dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Nadčasové kabelky ze spolupráce Balmain a topmodelky Cary Delevingne jsou trendem i novodobou klasikou!

Přidat na Seznam.cz
Anglická topmodelka vytvořila spolu s francouzským domem Balmain kabelky vhodné pro moderní ženu. Tři verze kabelek jsou pro rozmanité příležitosti, ale všechny v sobě nesou typické znaky módního domu Balmain, ale i osobnost Cary Delevingne. 

Topmodelka a herečka Cara Delevingne navrhla pro Balmain 3 kabelky, které mají vše, co značka Balmain tradičně vykazuje. Mezi známé rysy patří černá barva, mnoho zlatých detailů a proslulé hroty vedle zlatých cvoků v detailech. Cara v minulosti již úspěšně spolupracovala s luxusním anglickým domem Mulberry. Tentokrát ji oslovil sám dvorní designér Balmain Olivier Rousteing. Cara nechala průchod fantazii a své dobrodružné povaze s myšlenkou na hlavní poselství módního domu. 

Svět kabelek se většinou dělí na dva tábory: ty klasické a ty trendové. Topmodelka si chytře vybrala to nejlepší z obou světů a vytvořila sofistikovaný hybrid. Nové kabelky nesou jméno BBag, Romeo a Twist. Jednotlivé designy mají vždy logo B, ale liší se tvarem či popruhem. Cara myslela na ženy v kanceláři i na módní rebelky. Je to znát na rozmanitých modelech tašek. Luxusní kůže byla zpracovaná pokaždé jinak a detailní zlaté zdobení také. 

Mediální kampaň byla zveřejněna značkou Balmain, ale kabelky se dají prozatím jen předobjednat. Módní dům chce vytvořit napětí a vzrušení kolem nových designů. Cara Delevingne bude sama kabelky propagovat v médiích a celý módní svět se těší, s čím je bude nosit, jak namixuje styling a která bude její nejoblíbenější. Cena začíná na 1 750 dolarech.

 pinterest.com, instyle.com

Přidat na Seznam.cz
KABELKY NÁVRHÁŘI TAHRANIČNÍ TVORBA MÓDNÍ DOMY BALMAIN CARA DELEVINGNE OLIVIER ROUSTEING SPOLUPRÁCE BBBAG ROMEO BAG TWIST BAG

Související články

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Designové vychytávky na červen

Měsíc červen nám přináší první horké dny a příroda rozkvétá v sadech i zahradách. Počasí nám konečně dovoluje vyrazit do ulic v letních šatech a prodyšné obuvi. Co nabízejí čeští designéři?

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek

Debutová kolekce značky Refine přináší přitažlivost v saténu

Horké letní dny, vyhřátý podkrovní byt a v něm pohodlí, které vám dopřeje saténová košilka? Umíte si představit něco, co je více sexy?

Celý článek

Pouhých deset modelů v kolekci Diane von Furstenberg hovoří za vše

Diane von Furstenberg miluje potištěné látky plné vzorů, barev a motivů. Často jsou to jen chaoticky namalované čáry, které dávají ten správný výsledek. Ne jinak je tomu v kolekci Resort 2020.

Celý článek

Letní kolekce Ivety Paulerové oslavuje čas lásky

Květen již sice skončil, ale láska nás může provázet napříč celou jarní a letní sezónou. S těmito pocity vítá česká návrhářka Iveta Paulerová přicházející léto 2019.

Celý článek

Nejnovější Fendi kolekce poprvé od roku 1965 bez Karla Lagerfelda

Karl Lagerfeld neopustil pouze Chanel, ale také Fendi, kde byl dlouholetým kreativním ředitelem společně se Silvií Venturini Fendi. Jak vypadala první kolekce bez Karla a čím překvapila? 

Celý článek