dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Nakupujte módu a design na Glami a zároveň přispějte na dobrou věc

Přidat na Seznam.cz
Uvažujete, jak spojit nákup vánočních dárků, módy i přispění na dobrou věc? V GLAMI magazínu najdete hned několik tipů, které udělají radost vám i těm, kterým někdo nebo něco schází.

K vánočnímu období neodmyslitelně patří i to, že pomáháme lidem kolem sebe. Možnost spojit lásku k módě a pomoc druhým nabízí GLAMI, kde najdete řadu dobročinných organizací, které prodejem (nejen) módních kousků přispívají na dobrou věc. Inspirujte se na dárky sobě i svým blízkým, které mají velký a láskyplný dosah.

KlokArt: Móda, která pomáhá

Projekt Klokánek od Fondu ohrožení dětí možná znáte. Slyšeli jste ale už o módní značce KlokArt? Originální a vkusné motivy této značky vznikají díky spolupráci známých osobností, veřejnosti a organizátorů projektu, kteří se kompletně vzdávají odměny ve prospěch týraných, zanedbávaných a jinak ohrožených dětí. Navíc jsou všechny produkty vyrobené z velmi kvalitních a udržitelných materiálů. Výsledkem je třeba nádherný žlutý batoh s designem sester Geislerových, který skvěle doplní váš outfit a zároveň pomůže dětem v nouzi. Více informací o celém projektu se dozvíte v rozhovoru se zakladatelkou Ivanou Valkusovou.

Sestry Geislerovy - batoh Loďka 850 Kč

 

 Richard Svitavský - mikina Zpátky do budoucnost

 

Elpida: Ponožky (jako) od babičky

Sezóna huňatých ponožek je tu, proč ale kupovat nové v klasické konfekci? Díky organizaci Elpida, která pomáhá seniorům zůstat sebevědomou a respektovanou částí společnosti, si můžete objednat ručně a s láskou pletené ponožky od české babičky, které uděláte radost tím, že její um má smysl. Jejich nošení vám zahřeje nejen nohy, ale i duši, jak nám vysvětlila v Broňa Hilliová, vedoucí projektu, v tomto rozhovoru.

Zpříjemněte někomu Cestu domů

Zamyslíte se někdy cestou domů nad tím, co přijde, až tu jednou vy nebo někdo z vašich blízkých nebude? Naštěstí existují organizace, které se tím zabývají a pomáhají zpříjemnit poslední okamžiky mnoha lidem. A vy je v tom můžete podpořit třeba nápaditými tričky pro každou příležitost.

Dámské tričko - A co se stane na konečné? Medvěd 450 Kč

 

Pánské tričko - Ať pozoruješ cokliv... 450 Kč

Zazařte se Světluškou

Kdo říká, že při sportu nemůžete vypadat jako hvězda? Díky organizaci Světluška, která mimo jiné i sportovními aktivitami podporuje nevidomé a slabozraké, můžete příště vyběhnout s hvězdnou čelenkou, se kterou pomůžete zaplatit jednu hodinu přepisu textu do Braillova písma.

Hvězdná čelenka Světluška 190 Kč

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA GLAMI.CZ DĚTSKÁ MODA ELPIDA KLOKART CESTA DOMŮ SVĚTLUŠKA NA DNO ŠÁLKU

Související články

Proč dívce nabídnout menstruační kalhotky?

Připravovat děti na rychle se měnící svět kolem nás je stále náročnější. Rodiče dívek mají úkol navíc – s první menstruací jim nabídnout hygienické pomůcky.

Celý článek

501®: Číslo, které vše změnilo

Příští rok oslaví Levi’s® 150. výročí ikonických 501® džínů. Tento kus oblečení symbolizuje trvalou módní stálici, ze které se stala globální ikona s velmi bohatou historií.

Celý článek

Nákupní tipy: Oversize letní šaty značky Jamie Collection jako must have letošního léta

Novinkou v nabídce letních modelů české značky Jamie Collection jsou šaty na špagetová ramínka ve dvou délkách, ke kotníkům a ke kolenům. Jejich oversize pojetí sluší doslova všem typům postav a všem věkovým kategoriím.

Celý článek

Tenisová kolekce Michael Kors x Ellesse nemá chybu

Tentokrát se módní velikán rozhodl spojit se sportovní značkou a vytvořit kolekci plnou aktivního oblečení, doplňků, plavek a dalšího. Mrkněte, jak to vypadá, když se spojí vintage a sport.

Celý článek

Černé legíny nejen do posilovny

Černé legíny jsou již delší dobu módním světem vyzdvihovány. Pokud jde o jejich nošení, jako součást skutečného outfitu (ne, nemluvíme zde o cvičení jógy), buď je milujete, nebo ne. 

Celý článek

Bohéma otevírá kamenný obchod a galerii

Značka Bohéma, která vešla do povědomí stylovými tričky s českými motivy, otevírá  kamenný obchod a galerii.

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Monique Lhuillier povýšila svatební šaty na nadpozemské

Svatební kolekce inspirovaná romantickou Sicílií je plná objemu, textury i barevných detailů. Užijte si La Dolce Vita, neboli sladký život společně s pohledem na tyto krásné svatební kousky.

Celý článek