetí v řadě stal módní dům VAN GRAAF.

Do 14. ledna 2018 se do soutěže pojmenované VAN GRAAF Junior Talent  mohou hlásit čeští a slovenští módní tvůrci ve věku do 26 let. Vítěz soutěže získá finanční příspěvek na zhotovení nové kolekce, možnost představit kolekci zdarma na mole MBPFW po boku největších profesionálů v oboru a také PR podporu ze strany MBPFW.

Na základě portfolií přihlášených uchazečů vybere odborná porota čtyři finalisty. V porotě zasedne kromě zástupce titulárního partnera soutěže Patricka Brosiuse také ředitel Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku Lukáš Loskot, šéfredaktorka časopisu ELLE Andrea Běhounková, šéfredaktorka Harper’s Bazaaru Barbara Nesvadbová, šéfredaktorka titulu Dolce Vita Danica Kovářová a vedoucí lifestylového magazínu Hospodářských novin PROČ NE?! Petr Matějček. Odborným garantem poroty je oděvní designérka a vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi UMPRUM profesorka Liběna Rochová. Selekce odborné poroty v počtu čtyř nejlepších se představí jako součást oficiálního přehlídkového programu březnové edice módního týdne.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW18 se uskuteční od 16. do 23. března 2018.

MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK FASHION WEEK LIBĚNA ROCHOVÁ LUKÁŠ LOSKOT VAN GRAAF MBPFW JUNIOR TALENT

Související články

Mercedes-Benz Prague Fashion Week (MBPFW) v prostředí monumentálního barokního paláce

Mercedes-Benz Prague Fashion Week, mezinárodní festival české a slovenské módy, se odehraje v termínu 16. až 23. března 2018.

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Již osmá největší domácí přehlídka současné módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week nově také s prezentacemi „see now, buy now“ se uskuteční 16. - 23. března 2018. 

Celý článek

Srdcové eso, alternace Campbell's soup i podmořský svět v kolekci Dolce&Gabbana 2018

Přes sto modelů, desítky modelek a desítky nápadů se kloubily na přehlídce dua Dolce&Gabbana pro jaro 2018. 

Celý článek

Lesk luxusu v jarní kolekci Reem Acra 2018

Značka Reem Acra patří přesně mezi ty, jejichž móda se vždy dá označit za ženskou a jednoznačně luxusní. Jinak tomu není ani na jaře 2018. 

Celý článek

Jak se oblékli návštěvníci pražského Fashion weeku?

Ukazujeme vám desítky fotek outfitů ze zahraničních fashion weeků, tentokrát si můžete prohlédnout i ten český!

Celý článek

MI Fashion Label si v jarní kolekci 2018 pohrála s detaily

Pom pomy, výrazné líčení víček, kabelky, volánky a řasení - česká značka MI Fashion Label dala v jarní kolekci 2018 na detaily.

Celý článek

MICHAEL KOVAČÍK poslal na molo odhalené modelky

Splývavé i rozevláté materiály té nejvyšší kvality přebyly v jarní kolekci Michaela Kovačíka 2018 odhalené modelky.

Celý článek

Duo Alter Era zavázalo svou jarní kolekci 2018 do stužek a mašlí

Dvojice českých návrhářek poz značkou ALTER ERA uvedla během druhého fashionweekového dne svou jarní kolekci 2018 plnou mašlí a retro vzorů.

Celý článek