dnes je 25.01.2021 a svátek má Miloš

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Přidat na Seznam.cz
Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

zdroj: pexels.com

Nadšenci do módy a oblékání zajisté ocení náš výběr nejlepších módních filmů i seriálů za poslední roky. Některé patří mezi klasiky, jiné zase překvapivé novinky. Tak jaký je váš horký favorit a který snímek můžete vidět stále dokola?

Ďábel nosí Pradu

Módní klasika, které nikdy neomrzí, Maryl Streepová v hlavní roli naprosto září a v úzkém závěsu s ní i Anne Hathaway. Jejich fanoušky možná nepřekvapí, že je dost pravděpodobné pokračování na druhý díl už volnějším způsobem. V hlavní roli by tentokrát byla Mirandy asistentka Emily.

zdroj: pinterest.com

Stážista

Další skvělý film je z roku 2015, kde se hlavní roli opět ujala Anne Hathaway s Robertem De Niro. Jde o velmi povedené komediální drama. 70letý vdovec si uvědomí, že důchod není zas tak zábavný, jak se říká a chce začít jako stážista ve firmě. Potká se s Jules, majitelkou módního webu, se kterou to nebude mít snadné.

zdroj: pinterest.com

Emily v Paříži

Takový must have mini seriál. Sympatická Emily dostane možnost pracovat a také žít ve Francii jako marketingová specialistka. Nebude to mít zprvu jednoduché, jelikož neumí francouzky a vřelé přivítání ji zrovna nečeká. Seriál je plný módy, vášně a samozřejmě Francie.

zdroj: pinterest.com

Dior a já

Skvěle hodnocený dokumentární snímek ze světa módního domu Christiana Diora. Dozvíte se, jak to funguje v zákulisí světa módy, ale také z dílny tohoto slavného muže. Film byl natočen v roce 2014 ve Francii a je velmi oblíbený nejen u módních fanoušků.

zdroj: pinterest.com

Girl Boss

Televizní seriál z roku 2017, opět z módního prostředí spojený se začátky zakládání „fashion brandu“ s kombinací životního příběhu Sophie. Vtipné pojetí 13dílného seriálu s prvky založenými na skutečných událostech při budování značky Nasty Gal.

zdroj: pinterest.com

Dále bychom mohli zmínit například Sex ve měste, Gossip girl nebo Pretty woman, ale pevně věříme, že takové hity už dávno znáte.

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ FILMY MÓDA SERIÁLY O MÓDE ĎÁBEL NOSÍ PRADU EMILY IN PARIS MODNÍ DOKUMENTY FILMY O MÓDĚ

Související články

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek

Módní trendy pro rok 2021

Jaké budou trendy v tomto roce? Co můžete očekávat a co možná mnohé překvapí? Letos to nejsou žádné puntíky ani proužky, vracíme se totiž k přírodě.

Celý článek

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Pohodová domácí móda

Mnozí z nás si užili více domácího pohodlí, než by možná chtěli. K tomu neodmyslitelně patří i pohodlné domácí oblečky. Jaké si vybírat a se kterými můžete i do města? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek