dnes je 09.12.2022 a svátek má Vratislav

MOËT & CHANDON ZVEDÁ SKLENKU NA TENISOVOU LEGENDU ROGERA FEDERERA

Přidat na Seznam.cz
Moët & Chandon zahajuje celosvětovou oslavu, zatímco se tenisová hvězda Roger Federer připravuje na nové začátky.
Roger Federer

Připijme si

Šampaňský dům Moët & Chandon s potěšením zve přátele a fanoušky Rogera Federera z celého světa, aby si připili na jeho počest, zatímco tenisová hvězda se loučí s kariérou profesionálního tenisty a zahajuje svou novou životní kapitolu. Na Rogera, gentlemana, který si jako skutečná sportovní ikona zaslouží jeden z největších přípitků na světě na svou počest.


Zdroj: se svolením Moët & Chandon

Hashtag 

Od 23. září 2022 mohou Rogerovi přátelé a followeři zveřejňovat na sociálních sítích vzkazy lásky, uznání, vzpomínek a přání pro jeho zářnou budoucnost pod hashtagem #ToastToRoger. Zasloužená oslava a mimořádná pocta muži, který je ztělesněním elegance, respektu a velkorysosti. Šampaňský dům Moët & Chandon může být hrdý na to, že je Roger Federer od roku 2012 jeho ambasadorem. #ToastToRoger má v první řadě spojit všechny, kteří obdivují Rogera Federera a chtějí mu vzdát upřímnou poctu. Značka Moët & Chandon se těší na projevy, vzpomínky a další pozitivní zprávy věnované jejímu milovanému ambasadorovi. Videa, fotografie a zprávy na sociálních sítích budou sestaveny do digitální zdi slávy, kterou bude spravovat Moët & Chandon a která bude přístupná prostřednictvím digitálních platforem šampaňského domu.


Zdroj: se svolením Moët & Chandon

Překvapení pro Rogera

Značka Moët & Chandon pracovala na speciálním překvapení věnovanému Rogeru Federerovi spolu s francouzským filmovým a video režisérem Emmanuelem Cossu, jedním z nejavantgardnějších hlasů své generace, a to na vytvoření vizuálního záznamu výpovědí exkluzivního okruhu světoznámých osobností, které poznamenaly Rogerův život. Za soundtrack je zodpovědný experimentální skladatel Thomas Roussel, který převedl do hudby výjevy zachycující Federerovy životní milníky a také slova uznání jeho nejbližších kolegů: aniž by to Roger věděl, byli členové rodiny, přátelé a soupeři tajně požádáni, aby se zúčastnili a zanechali mu osobní a srdečné vzkazy. Co rezonuje v těchto emotivních a upřímných zprávách, je bezpochyby Rogerova statečnost, jeho štědrost a jeho schopnost inovovat a překvapovat: odkaz inspirativního a respektovaného velikána naší doby. Hlasy Siya Kolisi, kapitánky jihoafrického ragbyového národního týmu, Springboks - Roda Lavera, Anny Wintour a matky tenisové legendy Lynette pomohou veřejnosti k lepšímu pochopení tenisové legendy. Mezi osobnostmi, které vzdaly hold, rezonuje Rafael Nadal se svým vzkazem: „Nejlepšímu soupeři, který vždy hrál jako gentleman “. Rogerovu lásku ke švýcarským Alpám, kam se vrací po každém významném vítězství, režisér reflektoval skrze ztvárnění Federera na Jungfraujoch, nejvyšším dostupném místě v Evropě. Díky důvěře a respektu k režisérovi a šampaňskému domu Roger pravý důvod natáčení netušil. Ke svému velkému překvapení jeden den zjistí, že to bylo na oslavný film vlastního života. „Setkání s Rogerem Federerem pro mě bylo velkou ctí,“ říká režisér Cossu, když mluví o natáčení filmu, „zachycení této kombinace síly a sladké jemnosti je nezapomenutelným zážitkem.“ Skladatel Thomas Roussel dodal: „Touto hudbou jsem chtěl doprovázet eleganci Federera: jeho precizní gesta se odráží ve smyčcovém orchestru, nejprve jemná, jako rozmanité tóny šampaňského, pak silnější, v crescendu, s lehkými mistrovskými doteky. Na závěr, radostná, velká oslava připomínající všechna ocenění Rogera Federera.“ 

