dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Možná vám Jan Rosák přinese jídlo až do domu – nevěříte?

Přidat na Seznam.cz
Nechce se vám dnes oblékat, česat a líčit a „honí vás mlsná“? 

Také si rádi dáte pizzu, i když víte, že to není právě to nejzdravější jídlo? A také si ji vychutnáte daleko více, když vám ji dovezou až do domu? A co když vám ji upeče známý český moderátor Jan Rosák?

V roli kuchaře se představí se svým kolegou Michalem Nikodemen v novém pořadu TV Paprika Dva v kravatě. Tato show je zcela jiná než ty, na které jste byli dosud zvyklí. Nový originální formát pořadu byl vytvořen a natočen výhradně pro TV Paprika. Znáte TV Paprika? Jak se vám zamlouvá heslo „Televizní stanice, které přijdete na chuť"? Uznejte, že pro televizní program, který se plně věnuje vaření, jídlu a pití, může být takové motto přiléhavé. Zvlášť v případech, kdy vám obsah vysílání pomůže připravit pokrmy, na nichž si pochutnáte nejen vy sami, ale ještě sklidíte pochvalu rodiny či hostů.

TV Paprika je tematický televizní program zaměřený na gastronomii. Vysílání TV Paprika není určeno jen k pasivnímu sledování. Umí inspirovat, dávat rady, ukazovat příklady, návody, postupy, což všechno může pozorný divák využít k vlastní tvorbě pokrmů, přípravě nápojů nebo úpravě stolu či prostředí. Přitom radit a předvádět své umění může nadaný amatér stejně jako zkušený profesionál. Od výběru surovin přes jejich čištění, mechanické zpracování, kořenění, tepelnou či jinou úpravu po kreativitu podávání konkrétních jídel a pití, pravidla stolování a konzumace. Vyberte si kulinársky program z TV Paprika, který se bude líbit právě vám!

Vaření s Nigellou
S Nigellou, nekorunovanou královnou mezi kuchařkami, se naučíte, jak připravit ty nejlahodnější pokrmy, a dozvíme se také, jak si udělat z práce v kuchyni potěšení.

Faktický odborník
Tento nový pořad Gordona Ramsaye je opravdu avantgardní kulinářská show, která je nejen zábavná a úžasná na pohled, ale také velmi poučná a navíc, ostatně stejně jako sám moderátor, odvážná a kontroverzní.

Dobroty Anny Olsonové
„Jezte čerstvé a místní jídlo“ ? to je motto Anny Olson. A rozhodně stojí za úvahu.

Heslem TV Paprika je pohoda Vysílané programy TV Paprika se vyznačují pozitivním pohledem na svět a díky svému přirozenému, nenásilnému přístupu a tomu, že poskytují důvěryhodné informace, umožňují strávit chvíle odpočinku aktivní formou. Vaření nemusí být zákonitě pouze obyčejnou každodenní rutinou. Právě naopak, může to být zábavná činnost, působící pozitivně i na vaše vztahy. Inspirujte se také naprosto ojedinělými praktikami kuchyňského umění.

 

Zdroj obrázků: TV Paprika

Přidat na Seznam.cz
VÝŽIVA A DIETY JÍDLO TV PAPRIKA JAN ROSÁK SAM

Související články

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Asijská restaurace Chilli & Lime: Rozkvetlá zahrada plná lahodných chutí

Jste milovníci asijské kuchyně, ale stále jste nenašli tu „pravou“? Nová restaurace Chilli & Lime v samotném centru Prahy vás uchvátí, to vám slibujeme!

Celý článek

7 receptů na snídaně jako z Instagramu

Komu z vás se nesbíhají sliny při ranním projíždění sociálních médií, kde na nás kouká jedna fotka jídla za druhou?

Celý článek

Superfoods znali už ve starověku, říká zakladatel značky se super potravinami ISWARI

O super potravinách jsme si popovídali se zakladatelem české značky prodávající superfoods Františkem Lomským. 

Celý článek

Sobotní Apetit Piknik

Pátý ročník Apetit Pikniku jsme si nemohli nechat ujít. Dobré jídlo, pití a doprovodný hudební program nás nalákaly hned, jak jsme se o konání Apetit Pikniku dozvěděli!

Celý článek

Prague Fashion Market a první Local Food Market jsou tady!

Pražská Holešovická tržnice se opět stane cílem milovníků originální módy, doplňků ale i dobrého jídla. V pátek totiž odstartuje 11. Fashion Market a spolu s ním i první Local Food Market!

Celý článek

Přivítejte první letní den zábavou a dyzajnem

První letní den, tedy 21. 6. byste rozhodně neměli propásnout skvělou prodejní výstavu autorské tvorby českých návrhářů a designérů. A pozor chystá se i super módní překvapení!

Celý článek

Když vaše děti nechtějí papat, zkuste food art!

Nechtějí vaše děti papat? Nebo jen chcete, aby se naučily jíst samostatně? Inspirujte se u internetové hvězdy Samathy Lee, která přišla s hravými, barevnými a nápaditými pokrmy.

Celý článek