dnes je 22.07.2018 a svátek má Magdaléna

Módní přehlídka Natali Ruden v duchu alchymie

Komorní přehlídka v luxusních prostorách pražského hotelu se návrhářce Natali Ruden povedla na maximum. V roli modelky kromě Veroniky Kašákové zazářila i Dana Morávková.

Důstojné prostory malostranského hotelu Aria hostily módní přehlídku Natali Ruden pod názvem Alchymie. Proč ten název? Nová kolekce Natali Ruden má s alchymií něco společného, zkoumá proces zdokonalování. Na nádherných modelech si ho dosyta mohli užít všichni přítomní. Cílem kolekce je zvýraznit hezké části ženského těla a vyjádřit, kým daná žena je. Alchymie byla stvořena z materiálů, jako jsou hedvábí a kašmír. Prezentuje se prostřednictvím jednoduchých a ladných střihů a také formou kombinování nejrůznějších látek s kůží.

Přehlídka podpořila nadační fond půvabné Veroniky Kašákové na pomoc dětem z dětských domovů. Veronika sama během večera předváděla modely nové kolekce a jako vždy, jen a jen zářila. Druhou výraznou tváří večera byla herečka Dana Morávková, která byla při předvádění za opravdovou dámu. Natali Ruden tím také naznačuje, že i ženy, které nemají výšku modelky, mohou nosit její nádherné modely a padnou jim úplně stejně.

Kromě skvělých prostor, nádherné kolekce a klidné atmosféry, velmi příjemně překvapil i připravený raut. Hotelová restaurace Coda, pod vedením šéfkuchaře Davida Šaška, přichystala opravdu exkluzivní pohoštění. Redakce Móda.cz si celou událost užila a tímto děkujeme za pozvání paní Natali Ruden a za výborné občerstvení šéfkuchaři. 

 

Foto: vlastní

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA NATALI RUDEN VERONIKA KAŠÁKOVÁ DANA MORÁVKOVÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA ČESKÁ MÓDA

Související články

Couture kolekce Fendi 2019 je inspirována českým malířem

Modní dům Fendi představil novou Haute Couture kolekci v čele s geniálním Karlem Lagerfeldem, kterému byl inspirací český malíř František Kupka.

Celý článek

Návrhářka Jitka Klett představila v podzimní kolekci ženský půvab

Kolekce GRACE pro podzim/zimu 2018-19 nafocená při měsíčním svitu uprostřed divoké přírody  vyzdvihuje tóny červené, modré i černé barvy.

Celý článek

Alexander McQueen kolekce Jaro 2019 připomíná slavného figurativního malíře

Značka Alexander McQueen se snaží navracet ke svým britským kořenům. Kolekce na jaro 2019 totiž stojí a padá na ostrých elegantních rysech a vnitřní rozvrácenosti mužské povahy a na  osudovém příběhu významného britského umělce.

Celý článek

Móda nám plní sny, tvrdí majitelky butiku Ral Style

Lucie Mihalová a Renata Kopnická jsou sestry, které se nebály začít společně podnikat a otevřely si butik s módou v jižních Čechách. My jsme se rozhodli je vyzpovídat.

 

Celý článek

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Celý článek

Adam Kost reprezentoval českou módu v Madridu

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid navštívil český návrhář Adam Kost, který zde ukázal pánskou kolekci inspirovanou mládím.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Podzimní Haute Couture Zuhair Murad inspirované ruskou carevnou

Velkolepé Rusko v rukách mocných vládců - tak právě do této doby vás s elegancí zanese nová podzimní kolekce Zuhair Murad Haute Couture 2018.

Celý článek