dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Na scénu přichází nový parfém značky Louis Vuitton City of Stars

Přidat na Seznam.cz
Kolekce Louis Vuitton Cologne Perfumes má neobyčejnou schopnost navodit atmosféru dokonalého dne. Vůně za vůní, hodinu po hodině dokáže kolekce rozjasnit každý okamžik rozechvělou harmonií, která vzdává hold rozlehlé, inspirující krajině amerického Západního pobřeží. 

Zdroj: se svolením Louis Vuitton

Vůně Cologne Perfumes rozehrávají olfaktorní symfonii, jež opěvuje Los Angeles, které je fantaskním domovem jejich kreativní podstaty. Každá z vůní je jako paprsek světla, který je chvíli jemný, chvíli zas opojně intenzivní a rozehrává svou neodolatelnou hru ve Městě andělů, plném nekonečných možností. 

Vůně jsou dokonalou kreací parfumérského mistra Jacquese Cavalliera Belletruda, který je doslova alchymistou olfaktroních tónů. Pro tuto kolekci vytvořil jedinečnou směs, která pracuje s lehkostí oparu ovocných nót a hloubkou květinových vůní. Je jako letní román, v němž každá vůně evokuje dokonalou chvíli, počínaje pohlazením bezstarostného rána až po divoký západ slunce. 

 


                                                                                                                                         Zdroj: se svolením Louis Vuitton
 

City of Stars, nové dílo z kolekce Louis Vuitton Cologne Perfumes, je večerní kolínskou, noční fantazií v srdci města, které nikdy nespí. V poetickém Los Angeles parfém City of Stars symbolizuje noc plnou příslibů a planoucích emocí, něžné smyslnosti a temnoty, která se ztrácí s prvními ranními paprsky. 

Nechte se okouzlit atmosférou Západního pobřeží — plnou svobody, vášně a nespoutané kreativity. Dejte průchod vůni, která v sobě spojuje spontánnost kolínské vody a sofistikovanost parfému. Jak se blíží večer, světla města dávají prostor intenzivním emocím. Hřejivý dotek slunečních paprsků na pokožce podněcuje smysly v žáru noci. Mocná touha se prolíná s rafinovaným kouzlem soumraku. Noc patří vůni City of Stars


Zdroj: se svolením Louis Vuitton

Kvinteto citrusových tónů + květ tahitské gardénie + santalové dřevo

City of Stars je večerní kolínskou. Nejnovějším výtvorem Jacquese Cavalliera Belletruda, který dokáže sjednotit svěžest kolínské s aristokratickým kouzlem parfému. Jiskřivé citrusové tóny zahalí pokožku jasným slunečním svitem a provází vás do noci, kde se může stát cokoliv. City of Stars je ódou noci, času plného svobody a smyslnosti. 

„Tato kreace je ve srovnání s předchozími výtvory mnohem extrovertnější,“ vysvětluje parfumérský mistr. „Výrazně se soustředí na unikátní, jiskřivou atmosféru noci v Los Angeles, na okamžik, v němž zapadající slunce dává prostor světlům města a zábleskům na nebi. Je to noc plná světel. Světlo vychází z kvintetu citrusových vůní, který tvoří krvavý pomeranč, citrón, červená mandarinka, bergamot a limeta. Tyto různorodé záblesky ožívají ve spontánní melodii, která podněcuje smysly. Soustředil jsem se především na krvavý pomeranč, který je srdcem tohoto ušlechtilého parfému. Propůjčuje mu svou ovocnou podstatu, plnou sladkosti a příjemné dužnatosti. Všechny citrusy pochází ze Sicílie a Kalábrie – jsou plné okouzlujícího jiskření těchto sluncem zalitých krajů. Jiskřivost citrusů rozzáří noc a tvoří paradox mezi světlem a stínem, který zjemňuje nádech tahitské gardénie a jemný tón monoi. Esence santalového dřeva a pohlazení pudrovitého pižma dodávají parfému sofistikovanost. Neodolatelné spojení ingrediencí propůjčuje této večerní kolínské atmosféru noci plnou smyslnosti – která jako by trvala navždy.“ 

Tato vůně je součástí úžasného, upřímného, dlouhodobého a originálního kreativního dialogu mezi značkou Louis Vuitton a umělcem Alexem Israelem. To vyústilo v ságu jménem Cologne Perfumes, ve které své umění propojuje jedna z největších osobností moderní umělecké scény a uznávaný parfumérský mistr.

Z tohoto intenzivního spojení vzniklo dílo, které je hmotným ztělesněním pomíjivé vůně. Již od počátku této spolupráce Alex Israel pracoval s idealizovanou vizí Los Angeles, města plného Israelových typických úžasných barev, které nás láká na cestu. V rámci této umělecké symbiózy nabízí Jacques Cavallier Belletrud svou vlastní pestrou paletu plnou propracovaných tónů a květin. Výsledkem je něco jedinečného. U vůně City of Stars zašel Alex Israel ještě dále a pro parfém vytvořil zcela originální dílo: exkluzivní malbu, která zahaluje balení flakónu, cestovní pouzdro i kufřík na vůni. Jedná se o fresku jeho milovaného, oslavovaného a nezkrotného města, které ožívá při soumraku a rozjasňuje svými světly celý svět. Světlo města se zrcadlí v kouzlu nové jedinečné vůně. City of Stars je svým vlastním světem: dialogem o osobité vnímavosti mezi dvěma umělci. 


Zdroj: se svolením Louis Vuitton

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÝ PARFÉM KOSMETIKA A PAFRÉMY LUIS VUITTON

Související články

dermacol

Víte, jak na akné?

Akné a jeho různorodé projevy nebývají jen poznávacím znamením dospívání. Často nás – více či méně – pravidelně provázejí i v období dospělosti. Příčin může být vícero – od nadprodukce kožního mazu přes hormonální změny, stres, nesprávnou životosprávu až po užívání některých léků.

Celý článek

Notino představuje kultovní značku Thayers: nejprodávanější pleťové tonikum v USA právě dorazilo do Evropy

Ikonický toner Thayers Natural Remedies je jedním z nejoblíbenějších produktů celebrit a nyní je k dostání na notino.cz. 

Celý článek

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Jak se k situaci na Ukrajině staví světové módní značky

Situace na Ukrajině se dotkla asi každého z nás a dále eskaluje, jak se k tomu staví módní svět? Někteří módní giganti prvně mlčeli, pak začali konat. Jak se známé módní domy postavily k situaci na Ukrajině a co poskytly na zlepšení situace?

Celý článek

Nejtrvalejší odstranění chloupků? Pomůže epilátor

Odstraňování chloupků asi nebaví žádnou z nás, proto hledáme metody, které nás porostu zbaví jednou provždy. To není tak jednoduché. Minimálně epilátor vás ale chlupů zbaví na dlouhou dobu.

Celý článek

Majitelka LA ORGANICA Jitka Letici vytvořila projekt, pod kterým najdete jen 100% přírodní kosmetiku

Stát se majitelkou obchodu s přísně vybíranou přírodní kosmetikou je náročný proces, který nemusí vždy nést jen pozitivní zkušenosti. Jitka Letici se však dívá dopředu a z každé situace si odnáší jen to dobré.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Srpen se symbolem dovolené

Slunce, lehký vánek, dotek moře, pláže, ale také lehké večerní ochlazení, nebo koktail na konci dovolené. Milujeme tyhle okamžiky a užíváme si je naplno. A vy byste měli také.

Celý článek

Esprit Essential: Naučte se radovat i z maličkostí

První ranní sluneční paprsky na naší pokožce, zpěv ptáků nebo oblíbená písnička v rádiu. Každý den nám nabízí nespočet drobných momentů, které nám přinášejí radost. Jejich esenci v sobě nese dvojice nových vůní Esprit Essential.

Celý článek