dnes je 15.06.2021 a svátek má Vít

Nakupte své vánoční dárky levně v Americe – bez letenky od svého počítače!

Přidat na Seznam.cz
Pojďte si se speciální nákupní službou Shopping USA „vyrazit“ na nákupy dárků do Ameriky!

Nikde jinde si své nákupy neužijete tolik jako v Americe. Obrovská nabídka zboží a značek, neuvěřitelné slevy, často ve výši 50-80%! Jenomže ti, kdo už si něco v Americe přes internet chtěli koupit vědí, že to až doposud nebylo zas tak snadné. Mnohé obchody a e-shopy zboží do České republiky a na Slovensko neposílají, nákupy může také prodražit výše dopravy a poštovného. Tyto nedostatky však snadno odstraníte, pokud ke svým nákupům použije službu Shopping USA .

Službu poskytuje česká společnost, se kterou získáte svoji „ vlastní adresu v Americe“. Na tu vám zboží doručí jakýkoliv americký e-shop a Shopping USA vám jej pak doručí k vám domů. Navíc zboží mohou asistenti vašeho nákupu ze Shopping USA přímo v Americe zkontrolovat ještě před jeho odesláním do České republiky nebo na Slovensko a zajistit tak, že k vám dojde to, co jste si skutečně objednali a v nepoškozeném stavu. Kromě toho asistenti nákupu společnosti Shopping USA zoptimalizují formu dopravy a zajistí tak co nejnižší cenu za doručení zboží i co nejnižší cenu cla, pokud jde o typ zboží, které mu podléhá.

Vaše nákupy v Americe budou díky službě Shopping USA levné, rychlé a bezpečné!

Top 15 nejlepších míst pro vaše vánoční nákupy v Americe
Už žádné koledy v hypermarketech, žádné fronty u pokladen a žádné kompromisy při výběru dárků. Se službou Shopping USA se pro vás otevírá největší nákupní hypermarket světa - Amerika! Nákupní asistenti v Shopping USA pro vás dokonce připravili mapu nejlepších nákupních možností a to v různých kategoriích: móda a oblečení, obuv, kabelky, módní doplňky, sportovní oblečení a sportovní vybavení, kosmetika a parfémy, oblečení pro děti a hračky, trendová elektronika a v dalších.

Nakupte své vánoční dárky v amerických obchodních centrech přes internet!
Vánoční nákupy mohou začít! Kam ale zajít nejdříve? Určitě vyzkoušejte obchodní centrum www.mycys.com . Nakoupíte tady módní oblečení pro ženy, muže i děti, kosmetiku, parfémy i bytový textil podle posledních trendů. Nabídka je plná slev, například kabáty značek, jako jsou DKNY nebo CK Calvin Klein, pořídíte za 50 % původní ceny. Dárky pro své blízké vyberete z oblečení, parfémů, kosmetiky, hodinek nebo skvělých kabelek.

Bezkonkurenčním obchodním domem s úžasnými cenami je také www.6pm.com . I tady najdete módní oblečení pro ženy, muže, děti, kosmetiku, šperky, kabelky, tašky, obuv,  to vše si navíc snadno utřídíte podle jednotlivých značek, takže pokud jste některé propadli, snadno si zde najdete tu svoji.

Značkové oblečení nakoupíte v Americe výrazně levněji!
V Americe za skvělé ceny nakoupíte také mnohé módní značky. Mezi ty nejoblíbenější, jejichž sortiment byste si neměli nechat ujít, patří Armani Exchange a Emporio Armani , Guess , Ralph Lauren , Abercromie nebo Baby Phat .

 

Přidat na Seznam.cz
SHOPPING USA GUESS OBLEČENÍ KOSMETIKA MÓDA SPORTOVNÍ OBLEČENÍ ARMANI DKNY KABÁTY ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ EMPORIO ARMANI OBLEČENÍ PRO DĚTI NÁKUPY MODNI MÓDNÍ OBLEČENÍ

Související články

Česká značka Jamie Collection přináší chladivé materiály ideální na léto

Limitovaná kolekce letního oblečení českého dua Jamie Collection nejenom, že vás nebude hřát, ale zároveň vás zvládne ochladit.

Celý článek

Pozvěte léto do svého šatníku s barevnými doplňky

Dost bylo šedi v ulicích! Vytáhněte své oblíbené barevné kousky a začněte se chlubit veselými doplňky. Konečně se totiž blíží léto, které k zábavné módě přímo vybízí.

Celý článek

Dior vítá léto spuštěním své nové plážové kolekce

Teplé počasí evokuje pocit léta a dovolené. Kolekce s názvem Dioriviera pro léto 2021 myslí na všechny milovníky plážové pohody.

Celý článek

Příprava šatníku na léto

Rok uběhl jako voda a o slovo se opět začíná hlásit teplé počasí. Nastal čas otevřít skříně a zjistit, jestli vám v nich nechybí základní kousky jako kraťasy, tílka nebo plavky.

Celý článek

Kolekce RE.GEN značky PUMA je vyrobená z recyklovaných materiálů a textilního odpadu

Dát druhý život textilu, který je pro většinu už nepoužitelný, je úžasným způsobem, jak regenerovat nepotřebný odpadní materiál. Kolekce je inspirovaná myšlenkou znovuvyužití něčeho, co již zaniklo.

Celý článek

Bella Hadid a Cindy Bruna v popředí PRIDE kolekce Michael Kors 2021

Červen je měsícem, kdy návrháři i osobnosti celého světa podporují Hnutí za svobodu homosexuálů, tzv. LGBTIQ komunitu. Michael Kors k této příležitosti připravil velmi rozmanitou kolekci.

Celý článek

Anja Rubik na letní vlně v kolekci plavek značky Zara

Plážová sezóna je tu a Zara nabízí spoustu trendy stylů a vzorů pro léto 2021. Tentokrát je představila na polské modelce Anje Rubik, které zanedlouho oslaví 38. narozeniny.

Celý článek

Kolekce plavek a šatů spojená se sebeláskou a pozitivním pohledem na své tělo

To, jak nás hodnotí druzí, ovlivňuje i náš pohled na sebe samu. „Body positivity“ neboli pozitivní pohled na sebe a své tělo je velmi důležité, často však ženami nepřijatelné. Pojďme to letos v létě změnit, mít se ráda na tisíc procent, a to i přes veškeré „nedostatky“, které na sobě vidíme.

Celý článek