Šlechetné poslání

Za každý příspěvek sdílený s hashtagem #ToastToRoger přispěje Moët & Chandon jménem účastníků charitativní organizaci tenisové legendy – Roger Federer Foundation, neziskové organizaci, která se zavázala pomáhat rodičům a místním komunitám poskytovat dětem příležitosti k dobrému vzdělání. Iniciativa navazuje na předchozí zapojení šampaňského domu do Rogerových filantropických aktivit, jako je série The Match For Africa, která byla také zorganizována s cílem získat finanční prostředky pro jeho nadaci. Opravdový gentleman na kurtu i mimo něj, při své oslavě 20. výročí v roce 2018 přiznal: „Jednoho dne bych si přál, aby mé jméno bylo známé více pro to, čeho nadace dosáhla než pro mé sportovní tituly. Značka Moët & Chandon je neskutečně hrdá na to, že si může připít na Rogera Federera, mimořádného ambasadora, jehož úzké přátelství s šampaňským domem bude pokračovat i po ukončení jeho profesionální tenisové kariéry. ,,Zveme celý svět, aby se k nám připojil s iniciativou #ToastToRoger, zatímco se Roger Federer vydává na novou životní cestu,“ říká Berta de Pablos-Barbier, prezidentka a generální ředitelka Moët & Chandon.


Zdroj: se svolením Moët & Chandon

Přidat na Seznam.cz
Moët & Chandon TENIS SPORT ROGER FEDERER

Související články

Puma kolekce

PUMA SE OPĚT SPOJUJE S FITFAB STRONG A SPORTISIMEM

PUMA navazuje na úspěšnou spolupráci s projektem FITFAB Strong a se Sportisimem a společně představují tréninkovou kolekci PUMA Fit. FITFAB Strong se stanou dalšími českými ambasadorkami značky PUMA.

Celý článek
Puma - kolekce Jana Bicana

PUMA VE SPOLUPRÁCI S JANEM BICANEM PŘEDSTAVUJE KOLEKCI HORSKÁ DRÁHA

Puma opět přichází ve spolupráci s českým designérem a kreslo-malířem Janem Bicanem s originální kolekcí s názvem Horská dráha, která je inspirována životem samotným. Po první spolupráci  limitované kolekci mikin, je to již druhý počin, který poukazuje na životní podstatu a dění ve společnosti.

Celý článek
Puma běžecká obuv

PUMA PŘEDSTAVUJE NOVOU GENERACI BĚŽECKÝCH BOT NITRO

Globální sportovní značka PUMA opět posouvá běžce kupředu již druhou generací inovací své běžecké řady RUN PUMA NITRO. Aktuálně uvádí na trh kromě jiných svůj nejnovější karbonový model Deviate NITRO 2.

Celý článek
Kolekce Puma a Vogue

PUMA A VOGUE SPOLEČNĚ VYTVOŘILI IKONICKOU KOLEKCI

Společnosti PUMA a VOGUE oznámily zahájení nové spolupráce, která spojuje svět sportu a módy do jedinečné kolekce.

Celý článek

Mořské panny ve sportu i v módě

V létě 2022 vzdává móda hold mýtickým stvořením, které jsou oblíbené nejen u dětí. Jaké módní trendy jsou inspirované mořskými pannami a co je to mermaiding, se dozvíte v článku.

Celý článek
Boty a obuv

SPRANDI TAKE CARE DAY S CCC KLUBEM

Být členem klubu CCC má výhody v podobě slev, ale také se můžete zúčastnit zajímavých akcí. Pojďte si prohlédnout, jaké odpoledne CCC ve spolupráci se značkou SPRANDI připravilo v rámci Take Care Day.

Celý článek

NÁVRHÁŘKA ZNAČKY PUMA HOVOŘÍ O UPCYKLACI

Návrhářka Nicole McLaughlin hovoří o své vášni pro upcyklaci v rámci platformy značky PUMA "She moves us".

Celý článek

5 účinných silových cviků pro ženy. Neboj se zvedat váhy!

I v dnešní době ženy stále bojují se názorem, že při zvedání vah se z nich stane svalovec. Opak je pravdou. Silový trénink rozvíjí převážně sílu, ale také tvaruje postavu, pomáhá při prevenci zranění a zlepšuje psychiku. Jaké jsou nejlepší cviky a na co je dobré při tréninku myslet?

Celý článek