dnes je 29.11.2022 a svátek má Zina

Módní přehlídka Anna Anna ukázala nové modely plné ženskosti, barev i ohně

Přidat na Seznam.cz
Na letošním Czech Fashion Weeku představila Anna Tejklová pod svou značkou Anna Anna módní show plnou barev a ohně.

foto: se svolením  Anny Tejklové

Tvorba Anny Tejklové nás zejména baví. Její modely plné elegance, ženských střihů a barevných maleb oslovují široké publikum. Aktuálně značka Anna Anna představila dvě kolekce v jednom.

První kolekci Kouzelná zahrada vládly zlaté, ostře růžové, barevné tóny a elegantní slušivé střihy. Na lesklých materiálech saténu, kůži či sametu výrazně vynikla ruční malba, která je pro značku charakteristická. Modely předváděly známé modelky jako Miss Global Karolína Kokešová či Iveta Maurerová.


foto: se svolením Anny Tejklové

Kolekce nazvaná Dračí byla o poznání divočejší. Na mole se střídaly modelky v latexu, kůži a dramaticky střižených i malovaných modelech. Zcela průhledné šaty pak vynesla Miss 2019 Nikola Kokyová. V dračích šatech jsme mohli vidět i modelky Kateřinu Wohlmann Votavovou či Nikol Dotkovou.


foto: se svolením Anny Tejklové

foto: se svolením Anny Tejklové

“Pro většinu z nás byl minulý rok plný omezování náročný a některým významně změnil život. Ve mně ten tlak a neustálé mluvení o smrti vyvolalo ještě větší potřebu života a chuti tvořit," řekla o své nové tvorbě návrhářka.

A modely rozhodně byly plné života, barev, precizního zpracování i kreativity.

 

foto: se svolením Anny Tejklové

foto: se svolením Anny Tejklové

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRÁŘI ANNA ANNA ANNA TEJKLOVÁ

Související články

Přehlídka TATIANA v duchu skutečné vášně pro módu spojené s elegantní kreativitou

Autorská přehlídka Tatiany Kováříkové se nesla v duchu nádherných barev a tajemna podzimu. Značka TATIANA je symbolem sofistikovanosti a elegance, která svou propracovaností jasně deklaruje rukopis významné návrhářky.

Celý článek

Michael Kováčik: Módní návrhářství je o talentu, kontaktech a vytrvalosti

Chtěl být módním návrhářem od dětství? Jak dlouho mu trvalo, než měl svou první přehlídku a myslí si,že mají české ženy vkus? Vyzpovídali jsme módního návrháře Micheala Kováčika.

Celý článek

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek

Módní návrhářka Janine Řezáčová udělala ze své kariéry start-up

Odmalička ji bavilo malovat, když pak doma objevila zaprášený šicí stroj po babičce, našla svou vášeň. Janine Řezáčová se nadchla pro módu a neodradil ji ani fakt, že ji vyhodili z vyšší návrhářské školy.

Celý článek

Nová kolekce české značky Leeda je pro sebevědomé a nezávislé ženy

Odvažte se v originálním oversize kimonu nebo bomberu z nové kolekce české značky Leeda, mezi jejíž zákaznice patří (nejen) hollywoodské a české hvězdy.

Celý článek

Značka Chatty představuje novou kolekci New Season, která hraje barvami

Návrhářská dvojice Anna Tušková a Radka Sirková uvádějí téma své poslední kolekce, kterým se tentokrát stala práce švédské módní ilustrátorky Liselotte Watkins. 

Celý článek

Baťa uvádí na vánoční trh dárky s perfektními parametry i přesahem: B by Lada

Co vás napadne, když se řekne dárek s přesahem? Funkčnost, nadčasovost, kvalita, udržitelnost a originalita. To vše letošní limitovaná série dárků pro vaše blízké, ale i pro vás samotné B by Lada splňuje.

Celý článek

Kvalita, důraz na detail a odlišnost. To je značka Venduly Šulanové VS

Detail je vše. To je heslo, jímž se řídí oděvní značka VS, která byla před 4 lety založena módní designérkou Vendulou Šulanovou.

Celý článek