dnes je 01.12.2022 a svátek má Iva

Módní návrhářka Janine Řezáčová udělala ze své kariéry start-up

Přidat na Seznam.cz
Odmalička ji bavilo malovat, když pak doma objevila zaprášený šicí stroj po babičce, našla svou vášeň. Janine Řezáčová se nadchla pro módu a neodradil ji ani fakt, že ji vyhodili z vyšší návrhářské školy.

Neuspěla na škole ale nevzdala se!

Založila vlastní značku Janine - Made by Love, která se vyznačuje svou extravagancí spojenou se základními prvky. Svým nezaměnitelným podpisem vnáší Janine do světa módy jemnost, ženskost a barevnost.

 
Zdroj: se svolením Janine - Made by Love

Teď jde s kůží na trh. Jako první spojila své síly s novou platformou Ikiseq, první burzou lidského potenciálu svého druhu, a stává se první Češkou, jejíž kariéra je takzvaně ztokenizovaná. Na její úspěch si teď mohou vsadit fanoušci i investoři, a pokud se Janine splní její sny, mohou na tom dokonce i vydělat. 


Zdroj: se svolením Janine - Made by Love

A odhodlání a drive má sedmadvacetiletá Janine obrovské! “Dnes žiju svůj sen, dělám to, co mě baví a maximálně naplňuje. V budoucnu chci vidět své oblečení ve filmech a na lidech, kterých si vážím,” odhaluje své plány. 


Zdroj: se svolením Janine - Made by Love

Nejznámějším z jejích modelů jsou bombery šité na míru. Janine našla díru na trhu, protože primárně na letecké bundy se mnoho značek nezaměřuje. Její trademarkovou záležitostí je pak kombinace materiálů, které se k sobě na první pohled nehodí, vypadají však přímo skvěle! Avšak v jejich kolekcích toho najdeme mnohem víc. Ať už jde o šaty, modely na zakázku, či charitativní kolekci triček podporující Chrty v nouzi. 


Zdroj: se svolením Janine - Made by Love

 

“Ve spojení s Ikiseqem vidím skvělou možnost dělat věci efektivněji, kvalitněji a na profesionální úrovni,” popisuje důvod, proč se rozhodla nakopnout svou kariéru, spojit se s profesionálním managementem a získat peníze na posun vpřed. A proč by do Janine měli lidé investovat? “Má práce je vidět, člověk si hned může prohlédnout, do čeho investuje a vidět v tom tu hodnotu. Slow fashion má budoucnost, lidé se vždy budou chtít oblékat originálně a kvalitně a chtějí znát příběh svého oblečení,” dodává. 

 

V letošním roce představila svou módu na fashion show v pražském Vnitroblocku. Tváří její značky je herec a muzikant Igor Orozovič, oblečení Made by love nosí i zpěvák Raego. 

janine_-_made_by_love_12.jpg
Zdroj: se svolením Janine - Made by Love
Igor Orozovič

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRÁŘI JANINE MADE BY LOVE JANINE ŘEZÁČOVÁ

Související články

Přehlídka TATIANA v duchu skutečné vášně pro módu spojené s elegantní kreativitou

Autorská přehlídka Tatiany Kováříkové se nesla v duchu nádherných barev a tajemna podzimu. Značka TATIANA je symbolem sofistikovanosti a elegance, která svou propracovaností jasně deklaruje rukopis významné návrhářky.

Celý článek

Michael Kováčik: Módní návrhářství je o talentu, kontaktech a vytrvalosti

Chtěl být módním návrhářem od dětství? Jak dlouho mu trvalo, než měl svou první přehlídku a myslí si,že mají české ženy vkus? Vyzpovídali jsme módního návrháře Micheala Kováčika.

Celý článek

Nová kolekce české značky Leeda je pro sebevědomé a nezávislé ženy

Odvažte se v originálním oversize kimonu nebo bomberu z nové kolekce české značky Leeda, mezi jejíž zákaznice patří (nejen) hollywoodské a české hvězdy.

Celý článek

Značka Chatty představuje novou kolekci New Season, která hraje barvami

Návrhářská dvojice Anna Tušková a Radka Sirková uvádějí téma své poslední kolekce, kterým se tentokrát stala práce švédské módní ilustrátorky Liselotte Watkins. 

Celý článek

Baťa uvádí na vánoční trh dárky s perfektními parametry i přesahem: B by Lada

Co vás napadne, když se řekne dárek s přesahem? Funkčnost, nadčasovost, kvalita, udržitelnost a originalita. To vše letošní limitovaná série dárků pro vaše blízké, ale i pro vás samotné B by Lada splňuje.

Celý článek

Kvalita, důraz na detail a odlišnost. To je značka Venduly Šulanové VS

Detail je vše. To je heslo, jímž se řídí oděvní značka VS, která byla před 4 lety založena módní designérkou Vendulou Šulanovou.

Celý článek

Zamilujte se do folklóru s nejnovější kolekcí Lenky Mulabegovič

Talentovaná návrhářka Lenka Mulabegovič vám v rozhovoru prozradí, co jí inspirovalo k nové jedinečné kolekci a jak její módní značka prožila loňský náročný rok. Dozvíte se také, co nesmí chybět v jejím šatníku a jestli má současná móda nějaké limity.
 

Celý článek

Módní přehlídka Anna Anna ukázala nové modely plné ženskosti, barev i ohně

Na letošním Czech Fashion Weeku představila Anna Tejklová pod svou značkou Anna Anna módní show plnou barev a ohně.

Celý článek