dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Módní přehlídka Petry Brzkové ve Vintage Cafe Plzeň

Přidat na Seznam.cz
A je tu další z mnoha poutavých módních přehlídek designérky Petry Brzková, která se uskutečnila v rámci vernisáže výstavy fotografií Karolíny Duchkové.

Módní designérka Petra Brzková je doslova na roztrhání. Zatímco v sobotu 7. 2. 2015 dokázala vyzbrojit svými dokonalými modely české krásky na večerní Ples v Opeře, ještě se stačila přesunout do Plzně, kde v rámci vernisáže výstavy fotografií Karolíny Duschkové uspořádala módní přehlídku.

Kde kdo by si tak mohl říct, že šlo jen o okrajovou záležitost, ale ve skutečnosti se jednalo o oslnivé vyvrcholení samotné výstavy, doplněné i o fotografie tváří známých českých modelek, jak jinak než v šatech Petry Brzkové, která v oku lahodících prostorách plzeňské kavárny Vintage Cafe, nejen že společně s Karolínou oslavila narozeniny, ale také několikaletou spolupráci.

 

 

 

Dokonalé kavárnické prostory oběma přítelkyním poskytli majitelé i sousedního obchodu Lingerie Boudoir, kde svým zákazníkům, respektive zákaznicím nabízí kvalitní dámské spodní prádlo vlastní značky Beauty lingerie.

 

Zlatým hřebem večera pak byla ona zmiňovaná módní přehlídka, která dala nahlédnout do předchozí i současné kolekce dámských šatů na míru, jimž vévodily nejen společenské róby, ale i dokonale smyslné svatební šaty poseté sněhově bílými peříčky. 

 

Zdroj: Petra Brzková

Foto: Karolína Hejdová, Karolína Duschková 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI PETRA BRZKOVÁ KAROLÍNA DUSCHOKÁ SPOLEČENSKÉ ŠATY ŠATY NA MÍRU

Související články

Kolaborace Fendi X Chaos přinesla technologickou kolekci s retro nádechem

Spolupráce módního domu Fendi a značky Chaos přinesla technologickou kolekci. Ta je luxusnější alternativou k běžným doplňkům, protože sem spadají například pozlacené kryty na mobil, pouzdra na chytré hodinky nebo různé přívěsky. 

Celý článek

Zimní vrstvení a retro elegance v podání francouzské značky Celine

Druhá část zimní kampaně značky Celine v kolaboraci s modelkou Fran Summers byla odhalena. A znovu se jedná o něco, co bude chtít mít v šatníku každá žena. 

Celý článek

Martin Kohout vychází ze svého osobního stylu bez opory a základů módní školy

Nabírané rukávy, důraz na ženské boky a celkově detaily mladého návrháře Martina Kohouta baví. Ačkoliv nemá jasnou představu o tom, kde bude za deset let, rozhodně ví, co chce tvořit teď a tady.

Celý článek

Svatební kolekce Vivienne Westwood byla plná avantgardního krejčovství a luxusních látek

Vivienne Westwood se v nové svatební couture kolekci zaměřila na kvalitní řemeslné zpracování. Zároveň se inspirovala archivními střihy a přenesla je do nové, modernější a avantgardnější verze.  

Celý článek

Hana Frisonsova: Nemám jasnou cílovku, spíše řeším, aby střihy slušely různým postavám a byly variabilní

HANA FRISONSOVA se vyznačuje nositelným oděvem, v nové kolekci pracuje s celoplošným potiskem a inspiruje se organickými tvary mimozemské krajiny. Na koho se soustředí a jaké má plány do budoucna, nám prozradila v dnešním rozhovoru.

Celý článek

Česká návrhářka Gábina Páralová poprvé vyměnila společenské oděvy za sportovnější styl a sklízí úspěch

Nová módní kolekce s názvem KEEP DRY české módní návrhářky Gábiny Páralové úplně poprvé zahrnuje volnočasový oděv, který je určitou odpovědí na dobu strávenou v „domácí izolaci“ během jarní koronavirové krize. Oceňované společenské modely, které na míru šije například Táně Dykové, nyní návrhářka vyměnila za pohodlnější verzi.

Celý článek

Balenciaga na pařížském týdnu módy: Pařba v Paříži v jarní kolekci 2021

Pařba v Paříži, i tak by se dala nazvat nová letní a jarní kolekce 2021 značky Balenciaga. Tu představil módní návrhář Demna Gvasalia pomocí unikátního filmu, který se opravdu odehrává v noční Paříži. Sluneční brýle a ďábelský podtext jsou už pouhou třešňičkou na francouzském dortu.

Celý článek

Giorgio Armani nechal přehlídku své nové kolekce vysílat v italské národní televizi v hlavním vysílacím čase

V časech pandemie to nemá módní průmysl lehké. Z milánského Fashion Weeku se odhlásila většina učinkujících, a i sami organizátoři se velmi obávali toho, jak to v Miláně bude nebo nebude probíhat. Giorgio Armani, italský národní poklad, se ale rozhodl přiblížit svým lidem.

Celý článek