dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Nakupujte módu a design na Glami a zároveň přispějte na dobrou věc

Přidat na Seznam.cz
Uvažujete, jak spojit nákup vánočních dárků, módy i přispění na dobrou věc? V GLAMI magazínu najdete hned několik tipů, které udělají radost vám i těm, kterým někdo nebo něco schází.

K vánočnímu období neodmyslitelně patří i to, že pomáháme lidem kolem sebe. Možnost spojit lásku k módě a pomoc druhým nabízí GLAMI, kde najdete řadu dobročinných organizací, které prodejem (nejen) módních kousků přispívají na dobrou věc. Inspirujte se na dárky sobě i svým blízkým, které mají velký a láskyplný dosah.

KlokArt: Móda, která pomáhá

Projekt Klokánek od Fondu ohrožení dětí možná znáte. Slyšeli jste ale už o módní značce KlokArt? Originální a vkusné motivy této značky vznikají díky spolupráci známých osobností, veřejnosti a organizátorů projektu, kteří se kompletně vzdávají odměny ve prospěch týraných, zanedbávaných a jinak ohrožených dětí. Navíc jsou všechny produkty vyrobené z velmi kvalitních a udržitelných materiálů. Výsledkem je třeba nádherný žlutý batoh s designem sester Geislerových, který skvěle doplní váš outfit a zároveň pomůže dětem v nouzi. Více informací o celém projektu se dozvíte v rozhovoru se zakladatelkou Ivanou Valkusovou.

Sestry Geislerovy - batoh Loďka 850 Kč

 

 Richard Svitavský - mikina Zpátky do budoucnost

 

Elpida: Ponožky (jako) od babičky

Sezóna huňatých ponožek je tu, proč ale kupovat nové v klasické konfekci? Díky organizaci Elpida, která pomáhá seniorům zůstat sebevědomou a respektovanou částí společnosti, si můžete objednat ručně a s láskou pletené ponožky od české babičky, které uděláte radost tím, že její um má smysl. Jejich nošení vám zahřeje nejen nohy, ale i duši, jak nám vysvětlila v Broňa Hilliová, vedoucí projektu, v tomto rozhovoru.

Zpříjemněte někomu Cestu domů

Zamyslíte se někdy cestou domů nad tím, co přijde, až tu jednou vy nebo někdo z vašich blízkých nebude? Naštěstí existují organizace, které se tím zabývají a pomáhají zpříjemnit poslední okamžiky mnoha lidem. A vy je v tom můžete podpořit třeba nápaditými tričky pro každou příležitost.

Dámské tričko - A co se stane na konečné? Medvěd 450 Kč

 

Pánské tričko - Ať pozoruješ cokliv... 450 Kč

Zazařte se Světluškou

Kdo říká, že při sportu nemůžete vypadat jako hvězda? Díky organizaci Světluška, která mimo jiné i sportovními aktivitami podporuje nevidomé a slabozraké, můžete příště vyběhnout s hvězdnou čelenkou, se kterou pomůžete zaplatit jednu hodinu přepisu textu do Braillova písma.

Hvězdná čelenka Světluška 190 Kč

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA GLAMI.CZ DĚTSKÁ MODA ELPIDA KLOKART CESTA DOMŮ SVĚTLUŠKA NA DNO ŠÁLKU

Související články

Ta pravá investice ve vašem šatníku

Investice do klasických kousků, které vydrží ve vašem šatníku po dlouhá léta se vždy vyplatí. Díky kvalitě a nadčasovosti vám budou sloužit téměř do roztrhání. O které luxusní kousky se jedná?

Celý článek

Velký návrat UGG boots a rovnou i s novou tváří kampaně

Rok 2022 bude ve znamení velkých návratů. Tím prvním jsou boty značky UGG. Tentokrát ovšem v "mini" verzi a s novou tváří kampaně. Tou nemůže být nikdo jiný než ikonická Cher.

Celý článek

5 módních trendů, které v roce 2021 hýbaly světem! 

Rok 2021 je za námi a nezbývá nic jiného než se ohlédnout za tím, co nám nabídl. Ať už to byly věci dobré nebo špatné, musíme uznat, že na módní trendy byl opravdu bohatý.

Celý článek

Hailey Bieber oblékla kašmírovou kolekci spodního prádla Victoria's Secret

Uvolněné pohledy supermodelky a andílka Victoria's Secret v nejnovější kampani Cashmere Collection 2021 odráží maximální pohodlí.

Celý článek

Oslavte Vánoce udržitelně a pohodlně

Lokální, udržitelná a především etická značka Circlle do své klíčové kolekce Power vítá novou barvu s názvem Shadow, která vás přesvědčí, že sportovní oblečení nemusíte nosit pouze do gymu.

Celý článek

Česko si zamilovalo tepláky od holek z advokacie, seznamte se se značkou Jamie Collection!

Jana Potůčková a Michala Smelíková spolu pracují v advokátní kanceláři a jsou zvyklé na vysoké nasazení. Během loňského lockdownu najednou zjistily, že mají trochu více volného času, a tak nelenily a založily vlastní značku volnočasového oblečení Jamie Collection.

Celý článek

Dědictví i inovaci přináší v nové zimní kolekci sportovní značka BOGNER

Klesající teploty a příval prvního sněhu připomínají kouzlo hor a lákají na první letošní lyžování. Připravte se na něj ve stylu BOGNER.

Celý článek

Pletenina vládne aktuálním trendům

Z komfortních kousků se aktuálně díky designérským kolekcím stávají modely, které nejsou jen do třeskutých mrazů, ale hravě v nich zvládnete proplout celým dnem. Jak nosit objemné svetry a dlouhé pletené šaty?

Celý článek