dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Na návštěvě v Petra Clinic s Martinem Dejdarem

Přidat na Seznam.cz
Opět jsme se vydali podívat na místo, kde plní tajné sny ženám i mužům. Naši pozornost tentokrát upoutala Petra Clinic, kterou si shodou náhod zamiloval i Martin Dejdar.

V poslední době jsme navštívili řadu kosmetických salonů, klinik a center, každé mělo něco do sebe, ale žádné z nich nepředčí naše nadšení z návštěvy kliniky estetické medicíny Petra Clinic.

Petra Clinic nás oslovila již při příchodu svým nesmírně příjemným a velice stylovým prostředím. Vyjeli jsme výtahem v pasáži Světozor do čtvrtého patra, kde na nás již čekalo občerstvení na sluncem zalité terásce s houpačkou a ratanovým nábytkem. Krása! A stejně tak přitažlivé jsou i interiéry. Okamžitě na nás dýchla domácí pohodová atmosféra. Nenajdete tu žádné rozlehlé čekárny, jako ve velkých centrech, kde se chlubí širokou škálou přístrojů, a na recepci vás sedí hned 40. Nic takového! Menší elegantně zařízené prostory hovoří o maximální diskrétnosti, na které si klinika zakládá. Rozhodně se zde nepotkáte se svou nadřízenou, což by pro vás jistě nebylo dvakrát příjemné.

 
 

Co nás ale skutečně překvapilo, je s jakým nasazením a vášní se zde o své klienty stará nejen perfektně vyškolený tým, ale sama majitelka Petra Řehořková, přední odbornice na estetiku, krásu a zdravou výživu. Petra se svým klientům věnuje den co den již 13 let a klade opravdu velký důraz na vzdělání své i svého prakticky neměnného týmu. Důvod je prostý, i když by to nikoho z nás asi nenapadlo - perfektní obsluha více jak 22 přísrojů, které má klinika k dispozici.

 

Velké kliniky a centra si často zakládají právě na přístrojích, ale to nemusí vypovídat o kvalitě odvedené práce a výsledcích. Většinou nestačí jen přístroj zapnout, a čekat zázraky. Právě proto Petra Řehořová klade velký důraz na zdravotní praxi svého personálu i práci s přístroji, díky čemuž dosahují špičkových výsledků. Ke každému v Petra Clinic přistupují individuálně s maximálním ohledem na celkový zdravotní stav i lymfatický systém. Dokážou odhalit podstatu problému, ať už se jedná o omlazení pleti, kožní problémy, celulitidu, strie či nadbytečný tuk, a tak určit, co skutečně pomůže, který přístroj nebo jejich kombinace je tím pravým pro vás.

A právě tento nedocenitelný přístup i skvělé výsledky si pochvaluje tisíce věrných klientů, z nichž třetinu, věřte nebo ne, tvoří muži. Proto si Petra Clinic zamiloval i Martin Dejdar, který se loni rozhodl, že už se nechce neustále strachovat z možných dopadů kožních fibromů na svůj zrak, a poprvé zašel za specialistou. My jsme měli tu čest si s Martinem po podstoupených procedurách příjemně popovídat.

Svěřil se nám, že dalším jeho téměř celoživotním problémem jsou zarůstající vousy, čímž trpí řada mužů, a je to skutečně nepříjemné a často i velmi viditelné. V případě Martina Dejdara se zarůstání vousů a především podrážděná zarudlá pokožka stává problémem i maskérů. Sám říká: „Maskéři z toho šílí, protože nevědí co s tím. Takže, když je takováhle věc, co tomu pomůže, tak to je zázrak.“

 

To však není jediný důvod proč nyní do Petra Clinic dochází pravidelně a rád. „Z jakéhosi hygienicko-estetického důvodu jsem si nechal odstranit chlupy v podpaždí a na zádech. To se hlavně v mé profesi dost často řeší, neustále vás někdo někde vyholuje. takže i to byl ten důvod.“  Rozpovídal se okamžitě Martin Dejdar, bez jakéhokoliv ostychu. „Ty důvody jsou dost často zdravotní, protože nikdy nevíte, co se vám může z čeho vyvrbit a jaké to může mít následky. A tady jste pod dohledem skutečných  odborníků. V Petra Clinic jsou prostě dokonalý a můžu říct, že i nejlepší u nás.  Hlavně to mám blízko z divadla, a i proto sem chodím velmi rád. Je to pro mě naprosto příjemná záležitost, chodím si sem už ráno před zkouškou poležet, je tu taková pohoda a klid.“

Zdroj: Petra Řehořková, Martin Dejdar a Móda.cz
Foto: Petra Clinic

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA MARTIN DEJDAR PETRA ŘEHOŘKOVÁ PETRA CLINIC ESTETICKÁ MEDICÍNA OMLAZENÍ PLETI KOŽNÍ ONEMOCNĚNÍ CELULITIDA STRIE NEINVAZIVNÍ PROCEDURY LIPOSUKCE

Související články

Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C pro pevnou pleť, která neochabuje

Přírodní kosmetiku s CBD značky CANNOR máme v oblibě již delší čas. Kolagenový drink v podobě 100% přírodního doplňku stravy pro buněčnou výživu těla a hydrataci pokožky si zamilujete rozhodně i vy.

Celý článek

Domácí přírodní lékárnička je novinkou značky Cannor

Plzeňská značka 100% přírodní konopné kosmetiky Cannor přichází s novinkou do domácí lékárničky. Otestovali jsme ji za vás a tady jsou naše výsledky.

Celý článek

Péče o pleť pro muže: hýčkejte svou přednost

Péče o pleť je důležitá nejen pro ženy, ale v dnešní době se začínají angažovat v tomto odvětví i muži. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak se starat o mužskou pleť a co jste o ní možná nevěděli.

Celý článek

S jarem přináší značka Nobilis Tilia i aromaterapeutické novinky v BIO kvalitě

Jaro už je cítit ve vzduchu a s ním česká přírodní aromaterapeutická značka uvádí na trh tři produkty. Vyberou si dámy, děti i maminky po porodu.

Celý článek

5 účinných silových cviků pro ženy. Neboj se zvedat váhy!

I v dnešní době ženy stále bojují se názorem, že při zvedání vah se z nich stane svalovec. Opak je pravdou. Silový trénink rozvíjí převážně sílu, ale také tvaruje postavu, pomáhá při prevenci zranění a zlepšuje psychiku. Jaké jsou nejlepší cviky a na co je dobré při tréninku myslet?

Celý článek

Čistící kosmetika nejen pro dívky aneb jak začít správně čistit pleť

Jen čistá pleť je tím správným směrem k pleti krásné. Tedy alfa a omega v péči o pleť by mělo být čištění, a to bez rozdílu věku. Čím dříve, tím lépe!

Celý článek

Zjistěte se značkou Nobilis Tilia, jak aromaterapie působí při vnějším i vnitřním užití

Aromaterapie doslova znamená „léčba pomocí vůní“, ke které se využívá aromatických rostlin. Tyto léčivé rostliny se sbírají pro výrobu dokonalých éterických neboli esenciálních olejů, které působí na všechny smysly člověka.

Celý článek

Procitnutí sedmikrásky: Čištění, odlíčení a tonizace pleti biodynamickou značkou dieNikolai

Dokonale čistá, hydratovaná a ošetřená je pleť díky biodynamickému složení kosmetiky dieNikolai. Rakouská značka nabízí rovnou tři kroky k hloubkovému čištění pleti: řadu Procitnutí sedmikrásky, která odstraní jak makeup, tak veškeré nečistoty, pokožku optimálně zhydratuje, tonizuje a připraví na další ošetření. 

Celý článek