dnes je 19.03.2018 a svátek má Josef

Módní přehlídka Natali Ruden v duchu alchymie

Komorní přehlídka v luxusních prostorách pražského hotelu se návrhářce Natali Ruden povedla na maximum. V roli modelky kromě Veroniky Kašákové zazářila i Dana Morávková.

Důstojné prostory malostranského hotelu Aria hostily módní přehlídku Natali Ruden pod názvem Alchymie. Proč ten název? Nová kolekce Natali Ruden má s alchymií něco společného, zkoumá proces zdokonalování. Na nádherných modelech si ho dosyta mohli užít všichni přítomní. Cílem kolekce je zvýraznit hezké části ženského těla a vyjádřit, kým daná žena je. Alchymie byla stvořena z materiálů, jako jsou hedvábí a kašmír. Prezentuje se prostřednictvím jednoduchých a ladných střihů a také formou kombinování nejrůznějších látek s kůží.

Přehlídka podpořila nadační fond půvabné Veroniky Kašákové na pomoc dětem z dětských domovů. Veronika sama během večera předváděla modely nové kolekce a jako vždy, jen a jen zářila. Druhou výraznou tváří večera byla herečka Dana Morávková, která byla při předvádění za opravdovou dámu. Natali Ruden tím také naznačuje, že i ženy, které nemají výšku modelky, mohou nosit její nádherné modely a padnou jim úplně stejně.

Kromě skvělých prostor, nádherné kolekce a klidné atmosféry, velmi příjemně překvapil i připravený raut. Hotelová restaurace Coda, pod vedením šéfkuchaře Davida Šaška, přichystala opravdu exkluzivní pohoštění. Redakce Móda.cz si celou událost užila a tímto děkujeme za pozvání paní Natali Ruden a za výborné občerstvení šéfkuchaři. 

 

Foto: vlastní

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA NATALI RUDEN VERONIKA KAŠÁKOVÁ DANA MORÁVKOVÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA ČESKÁ MÓDA

Související články

Podzim 2018 Imreczeové plný neutrálních barev a plášťů

Zdeňka Imreczeová v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou podzimní kolekci. Vládla v ní béžová a černá.

Celý článek

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Hravá spolupráce Opening Ceremony & Disney

Že prý kreslené postavičky a známé módní značky nejdou dohromady? Opening Ceremony a Disney tento velký omyl vyvrátili.

Celý článek

Co takhle natáhnout ojedinělé ponožky vyrobené ve spolupráci s designéry?

We are ferdinand tvoří kvalitní ponožky ve spolupráci s lokálními návrháři. Ferdinandy se zasazují o oživení šedi českých ulic. 

Celý článek

Podzim Saint Laurent 2018 v kůži i květinách

Anthony Vaccarello se do podzimu 2018 pustil z jedné vody načisto. Při přehlídce uvedl dámskou i pánskou kolekci a k tomu stihl představit ještě několik pohledů na ženu. 

Celý článek

Jaké akce nepropásnout během Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Pražský Fashion Week začíná už tento týden s velmi pestrým programem. Připravili jsme si pro vás seznam akcí, které nesmíte propásnout.

Celý článek

Romantická uniforma pro dnešní ženy - podzimní kolekce Fendi 2018

Podzimní kolekce Fendi přináší zemité tóny a romantickou uniformu pro silné ženy. 

Celý článek

Elie Saab předvedl kolekci plnou rafinovaných a zdobených kousků

Elie Saab předvedl svoji novou kolekci a přehlídka začala za doprovodu hudby od Nirvany - Smells Like Teen Spirit a od Radiohead's – Creep. Kolekce obsahuje opravdu velké množství květin a i dalšího zdobení!

Celý článek