dnes je 02.06.2020 a svátek má Jarmil

Na míru Vaší postavě, i potřebám

Přidat na Seznam.cz
V zakázkovém krejčovství Delor Slovanský dům navazují na tradici první republiky, kdy patřilo k dobrému tónu a společenskému postavení šít v prestižním módním salónu.

V Deloru ve Slovanském domě si zakládají na vysoké preciznosti zpracování, která se snoubí s jedinečností francouzských látek Dormeuil a osobním přístupem módních konzultantek. Zastávají jednoduché heslo a to, že těm nejlepším patří to nejlepší. Důraz je kladen hlavně na individuální potřeby a osobnost každého klienta. Cíl je jednoduchý. Přání, aby se všichni klienti cítili skvěle v oděvech šitých na míru ve zpracování bespoke či made-to-measure. Také proto služeb salonu Delor využívají přední manažeři, politici, sportovci a umělci.

Pánové! Na míru Vaší postavě, i potřebám. Módní konzultantky Delor přesně vědí, jaký límec košile, barva, střih saka či vzor látky se k Vám hodí nejlépe. Nebudou Vás zbytečně zatěžovat otázkami, na které neznáte odpověď. Místo toho Vám přesně doporučí to, co se k Vám perfektně hodí. Společně vyberete takový oblek, který nejen skvěle vypadá a sedí ale také koresponduje s Vaším životním stylem. Protože teprve pak se stává skutečně na míru!

Kostýmy pro dámy na míru, není problém. V salonu Delor Slovanský dům vám pomohou k tomu, aby bussines kostým nebyl jen nutností ale i radostí. Cítíte se pohodlněji v sukni či v kalhotách? Nebo raději sako doplníte pouzdrovými šaty? Nechte se zlákat nepřeberným množství kvalitních vlněných, lněných nebo hedvábných materiálů. Drobnými detaily vždy vše doladíme k dokonalosti. Zapomeňte tak na chvíli na každodenní stres a shon a svěřte se do rukou odborníků. Vstupte do světa Delor ve Slovanském domě, kde se i výběr kostýmku stává nevšedním zážitkem.

Budou se se ctí starat o Váš šatník včetně úprav a kompletního servisu oděvů. Rádi Vás přivítají v salonu v zahradě Slovanského domu.

www.delor.cz

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÝ KOSTÝMEK KOŠILE NA MÍRU KOŠILE SLOVANSKÝ DŮM DELOR.CZ

Související články

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Plavky nejenom pro štíhlé postavy aneb aktuální trendy na léto!

Plavky k létu jednoznačně patří a je jedno, jestli preferujete koupání na chatě u rybníka, na veřejném koupališti nebo u svého bazénu v pohodlí domova. Tak jako tak by vám neměly uniknout aktuální trendy v plavkách. Vybírali jsme ty, které jsou vhodné pro každou postavu!

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek

Košilové šaty jsou must-have letošního jara a léta

Kdo by si v těchto dnech nechtěl udělat alespoň malou radůstku v podobě oživení šatníku. O košilových šatech jste už určitě slyšeli. Tento kousek vás totiž dostane do módní formy zvláště v teplých dnech, které nás teprve čekají. Zde je pár rad, jak si vybrat ty správné.

Celý článek

Jarní kolekce české návrhářky Zuzany Osako vám přinese pocit klidu

Práci módní návrhářky Zuzany Osako jsme poměrně nedávno bedlivě sledovali, a to i díky tomu, že se stala autorkou slavnostních oděvů českému týmu na olympiádu v Tokiu. Tentokrát jsme se nadchli pro její jarní kolekci Louka.

Celý článek