dnes je 19.10.2018 a svátek má Michaela

Módní přehlídka Natali Ruden v duchu alchymie

Komorní přehlídka v luxusních prostorách pražského hotelu se návrhářce Natali Ruden povedla na maximum. V roli modelky kromě Veroniky Kašákové zazářila i Dana Morávková.

Důstojné prostory malostranského hotelu Aria hostily módní přehlídku Natali Ruden pod názvem Alchymie. Proč ten název? Nová kolekce Natali Ruden má s alchymií něco společného, zkoumá proces zdokonalování. Na nádherných modelech si ho dosyta mohli užít všichni přítomní. Cílem kolekce je zvýraznit hezké části ženského těla a vyjádřit, kým daná žena je. Alchymie byla stvořena z materiálů, jako jsou hedvábí a kašmír. Prezentuje se prostřednictvím jednoduchých a ladných střihů a také formou kombinování nejrůznějších látek s kůží.

Přehlídka podpořila nadační fond půvabné Veroniky Kašákové na pomoc dětem z dětských domovů. Veronika sama během večera předváděla modely nové kolekce a jako vždy, jen a jen zářila. Druhou výraznou tváří večera byla herečka Dana Morávková, která byla při předvádění za opravdovou dámu. Natali Ruden tím také naznačuje, že i ženy, které nemají výšku modelky, mohou nosit její nádherné modely a padnou jim úplně stejně.

Kromě skvělých prostor, nádherné kolekce a klidné atmosféry, velmi příjemně překvapil i připravený raut. Hotelová restaurace Coda, pod vedením šéfkuchaře Davida Šaška, přichystala opravdu exkluzivní pohoštění. Redakce Móda.cz si celou událost užila a tímto děkujeme za pozvání paní Natali Ruden a za výborné občerstvení šéfkuchaři. 

 

Foto: vlastní

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA NATALI RUDEN VERONIKA KAŠÁKOVÁ DANA MORÁVKOVÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA ČESKÁ MÓDA

Související články

Jedinečná kolekce klobouků oslavuje stoleté výročí České republiky

Česká republika slaví sto let od svého založení. Na její počest vytvořila značka Tonak nádhernou kolekci klobouků společně s módní ikonou Bárou Nesvadbovou.

 

Celý článek

Riccardo Tisci a jeho debut pro Burberry v jarní kolekci 2019

Riccardo Tisci ovládl značku Burberry. Z Givenchy odešel po více jak deseti letech a přijal spolupráci pro britský módní dům.

Celý článek

Česká značka Black Mountain vás zaujme nejen originálními sukněmi

Pojďte se dozvědět něco o další mladé a nadějné české značce, za jejímž fungováním stojí sympatická Lucie Erin Laštůvková.

Celý článek

Grafické líčení na přehlídce Christiana Diora pro Jaro 2019

Jednoduchý outfit si zaslouží extravagantní líčení. Nechte se inspirovat novým trendem pařížského fashion weeku.

Celý článek

Givenchy stvořil jarní kolekci inspirovanou novou múzou

Annemarie Schwarzenbach se stala ústřední postavou v kreativní tvorbě pro konfekční kolekci na jaro 2019.

Celý článek

Atrium Flora hostilo jedinečnou událost 100 let elegance

Jedinečná událost se konala koncem září a připomněla minulých sto let v oblasti módy a elegance. 

Celý článek

Značka Tod’s pro jaro 2019 hledá italského ducha

Značka Tod’s přislíbila, že na své první smíšené dámské i pánské přehlídce představí „italské postavení“ na poli módy. Hodnocení z této kolekce jsou vysoká.

Celý článek