dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Módní styl bollywoodských manželek

Přidat na Seznam.cz
Život v Indii je krásný, když jste bollywoodskou manželkou. Kromě štěstí, lásky, peněz a vlastního seriálu na Netflixu mají tyto dámy také styl.

Zdroj: Netflix India

Pokud máte rádi reality show na Netflixu, rozhodně jste neminuli sérii "Báječný život bollywoodských manželek". Byť seriál obsahuje spíše více emočních zápletek než reálného Bollywoodu, i přesto si z něj můžeme odnést kousek pravé Indie, a to konkrétně indického módního stylu bohatých dam. Módní trendy totiž vždycky udávají celebrity, a kdo jiný může ovlivnit módu více než bohaté manželky Bollywoodu, které mají velmi osobitý styl, šarm a teď už i vlastní seriál. Maheep Kapoor, Bhavana Pandey, Neelam Kothari a Seema Khan jsou hlavní hvězdy celé show, ačkoli většinou bývají hvězdami právě jejich drahé polovičky. Díky show na Netflixu se však z manželek staly přes noc influencerky, které úspěšně sbírají nové followery na sociálních sítích. A dnes se podíváme do jejich šatníků i my.

1. Seema Khan

Seema Khan je manželka bollywoodského herce Sohaila Khana. Sama je středem spousty emotivních scén a podle svého temperamentu se i obléká. Mezi její ikonické outfity patří například tyto zavinovací šaty s červeným květinovým vzorem. Nesmí chybět ani stříbrné náušnice a další doplňky.

2. Neelam Kothari

Neelam Kothari je věrná své kultuře. Často nosí typicky indické vzory. Drží se však zlatého standardu elegance. Její styl doplní šarmatními doplňky jako například těmito dlouhými náušnicemi a vášnivým líčením.

3. Bhavana Pandey

Bhavana Pandey se v seriálu na Netflixu i v osobním životě zaměřuje na charitativní činnosti, kterou často spojuje i s módou. Právě kvůli manažerování různých akcí a nadací se i ona obléká velmi střídmě a spíše v rámci business stylu. Neváhá však kombinovat různé barvy a doplňky.

4. Maheep Kapoor

Maheep Kapoor je ženou bollywoodského herce a producenta Sanjay Kapoor. Sama se pak zabývá designem šperků, které podle svých slov naprosto zbožňuje. V jejích outfitech tak šperky a další doplňky hrají často prim. Například objemné kolekce zlatých šperků často kombinuje s tmavými šaty či overally.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI INDIE NETFLIX MANŽELKY INDICKÉ ŠPERKY

Související články

Tanec, procházka města i plavba na parníku jsou skromným výčtem v bohatém programu Festivalu Open House Praha 2021

Festival Open House Praha není pouze jeden víkend v roce, jeho organizátoři zvou na celou řadu doprovodných programů, které se uskuteční v týdnu od 2. srpna 2021.

Celý článek

Z dračice k rodinnému životu! Alice Bendová myslí více na teplo domova

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života!

Celý článek

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek