dnes je 17.10.2021 a svátek má Hedvika

Módní přehlídka Anna Anna ukázala nové modely plné ženskosti, barev i ohně

Přidat na Seznam.cz
Na letošním Czech Fashion Weeku představila Anna Tejklová pod svou značkou Anna Anna módní show plnou barev a ohně.

foto: se svolením  Anny Tejklové

Tvorba Anny Tejklové nás zejména baví. Její modely plné elegance, ženských střihů a barevných maleb oslovují široké publikum. Aktuálně značka Anna Anna představila dvě kolekce v jednom.

První kolekci Kouzelná zahrada vládly zlaté, ostře růžové, barevné tóny a elegantní slušivé střihy. Na lesklých materiálech saténu, kůži či sametu výrazně vynikla ruční malba, která je pro značku charakteristická. Modely předváděly známé modelky jako Miss Global Karolína Kokešová či Iveta Maurerová.


foto: se svolením Anny Tejklové

Kolekce nazvaná Dračí byla o poznání divočejší. Na mole se střídaly modelky v latexu, kůži a dramaticky střižených i malovaných modelech. Zcela průhledné šaty pak vynesla Miss 2019 Nikola Kokyová. V dračích šatech jsme mohli vidět i modelky Kateřinu Wohlmann Votavovou či Nikol Dotkovou.


foto: se svolením Anny Tejklové

foto: se svolením Anny Tejklové

“Pro většinu z nás byl minulý rok plný omezování náročný a některým významně změnil život. Ve mně ten tlak a neustálé mluvení o smrti vyvolalo ještě větší potřebu života a chuti tvořit," řekla o své nové tvorbě návrhářka.

A modely rozhodně byly plné života, barev, precizního zpracování i kreativity.

 

foto: se svolením Anny Tejklové

foto: se svolením Anny Tejklové

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRÁŘI ANNA ANNA ANNA TEJKLOVÁ

Související články

Zamilujte se do folklóru s nejnovější kolekcí Lenky Mulabegovič

Talentovaná návrhářka Lenka Mulabegovič vám v rozhovoru prozradí, co jí inspirovalo k nové jedinečné kolekci a jak její módní značka prožila loňský náročný rok. Dozvíte se také, co nesmí chybět v jejím šatníku a jestli má současná móda nějaké limity.
 

Celý článek

Klára Haunerová, její institut módní tvorby oslavil 10 let

Institut módní tvorby poskytuje jedinečné oděvní kurzy se zaměřením na komplexní vzdělání v módním průmyslu. Ateliér nabízí plnohodnotné vzdělání v oboru módní industrie bez ohledu na předchozí zkušenosti nebo vzdělání.

Celý článek

European Fashion Accelerator

Ve dnech 23.–26.11. proběhne na webových stránkách eu-fa.eu/ stream programu EFA 2020 online. Program nabídne prezentaci kolekcí talentovaných studentů a absolventů, fotografický workshop, přednášky a panelovou diskuzi o udržitelné módě a technologických inovacích se zajímavými hosty z oboru.

Celý článek

Giorgio Armani projevil soucit a solidaritu vůči Číně na přehlídce bez diváků

Závěr přehlídky Giorgio Armani podzimní kolekce 2020 byla více než dojemná. Návrhář, který nadále dokazuje důležitost módy pro společnost, projevil solidaritu s Čínou, kterou sužuje prozatím neléčitelný coronavirus.

Celý článek
ANNA Anna

Tip na skvělý dárek: originální barevné čepice a čelenky české značky Anna Anna!

Přemýšlíte každý rok, co zajímavého a hezkého dát svým blízkým nebo těm, kteří už „všechno mají”? Máme pro vás tip na zcela originální dárek, který je krásný, cenově dostupný, a ještě podpoříte českou řemeslnou výrobu.

Celý článek

Zuzana Kubíčková a její POP ve Four Seasons

V rámci letošního Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci i Zuzana Kubíčková. Tvorba její značky POP (název odkazuje jak na populární kulturu, tak na koncept prodeje, kdy můžeme Zuzaniny kolekce potkávat na různých pop-upech) je letos znatelně uvolněnější.

Celý článek

Street style z Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je stále v plném proudu a všichni dobře víme, že k přehlídkám také neodmyslitelně patří street style.

Celý článek

ROZHOVOR s módní návrhářkou Annou Tejklovou

Modely designérky Anny Tejklové se nesou ve znamení výjimečnosti a originality. V rozhovoru nám prozradila, jak vznikají její ručně malované modely a tištěné autorské látky.

Celý článek