dnes je 15.07.2020 a svátek má Jindřich

Nádherné kytice a květinová výzdoba na míru

Přidat na Seznam.cz
Květinářství Veronica, jejichž květiny vydrží velmi dlouho čerstvé, se mimo jiné specializuje na vazbu nádherných svatebních kytic a květinovou výzdobu interiérů, včetně slavnostní tabule podle vašich představ

V květinářství Veronica se můžete těšit na vynikající přístup a skutečnou kvalitu služeb. Pomohou vám vybrat, popřípadě navrhnout vzhled svatební kytice a dekoraci pro váš významný den. Realizace dle vašich představ a přání je samozřejmostí.

Kromě klasických kytic a květinové výzdoby můžete sáhnout po něčem netradičním až extravagantním. Co takhle tematická dekorace? Například levandulová svatba.

Navíc květiny z květinářství Veronica vydrží čerstvé opravdu dlouho a to díky přípravku pro ošetření květin FNP (Flower Nano Protection). Tímto přípravkem je ošetřena voda, ve které jsou stonky rostlin ponořené. Výsledkem je prodloužení doby kvetení, květy i stonky vydrží déle pevné a zdravé. U růží se květ jen tak neohne a okvětní lístky nezahnívají. To vše mohou potvrdit právě spokojení zákazníci.

Nechte se inspirovat svatebními kyticemi z květinářství Veronica a popusťte uzdu své fantazie, vaším touhám a přáním se meze nekladou.

Zdroj: www.kvetinarstviveronica.cz
 

Přidat na Seznam.cz
SVATBY SVATEBNÍ KYTICE SVATEBNÍ TABULE KVĚTINOVÁ VÝZDOBA KVĚTINOVÁ DEKORACE SVATEBNÍ DEKORACE

Související články

Nová svatební kolekce LOVE ME! české značky LEEDA myslí na ženy různých proporcí

LOVE ME! uzavírá trilogii kolekcí značky LEEDA s názvy CATCH ME! a TOUCH ME! Návrhářka Lucie Kutálková se tentokrát zaměřila na bílé šaty z nádherných materiálů, na propracované střihy pro ženy různých velikostí a na zážitky s nimi spojených.

Celý článek

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

Celý článek

Pokojové rostliny jsou nejen stylová dekorace

Chcete mít krásný a moderní interiér? Díky pokojovým rostlinám toho můžete docílit. Pokojové rostliny se tak mohou stát neodmyslitelným doplňkem a s jejich pomocí vykouzlíte tu pravou atmosféru.

Celý článek

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

Svatby v zimě jako v pohádce

Svatba. Jeden z nejdůležitějších dnů každé ženy. Přemýšlíte nad svatbou a vaše oblíbené místo je už obsazené? Tak uspořádejte svatbu v zimě! Bude to jako v kouzelné pohádce.

Celý článek

Svatební korzování je mnohem více než jenom svatební veletrh jinak

Jeden z nejdůležitějších dnů v životě každé ženy je ten svatební. I pro pány je tento den důležitý, i když ho určitě neprožívají tak jako my. A pokud se blíží i váš den D, neuděláte nic lepšího, než když si zajedete v lednu do Plzně. Co vás tam čeká? Svatební korzování.

Celý článek

12 podzimních svatebních rób podle módního domu Oscar de la Renta

Svatební šaty vládnoucí podzimu i zimě na přelomu 2019/2020 se zahalily do moderní klasiky. Designéři Fernando Garcia a Laura Kim představili dvanáct svatebních šatů od tradice až po mini střihy.

Celý článek