dnes je 18.08.2017 a svátek má Helena

Na letní piknik už moc času nemáte, poradíme, co vzít s sebou do piknikového koše

Na letní piknik nemusíte chodit daleko. Stačí, když si zajdete na zahradu za dům nebo například do nejbližšího parku. Tápete však co si vzít s sebou? Prozradíme vám naše nejoblíbenější piknikové suroviny.

Ovoce a zelenina na letním pikniku rozhodně nesmí chybět. Zbožňujeme ovocné špízy, které lehce vytvoříte pomocí špejlí a několika druhů ovoce. Meloun, jahody, banán, kiwi a jablka tvoří naprostý základ. Na špíz si však můžete dát jakékoliv oblíbené ovoce či zeleninu.

Dřevěné prkénko, několik druhů sýrů a salámů jsou také pochoutkou, která piknik oživí. Nezapomeňte přidat olivy, ořechy či vařené kaštany. Jídlo si můžete předpřipravit doma do krabiček a na pikniku už jen pohodlně vybalit a jíst.

Ovocné nápoje, smoothies i fresh džusy barevně doplní krásu piknikového koše. Zejména ty proutěné působí opravdu stylově a tak můžete překvapit svého partnera nebo například maminku tím, že ji vezmete na příjemné odpoledne na louku.

Čerstvé pečivo, deku na sednutí, polštářky pro pohodlí i lahvinka vína dopřejí naprostý komfort, který si můžete přát. Ať už při slunečném odpoledni, nebo při západu slunce, čím více si s piknikovým košem vyhrajete, tím lépe si pak samotný okamžik užijete.

Udělejte si alespoň jednou do roka piknik snů, nevšední zážitek může zpříjemnit běžné pracovní dny…

pinterest.com

 

 

PIKNIK PIKNIKOVÝ KOŠ JÍDLO NA PIKNIK MÓDA V KUCHYNI

Související články

Recepty na 3 nejoblíbenější rychlé letní limonády

Při horku prahneme po ledovém osvěžení, připravte si ho doma i v kanceláři. Tři populární letní limonády totiž zvládne každý za pár minut.

Celý článek

MINT: Prague Fashion Market - pod širým nebem

MINT: Prague Fashion Market je v povědomí Pražanů i návštěvníků Prahy zahnízděný jako událost, na kterou se vyplácí zajít. Stejně tak tomu bude 23. a 24. června, kdy proběhne již 19. MINTí repríza, která se tentokrát přesune pod koruny stromů na pražské Karlovo náměstí.   

Celý článek