dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Módní přehlídka Natali Ruden v duchu alchymie

Komorní přehlídka v luxusních prostorách pražského hotelu se návrhářce Natali Ruden povedla na maximum. V roli modelky kromě Veroniky Kašákové zazářila i Dana Morávková.

Důstojné prostory malostranského hotelu Aria hostily módní přehlídku Natali Ruden pod názvem Alchymie. Proč ten název? Nová kolekce Natali Ruden má s alchymií něco společného, zkoumá proces zdokonalování. Na nádherných modelech si ho dosyta mohli užít všichni přítomní. Cílem kolekce je zvýraznit hezké části ženského těla a vyjádřit, kým daná žena je. Alchymie byla stvořena z materiálů, jako jsou hedvábí a kašmír. Prezentuje se prostřednictvím jednoduchých a ladných střihů a také formou kombinování nejrůznějších látek s kůží.

Přehlídka podpořila nadační fond půvabné Veroniky Kašákové na pomoc dětem z dětských domovů. Veronika sama během večera předváděla modely nové kolekce a jako vždy, jen a jen zářila. Druhou výraznou tváří večera byla herečka Dana Morávková, která byla při předvádění za opravdovou dámu. Natali Ruden tím také naznačuje, že i ženy, které nemají výšku modelky, mohou nosit její nádherné modely a padnou jim úplně stejně.

Kromě skvělých prostor, nádherné kolekce a klidné atmosféry, velmi příjemně překvapil i připravený raut. Hotelová restaurace Coda, pod vedením šéfkuchaře Davida Šaška, přichystala opravdu exkluzivní pohoštění. Redakce Móda.cz si celou událost užila a tímto děkujeme za pozvání paní Natali Ruden a za výborné občerstvení šéfkuchaři. 

 

Foto: vlastní

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA NATALI RUDEN VERONIKA KAŠÁKOVÁ DANA MORÁVKOVÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA ČESKÁ MÓDA

Související články

Připravte se na kovbojku - Pre-fall Temperley London 2018

Britská značka si v rámci kolekce předcházející podzimní Ready-to-wear nachystala kovbojské klobouky, volány a přírodní barvy. Něčím to však později narušila. 

Celý článek

Pre-Fall Bottega Veneta ve hře s geometrií

Přestupní stanice mezi jarní kolekcí prezentovanou v Miláně a podzimní přehlídkou, která se uskuteční v únoru v New Yorku. Takový je Pre-Fall návrháře Thomase Maiera pod Bottega Veneta.

Celý článek

ELIŠKA TOMKOVÁ PŘEDSTAVILA NOVOU KOLEKCI PRO PODZIM/ZIMA

Navštívit představení kolekce a zároveň přehlídku módní značky Elisha, která jak jistě víte, spadá pod návrhářku Elišku Tomkovou, byl rozhodně zážitek. Byl jsem neskutečně zvědavý, jak na mě kolekce bude působit, jelikož jako muž se na mnoho věcí dívám jinak, než žena. 

Celý článek

SPOJENÍ NATALI RUDEN A VERONIKY KAŠÁKOVÉ? KRÁSA A DOBROČINNOST!

Když se v chladnějším období procházím v Praze, vnímám ženy a jejich kabáty. Vůbec netuší, že jim jejich zimní šatník krade křivky a ženský půvab. Proto jsem absolutně nadšený z kabátů návrhářky Natali Ruden. 

Celý článek

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Celý článek

Glamour aristokracie v Resort kolekci Alexander McQueen 2018

Sarah Burton se podařilo něco ojedinělého. Ve své hlavě šla staletí zpátky, aby se inspirovala pro nádherné modely Resort kolekce 2018.

Celý článek

Kde uvede Chanel svou další přehlídku?

Značka Chanel uvede svou další kolekci v rodném městě Karla Lagerfelda. 

Celý článek

Víte, jak vypadá podprsenka od Victoria's Secret za dva milióny dolarů?

Očekávaná každoroční přehlídka Victoria's Secret se blíží. Značka konečně odhalila svou letošní Fantasy podprsenku.

Celý článek