dnes je 30.09.2022 a svátek má Jeroným

Monika Vaverová a její fenomenální FUTURE MODE fashion show

Přidat na Seznam.cz
Monika Vaverová je definicí pro osobitost a tak se není čemu divit, že nám svou FUTURE MODE FASHION SHOW absolutně vyrazila dech! Nebojte se, zvládli jsme to a chceme víc!

Talentovaná návrhářka působící pod značkou MIMO představila svou nejnovější kolekci F2 a za pomoci diVize společně připravili velkolepou show ve spojení módy, umění a tance. Pokud Moniku znáte, tak jistě víte, že vás zavede do zcela jiného světa. Do svých modelů vnáší osobitost, která ve výsledku přinesla originální kolekci plnou futuristických prvků.

Nešlo o klasickou přehlídku, kdy modelové smyslnou chůzí dorazí na molo, předvedou kolekci a odejdou. Již první sekundy rozhodly, že tato přehlídka je spíše akční show, která nejen nám, ale i ostatním v klubu Dup36 údivem otevřela ústa dokořán. O tento neskutečný zážitek se postarala diVize. Tito nadaní kreativci dali dohromady koncept, booking tanečníků, hudební výběr, mix, kreativu, koncept stínohry, light design a sound system. O choreografie tanečníků se postarali Zuzana Zizoe Veselá a Wahe Akopjan. 

Návrhářka do svých modelů oblékla talentované tanečníky, jako jsou např. Michal Holík, Simona Machovičová, Michal Černý, Martina Zachrlová a další. Na výsledném vzhledu modelů se taktéž podíleli šikovní kadeřníci z Alternative Studio.

Tanečníci/modelové byli skvěle sehraní a předvedli tak dokonalou choreografii. Kolekce F2, hudba, tanečníci, jejich těla, světelné efekty, to vše dohromady vytvořilo příběh, takže po celou dobu jsme měli pocit, že krom skvělé tvorby Moniky Vaverové sledujeme divadelní a taneční zpracování Hunger Games. Zkrátka vzrušující. 

Na závěr na pódium dorazila Monika Vaverová, kterou publikum odměnilo velmi hlasitým potleskem. Poté následoval přípitek, focení a samozřejmě oslava velkolepé show. 

Líbí se vám kolekce F2 Moniky Vaverové? 

                                                                                                                                                 Foto: Peter Varga 

Přidat na Seznam.cz
MIMO KOLEKCE F2 MONIKA VAVEROVÁ SHOW HUNGER GAMES FUTURE MODE FASHION SHOW

Související články

Návrhářka Monika Vaverová tvoří kostýmy pro reklamu, film i počítačové hry

Ve svém ateliéru MIMO Space vytvořila česká návrhářka již více než 430 unikátních kostýmů. Její práce je velmi precizní a jedinečná. Kostýmy pro filmy a reklamy tvoří již sedm let.

Celý článek

TOP 15 nejslavnějších Chanel přehlídek

Nikdo jiný nedokázal najít inspiraci tam, kde ji nikdo nehledal, jako nedávno zesnulý Karl Lagerfeld. Jaké nejkrásnější přehlídky v posledních letech vymyslel? Nechte se unést do nádherného světa Chanel...

Celý článek

Valentino: Modelové a modelky poprvé společně na přehlídce v Tokiu

Dokonalá nedokonalost souznila na přehlídce Valentino. Poprvé v historii luxusní značka vyslala obě pohlaví na stejné molo!

 

Celý článek

Monika Vaverová: "Ráda podpořím správnou iniciativu, a to Prague Pride rozhodně je!"

Monika Vaverová patří k nejzajímavějším návrhářkám dnešní doby, ale také jde o člověka, pro kterého je každý projekt výzvou.

Celý článek

MIMO Space Moniky Vaverové představuje FUTURE MODE

Tato skvělá akce nám odhalí veškerá zákoutí future módy v netradičním spojení dance a světelné show. Kde, kdy a pro koho?

Celý článek

Nový rok - Nová Tvář Móda.cz

S novým rokem 2016 přichází i nová Tvář magazínu Móda.cz, která již brzy ozdobí naše tituly. Hoříte podobnou nedočkavostí tak jako my?

Celý článek

Máme Tvář Móda.cz pro měsíc leden 2016

Projekt “Staň se tváří magazínu Móda.cz“ nese první ovoce. Jste napjatí, kdo že se jako první objeví na našem titulu a stane se tak naší múzou měsíce ledna 2016? 

Celý článek

Co zatím víme o přehlídce Victoria's Secret?

O Victoria's Secret Fashion Show píšeme každý rok. Co nás během letošní přehlídky čeká a nemine?

Celý článek