dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Nadčasové kabelky ze spolupráce Balmain a topmodelky Cary Delevingne jsou trendem i novodobou klasikou!

Přidat na Seznam.cz
Anglická topmodelka vytvořila spolu s francouzským domem Balmain kabelky vhodné pro moderní ženu. Tři verze kabelek jsou pro rozmanité příležitosti, ale všechny v sobě nesou typické znaky módního domu Balmain, ale i osobnost Cary Delevingne. 

Topmodelka a herečka Cara Delevingne navrhla pro Balmain 3 kabelky, které mají vše, co značka Balmain tradičně vykazuje. Mezi známé rysy patří černá barva, mnoho zlatých detailů a proslulé hroty vedle zlatých cvoků v detailech. Cara v minulosti již úspěšně spolupracovala s luxusním anglickým domem Mulberry. Tentokrát ji oslovil sám dvorní designér Balmain Olivier Rousteing. Cara nechala průchod fantazii a své dobrodružné povaze s myšlenkou na hlavní poselství módního domu. 

Svět kabelek se většinou dělí na dva tábory: ty klasické a ty trendové. Topmodelka si chytře vybrala to nejlepší z obou světů a vytvořila sofistikovaný hybrid. Nové kabelky nesou jméno BBag, Romeo a Twist. Jednotlivé designy mají vždy logo B, ale liší se tvarem či popruhem. Cara myslela na ženy v kanceláři i na módní rebelky. Je to znát na rozmanitých modelech tašek. Luxusní kůže byla zpracovaná pokaždé jinak a detailní zlaté zdobení také. 

Mediální kampaň byla zveřejněna značkou Balmain, ale kabelky se dají prozatím jen předobjednat. Módní dům chce vytvořit napětí a vzrušení kolem nových designů. Cara Delevingne bude sama kabelky propagovat v médiích a celý módní svět se těší, s čím je bude nosit, jak namixuje styling a která bude její nejoblíbenější. Cena začíná na 1 750 dolarech.

 pinterest.com, instyle.com

Přidat na Seznam.cz
KABELKY NÁVRHÁŘI TAHRANIČNÍ TVORBA MÓDNÍ DOMY BALMAIN CARA DELEVINGNE OLIVIER ROUSTEING SPOLUPRÁCE BBBAG ROMEO BAG TWIST BAG

Související články

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Freddie Mercury: královna všech královen

Vyhýbal se všem stereotypům. Svým životem ovlivnil několik generací. Řeč je o frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercury. Extravagantní styl se projevoval i v jeho oblékání a na kontě má tak několik nadpozemských outfitů. Pojďte si s námi připomenout tuto osobnost světové hudby.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek