dnes je 05.07.2020

Nábytek Star Wars, o kterém jste jistě vždycky snili, si nyní můžete koupit v USA

Přidat na Seznam.cz
Nejspíš patříte mezi velké fandy Hvězdných válek a každou kapitolu mezigalaktické ságy naprosto hltáte. Pak vás nábytek v duchu Star Wars rozhodně potěší.

Když už se nějaký nábytek v duchu Star Wars objevil, vyráběl se v malých velikostech do dětských pokojíčků. Tentokrát však designér Kenneth Cobonpue myslí především na velké fanoušky, a přichází s kolekcí nábytku, kterou původně plánoval prodávat pouze na rodných Filipínách. Nyní jsou však tyto kusy k dispozici i v 11 státech amerických, ve vybraných prodejnách a showroomech. Asi vás trošku zklameme, ale on-line objednání zatím není možné. Snad se ale dočkáme…

 

Kenneth Cobonpue je návrhářem, jehož nábytek se objevuje v hotelích a restauracích po celém světě. Je velmi známý tím, že používá přírodní materiály jako je ratan a bambus, které zapojil i do této kolekce. Hlavní slovo však u Star wars křesel mají polyethylen,  nylon, ocel a hliník.

Křesla v černé a bílé barvě jsou modelována podle stíhaček Empire, zatímco židle jsou podle těch originálních Dartha Vadera a jeho pána Darth Sidiousa, zlého císaře Palpatina. V kolekci můžete vidět i lampu inspirovanou bojovníky Jedi, kteří mají své světelné meče, stejně tak i lampa má své LED světelné meče. Ke koupi jsou i stoličky či stolky. Vnímáte tu mocnou sílu?

kennethcobonpue.com

Přidat na Seznam.cz
DESIGN NÁKUPY A OBCHOD DESIGNOVÝ NÁBYTEK STAR WARS HVĚZDNÉ VÁLKY KŘESLO DESIGNOVÁ LAMPA

Související články

Kolekce náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová pomáhá pětileté Leonce

Známá spisovatelka Bára Nesvadbová se spojila prostřednictvím svého nadačního fondu Be Charity s klenotnickou značkou ALOve a vytvořila kolekci náramků, které pomohou statečné Leonce, která se snaží vyhrát svůj boj za svobodnými krůčky.

Celý článek

Co zabalit na léto? Nezapomeňte na kontaktní čočky a sluneční brýle!

Dovolená klepe na dveře, a tak přemýšlíme, co si sbalit na cesty. Kosmetika a oblečení jsou samozřejmostí, ale jak myslíte na své oči? Zrakem vnímáte až 80 % informací a během volna si všechny vjemy chcete užít dvojnásob.

Celý článek

Revoluční nano nátěry dokážou ochránit exteriér i interiér vašeho domu před viry a bakteriemi

Česká inovační firma FN NANO s.r.o. drží v ruce již dvanáct let recept na vysoce účinné protipandemické opatření -  fotokatalytické nano nátěry, které zaručují ochranu před mikroorganismy všeho typu. V současné době jsou tyto produkty nazývány doslova kladivem na koronavirus, jelikož dokážou váš dům ochránit i před ním.

Celý článek

Máte chuť na nákup nových kousků z rukou českých designérů? Zkuste Kvartýr shop & studio

Místo, které spojuje hned několik uznávaných jmen na poli české módy. Místo, kde se snoubí originalita s absolutní kvalitou. Místo, odkud si odnesete víc než jen pěkný módní kousek.

Celý článek

Ekobox je krabička plná ekologických a zero-waste produktů

Záleží vám na životním prostředí, vnímáte nezbytnost recyklace, bezobalových vychytávek a minimum nebezpečné chemie? Pojďte se seznámit s Ekoboxem!

Celý článek

Vylepšete svou terasu či balkón pomocí stylových květináčů

Ať už máte verandu nebo balkón, určitě vám právě v těchto dnech krásně rozkvétá, plody pomalu zrají a vše se zelená. Co si kousek své zeleně vyšperkovat tím, že si pořídíte nový stylový květináč?

Celý článek

Designový speciál: Čím si usnadnit život v kuchyni

Napadlo vás někdy, kolik času trávíme každý den v kuchyni? Právě proto bychom se v ní měli cítit dobře. Jak si poradit s malým prostorem a co vám v kuchyni usnadní život?

Celý článek

Must have kousky v bytovém textilu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležité je cítit se doma dobře? Je to ten pocit, který po příchodu cítíte jako první. Ten pocit, na který se těšíte, už když jdete z práce domů. A víte, co tento pocit umocňuje? Krásný bytový textil.

Celý článek