dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Na míru Vaší postavě, i potřebám

Přidat na Seznam.cz
V zakázkovém krejčovství Delor Slovanský dům navazují na tradici první republiky, kdy patřilo k dobrému tónu a společenskému postavení šít v prestižním módním salónu.

V Deloru ve Slovanském domě si zakládají na vysoké preciznosti zpracování, která se snoubí s jedinečností francouzských látek Dormeuil a osobním přístupem módních konzultantek. Zastávají jednoduché heslo a to, že těm nejlepším patří to nejlepší. Důraz je kladen hlavně na individuální potřeby a osobnost každého klienta. Cíl je jednoduchý. Přání, aby se všichni klienti cítili skvěle v oděvech šitých na míru ve zpracování bespoke či made-to-measure. Také proto služeb salonu Delor využívají přední manažeři, politici, sportovci a umělci.

Pánové! Na míru Vaší postavě, i potřebám. Módní konzultantky Delor přesně vědí, jaký límec košile, barva, střih saka či vzor látky se k Vám hodí nejlépe. Nebudou Vás zbytečně zatěžovat otázkami, na které neznáte odpověď. Místo toho Vám přesně doporučí to, co se k Vám perfektně hodí. Společně vyberete takový oblek, který nejen skvěle vypadá a sedí ale také koresponduje s Vaším životním stylem. Protože teprve pak se stává skutečně na míru!

Kostýmy pro dámy na míru, není problém. V salonu Delor Slovanský dům vám pomohou k tomu, aby bussines kostým nebyl jen nutností ale i radostí. Cítíte se pohodlněji v sukni či v kalhotách? Nebo raději sako doplníte pouzdrovými šaty? Nechte se zlákat nepřeberným množství kvalitních vlněných, lněných nebo hedvábných materiálů. Drobnými detaily vždy vše doladíme k dokonalosti. Zapomeňte tak na chvíli na každodenní stres a shon a svěřte se do rukou odborníků. Vstupte do světa Delor ve Slovanském domě, kde se i výběr kostýmku stává nevšedním zážitkem.

Budou se se ctí starat o Váš šatník včetně úprav a kompletního servisu oděvů. Rádi Vás přivítají v salonu v zahradě Slovanského domu.

www.delor.cz

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÝ KOSTÝMEK KOŠILE NA MÍRU KOŠILE SLOVANSKÝ DŮM DELOR.CZ

Související články

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek

Revoluce v dámských plavkách - tyhle plavky sednou každé ženě!

Pro některé z nás je občas nakupování plavek na letní dovolenou noční můrou. Nová značka KITTY & VIBE však přišla s revolučními plavkami, které sednou ženám všech tvarů a velikostí.

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek