dnes je 12.05.2021 a svátek má Pankrác

Módní přehlídka Petry Brzkové ve Vintage Cafe Plzeň

Přidat na Seznam.cz
A je tu další z mnoha poutavých módních přehlídek designérky Petry Brzková, která se uskutečnila v rámci vernisáže výstavy fotografií Karolíny Duchkové.

Módní designérka Petra Brzková je doslova na roztrhání. Zatímco v sobotu 7. 2. 2015 dokázala vyzbrojit svými dokonalými modely české krásky na večerní Ples v Opeře, ještě se stačila přesunout do Plzně, kde v rámci vernisáže výstavy fotografií Karolíny Duschkové uspořádala módní přehlídku.

Kde kdo by si tak mohl říct, že šlo jen o okrajovou záležitost, ale ve skutečnosti se jednalo o oslnivé vyvrcholení samotné výstavy, doplněné i o fotografie tváří známých českých modelek, jak jinak než v šatech Petry Brzkové, která v oku lahodících prostorách plzeňské kavárny Vintage Cafe, nejen že společně s Karolínou oslavila narozeniny, ale také několikaletou spolupráci.

 

 

 

Dokonalé kavárnické prostory oběma přítelkyním poskytli majitelé i sousedního obchodu Lingerie Boudoir, kde svým zákazníkům, respektive zákaznicím nabízí kvalitní dámské spodní prádlo vlastní značky Beauty lingerie.

 

Zlatým hřebem večera pak byla ona zmiňovaná módní přehlídka, která dala nahlédnout do předchozí i současné kolekce dámských šatů na míru, jimž vévodily nejen společenské róby, ale i dokonale smyslné svatební šaty poseté sněhově bílými peříčky. 

 

Zdroj: Petra Brzková

Foto: Karolína Hejdová, Karolína Duschková 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI PETRA BRZKOVÁ KAROLÍNA DUSCHOKÁ SPOLEČENSKÉ ŠATY ŠATY NA MÍRU

Související články

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

To nejlepší z newyorského týdne módy: minimalismus i extravagance v podání světových značek

Newyorský týden módy je sice nějakou dobu za námi, ale i přesto není nikdy pozdě na to, ohlédnout se za těmi nejlepšími přehlídkami. Zaujal vás éterický Zimmermann nebo spíše minimalistický Jonathan Simkhai?

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek