dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

Nakupte své vánoční dárky levně v Americe – bez letenky od svého počítače!

Přidat na Seznam.cz
Pojďte si se speciální nákupní službou Shopping USA „vyrazit“ na nákupy dárků do Ameriky!

Nikde jinde si své nákupy neužijete tolik jako v Americe. Obrovská nabídka zboží a značek, neuvěřitelné slevy, často ve výši 50-80%! Jenomže ti, kdo už si něco v Americe přes internet chtěli koupit vědí, že to až doposud nebylo zas tak snadné. Mnohé obchody a e-shopy zboží do České republiky a na Slovensko neposílají, nákupy může také prodražit výše dopravy a poštovného. Tyto nedostatky však snadno odstraníte, pokud ke svým nákupům použije službu Shopping USA .

Službu poskytuje česká společnost, se kterou získáte svoji „ vlastní adresu v Americe“. Na tu vám zboží doručí jakýkoliv americký e-shop a Shopping USA vám jej pak doručí k vám domů. Navíc zboží mohou asistenti vašeho nákupu ze Shopping USA přímo v Americe zkontrolovat ještě před jeho odesláním do České republiky nebo na Slovensko a zajistit tak, že k vám dojde to, co jste si skutečně objednali a v nepoškozeném stavu. Kromě toho asistenti nákupu společnosti Shopping USA zoptimalizují formu dopravy a zajistí tak co nejnižší cenu za doručení zboží i co nejnižší cenu cla, pokud jde o typ zboží, které mu podléhá.

Vaše nákupy v Americe budou díky službě Shopping USA levné, rychlé a bezpečné!

Top 15 nejlepších míst pro vaše vánoční nákupy v Americe
Už žádné koledy v hypermarketech, žádné fronty u pokladen a žádné kompromisy při výběru dárků. Se službou Shopping USA se pro vás otevírá největší nákupní hypermarket světa - Amerika! Nákupní asistenti v Shopping USA pro vás dokonce připravili mapu nejlepších nákupních možností a to v různých kategoriích: móda a oblečení, obuv, kabelky, módní doplňky, sportovní oblečení a sportovní vybavení, kosmetika a parfémy, oblečení pro děti a hračky, trendová elektronika a v dalších.

Nakupte své vánoční dárky v amerických obchodních centrech přes internet!
Vánoční nákupy mohou začít! Kam ale zajít nejdříve? Určitě vyzkoušejte obchodní centrum www.mycys.com . Nakoupíte tady módní oblečení pro ženy, muže i děti, kosmetiku, parfémy i bytový textil podle posledních trendů. Nabídka je plná slev, například kabáty značek, jako jsou DKNY nebo CK Calvin Klein, pořídíte za 50 % původní ceny. Dárky pro své blízké vyberete z oblečení, parfémů, kosmetiky, hodinek nebo skvělých kabelek.

Bezkonkurenčním obchodním domem s úžasnými cenami je také www.6pm.com . I tady najdete módní oblečení pro ženy, muže, děti, kosmetiku, šperky, kabelky, tašky, obuv,  to vše si navíc snadno utřídíte podle jednotlivých značek, takže pokud jste některé propadli, snadno si zde najdete tu svoji.

Značkové oblečení nakoupíte v Americe výrazně levněji!
V Americe za skvělé ceny nakoupíte také mnohé módní značky. Mezi ty nejoblíbenější, jejichž sortiment byste si neměli nechat ujít, patří Armani Exchange a Emporio Armani , Guess , Ralph Lauren , Abercromie nebo Baby Phat .

 

Přidat na Seznam.cz
SHOPPING USA GUESS OBLEČENÍ KOSMETIKA MÓDA SPORTOVNÍ OBLEČENÍ ARMANI DKNY KABÁTY ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ EMPORIO ARMANI OBLEČENÍ PRO DĚTI NÁKUPY MODNI MÓDNÍ OBLEČENÍ

Související články

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

CO JE PLEŤOVÁ ESENCE A PROČ JE DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ HYDRATAČNÍ KRÉM

První receptury na výrobu pleťové esence byly objeveny v příručce krásy pro gejši v roce 1813. Představovala koncentrát s vysokým obsahem rostlinných složek získaných destilací nebo systémem na přípravu tradičního japonského čaje.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

Tipy na valentýnské líčení

Svátek zamilovaných, který bude už za pár dnů, si říká o výjimečné líčení. Vsadíte na výrazné oči nebo se zaměříte na oslňující rty? 

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek