dnes je 03.07.2022 a svátek má Radomír

Nakupujte módu a design na Glami a zároveň přispějte na dobrou věc

Přidat na Seznam.cz
Uvažujete, jak spojit nákup vánočních dárků, módy i přispění na dobrou věc? V GLAMI magazínu najdete hned několik tipů, které udělají radost vám i těm, kterým někdo nebo něco schází.

K vánočnímu období neodmyslitelně patří i to, že pomáháme lidem kolem sebe. Možnost spojit lásku k módě a pomoc druhým nabízí GLAMI, kde najdete řadu dobročinných organizací, které prodejem (nejen) módních kousků přispívají na dobrou věc. Inspirujte se na dárky sobě i svým blízkým, které mají velký a láskyplný dosah.

KlokArt: Móda, která pomáhá

Projekt Klokánek od Fondu ohrožení dětí možná znáte. Slyšeli jste ale už o módní značce KlokArt? Originální a vkusné motivy této značky vznikají díky spolupráci známých osobností, veřejnosti a organizátorů projektu, kteří se kompletně vzdávají odměny ve prospěch týraných, zanedbávaných a jinak ohrožených dětí. Navíc jsou všechny produkty vyrobené z velmi kvalitních a udržitelných materiálů. Výsledkem je třeba nádherný žlutý batoh s designem sester Geislerových, který skvěle doplní váš outfit a zároveň pomůže dětem v nouzi. Více informací o celém projektu se dozvíte v rozhovoru se zakladatelkou Ivanou Valkusovou.

Sestry Geislerovy - batoh Loďka 850 Kč

 

 Richard Svitavský - mikina Zpátky do budoucnost

 

Elpida: Ponožky (jako) od babičky

Sezóna huňatých ponožek je tu, proč ale kupovat nové v klasické konfekci? Díky organizaci Elpida, která pomáhá seniorům zůstat sebevědomou a respektovanou částí společnosti, si můžete objednat ručně a s láskou pletené ponožky od české babičky, které uděláte radost tím, že její um má smysl. Jejich nošení vám zahřeje nejen nohy, ale i duši, jak nám vysvětlila v Broňa Hilliová, vedoucí projektu, v tomto rozhovoru.

Zpříjemněte někomu Cestu domů

Zamyslíte se někdy cestou domů nad tím, co přijde, až tu jednou vy nebo někdo z vašich blízkých nebude? Naštěstí existují organizace, které se tím zabývají a pomáhají zpříjemnit poslední okamžiky mnoha lidem. A vy je v tom můžete podpořit třeba nápaditými tričky pro každou příležitost.

Dámské tričko - A co se stane na konečné? Medvěd 450 Kč

 

Pánské tričko - Ať pozoruješ cokliv... 450 Kč

Zazařte se Světluškou

Kdo říká, že při sportu nemůžete vypadat jako hvězda? Díky organizaci Světluška, která mimo jiné i sportovními aktivitami podporuje nevidomé a slabozraké, můžete příště vyběhnout s hvězdnou čelenkou, se kterou pomůžete zaplatit jednu hodinu přepisu textu do Braillova písma.

Hvězdná čelenka Světluška 190 Kč

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA GLAMI.CZ DĚTSKÁ MODA ELPIDA KLOKART CESTA DOMŮ SVĚTLUŠKA NA DNO ŠÁLKU

Související články

SVATEBNÍ SEZÓNA ZAHÁJENA, VÍTE CO NA SEBE?

Svatební sezóna je již v plném proudu a vy stále váháte, co si obléct? Podělíme se s vámi o základní pravidla, která dodržovat a tipy pro vhodné trendy outfity, ve kterých se budete cítit příjemně a slavnostně.

Celý článek

6 tipů minisukní na každou letní náladu

Nejenom mezi světovými módními návrháři vypuklo letní šílenství zvané minisukně. Kterou si vybrat a neutratit za ni třetinu výplaty?

Celý článek

Přitažlivost Ferrari využívá společnost k vybudování své módní značky

Luxusní životní styl značky Ferrari udává jasný směr i cíl. V předvečer milánského týdne mužské módy představila značka svou aktuální kolekci.

Celý článek
Dámská a pánská móda

LEVI'S PŘINÁŠÍ HNED DVĚ KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2022

Levi’s kolekce Podzim/Zima 2022 nese název “Archives Reinvented”, hlavní inspirací byla vlastní historie značky. Novinkou je kolekce Levi’s Gold Tab, která vás přenese do Severní Kalifornie a okouzlí nostalgií a vintage střihy. 

Celý článek

Z mini-mikro, nový trend ve střihu nejen dámských sukní

"Čím kratší, tím lepší." Návrháři se začali předhánět v tom, kam může móda posunout hranici vkusu, lacinosti i elegance.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Jitka Klett prezentovala svoji tvorbu na prestižní módní události v Marrakéši

Na originálním mole luxusního hotelu Mandarin Oriental v Marrakéši se již podruhé konal jedinečný módní projekt MOROCCO FASHION WEEK 2022. Mezi vybranými návrháři z celého světa reprezentovala Českou republiku Jitka Klett.

Celý článek

projekt TRADICE NA ŠTENDRU napříč Českou republikou i zahraničím

Kapslová kolekce oděvů sestavená na míru konkrétnímu prostoru je nový projekt značky Tradice, která chce svým zákazníkům přiblížit své střihy s možností koupit si je na jedinečném místě.

Celý článek