dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Na míru Vaší postavě, i potřebám

Přidat na Seznam.cz
V zakázkovém krejčovství Delor Slovanský dům navazují na tradici první republiky, kdy patřilo k dobrému tónu a společenskému postavení šít v prestižním módním salónu.

V Deloru ve Slovanském domě si zakládají na vysoké preciznosti zpracování, která se snoubí s jedinečností francouzských látek Dormeuil a osobním přístupem módních konzultantek. Zastávají jednoduché heslo a to, že těm nejlepším patří to nejlepší. Důraz je kladen hlavně na individuální potřeby a osobnost každého klienta. Cíl je jednoduchý. Přání, aby se všichni klienti cítili skvěle v oděvech šitých na míru ve zpracování bespoke či made-to-measure. Také proto služeb salonu Delor využívají přední manažeři, politici, sportovci a umělci.

Pánové! Na míru Vaší postavě, i potřebám. Módní konzultantky Delor přesně vědí, jaký límec košile, barva, střih saka či vzor látky se k Vám hodí nejlépe. Nebudou Vás zbytečně zatěžovat otázkami, na které neznáte odpověď. Místo toho Vám přesně doporučí to, co se k Vám perfektně hodí. Společně vyberete takový oblek, který nejen skvěle vypadá a sedí ale také koresponduje s Vaším životním stylem. Protože teprve pak se stává skutečně na míru!

Kostýmy pro dámy na míru, není problém. V salonu Delor Slovanský dům vám pomohou k tomu, aby bussines kostým nebyl jen nutností ale i radostí. Cítíte se pohodlněji v sukni či v kalhotách? Nebo raději sako doplníte pouzdrovými šaty? Nechte se zlákat nepřeberným množství kvalitních vlněných, lněných nebo hedvábných materiálů. Drobnými detaily vždy vše doladíme k dokonalosti. Zapomeňte tak na chvíli na každodenní stres a shon a svěřte se do rukou odborníků. Vstupte do světa Delor ve Slovanském domě, kde se i výběr kostýmku stává nevšedním zážitkem.

Budou se se ctí starat o Váš šatník včetně úprav a kompletního servisu oděvů. Rádi Vás přivítají v salonu v zahradě Slovanského domu.

www.delor.cz

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÝ KOSTÝMEK KOŠILE NA MÍRU KOŠILE SLOVANSKÝ DŮM DELOR.CZ

Související články

6 tipů minisukní na každou letní náladu

Nejenom mezi světovými módními návrháři vypuklo letní šílenství zvané minisukně. Kterou si vybrat a neutratit za ni třetinu výplaty?

Celý článek

Přitažlivost Ferrari využívá společnost k vybudování své módní značky

Luxusní životní styl značky Ferrari udává jasný směr i cíl. V předvečer milánského týdne mužské módy představila značka svou aktuální kolekci.

Celý článek
Dámská a pánská móda

LEVI'S PŘINÁŠÍ HNED DVĚ KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2022

Levi’s kolekce Podzim/Zima 2022 nese název “Archives Reinvented”, hlavní inspirací byla vlastní historie značky. Novinkou je kolekce Levi’s Gold Tab, která vás přenese do Severní Kalifornie a okouzlí nostalgií a vintage střihy. 

Celý článek

Z mini-mikro, nový trend ve střihu nejen dámských sukní

"Čím kratší, tím lepší." Návrháři se začali předhánět v tom, kam může móda posunout hranici vkusu, lacinosti i elegance.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Jitka Klett prezentovala svoji tvorbu na prestižní módní události v Marrakéši

Na originálním mole luxusního hotelu Mandarin Oriental v Marrakéši se již podruhé konal jedinečný módní projekt MOROCCO FASHION WEEK 2022. Mezi vybranými návrháři z celého světa reprezentovala Českou republiku Jitka Klett.

Celý článek

projekt TRADICE NA ŠTENDRU napříč Českou republikou i zahraničím

Kapslová kolekce oděvů sestavená na míru konkrétnímu prostoru je nový projekt značky Tradice, která chce svým zákazníkům přiblížit své střihy s možností koupit si je na jedinečném místě.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek