dnes je 16.01.2022 a svátek má Ctirad

Nákupy bez dlouhých front a stresu? Užijte si Vánoce v klidu

Přidat na Seznam.cz
Nakoupit dárky, cukroví i běžné potraviny bez zbytečného čekání, a hlavně bezpečně, je snadnější než kdy dříve. V Globusu na vás čeká pestrá nabídka i efektivní a bezpečné služby.  

Nakoupit vše na jednom místě je ideálním řešením, zejména v dnešní době. Vyhněte se obchodním centrům a ušetřete drahocenný čas, který můžete strávit s rodinou. Globus a jeho široký výběr vám dovolí rychlé a efektivní nakupování. S aplikací Můj Globus si připravíte nákupní seznam a zjistíte, jak vypadá nakupování budoucnosti.

(Ne)pečete s Globusem

Každý hypermarket Globus má vlastní pekárnu, kde za vás podle tradiční ověřené receptury cukráři připraví těsto na cukroví, které si pak doma můžete upéct. Vlastníma rukama pro vás také chystají různé druhy cukroví a upletou tisíce vánoček. Ty de luxe jsou spleteny z devíti pramenů voňavého máslového těsta. Stejně jako je poctivá práce pekařů, jsou poctivé i jednotlivé suroviny, ze kterých je vánočka de luxe vyrobena. Mouka pochází od českých a moravských mlynářů a máslo z Polabských mlékáren. Samozřejmostí jsou rozinky a povrch bohatě sypaný plátky mandlí.

Maso a uzeniny přímo od řezníka                                                       

Globus má nejen vlastní pekárnu, ale také řeznictví. Dopřejte si nejen na Vánoce to nejkvalitnější maso od českých dodavatelů a ochutnejte od řezníků z Globusu řízky, vánoční šunku nebo vinnou klobásu. Ta se stejně jako další výrobky z Řeznictví Globus vyrábí tradičně poctivou ruční prací od samotného základu, tedy od bourání a dalšího zpracování masa. Vinná klobása z Globusu je vyrobena z kombinace vepřového i hovězího masa a ochucena bílým vínem, muškátovým oříškem a kořením. Celá směs se pak plní do skopových střívek. Jemnou masovou chuť nekazí žádné další zbytečné látky, neobsahuje lepek, laktózu ani sóju. Mohou si ji tedy s klidným svědomím dopřát i ti, kteří musí nebo chtějí dodržovat bezlepkovou dietu.

Při nákupu se nezapomeňte podívat po vánoční výzdobě, v Globusu totiž pořídíte také interiérové i exteriérové dekorace. A až 23. prosince zjistíte, že budete potřebovat nová světýlka na vánoční stromeček, vzpomeňte si, že v hypermarketu Globus mají spoustu druhů jak na vnitřní, tak i venkovní použití.

Vánoční cukroví

Pokud se letos chystáte péct vánoční cukroví, ale jste s časem na štíru, vsaďte na již předpřipravená těsta. Ta z Globusu jsou vyrobená z poctivých surovin a díky máslu krásně voňavá.

V zázemí každé pekárny Globus je totiž i cukrářství, kde těsta na vánoční cukroví připravují ručně, z prvotřídních surovin a se stejnou pečlivostí jako v domácím prostředí. Těsta neobsahují žádné náhražky ani rostlinné tuky. Klíčovou ingrediencí je máslo, díky kterému bude cukroví chutné, voňavé a křehké. Těsta se vyrábějí podle tradičních osvědčených receptur, a tak se jejich chuti nemusíte vůbec obávat.

Z připravených těst pak můžete napéct několik druhů cukroví. V Globusu můžete koupit například medovníkové těsto nebo linecké, které je k dostání v klasické, kakaové, oříškové či kokosové příchuti. Kromě toho je k seženete těsto i na vanilkové rohlíčky a tradiční vánoční pracny.

Aby se cukroví stihlo do Vánoc uležet, těsta budou v Globusu v prodeji od poloviny listopadu.

Řízek se salátem

Pokud chcete při štědrovečerní večeři své blízké pohostit opravdu kvalitním vepřovým řízkem, vydejte se pro maso do Řeznictví Globus. Místní řezníci ho pro vás připravují denně čerstvé a z českého vepřového. Nestíháte připravit bramborový salát? Udělejte si zastávku také v oddělení Lahůdek.

Vánočka

Pekaři v Globusu pečou vymazlené vánočky de luxe z devíti pramenů voňavého máslového těsta, které jsou navíc bohatě sypané plátky mandlí.

Koncem listopadu se v každém pekařství hypermarketů Globus zadělává kynuté těsto, ze kterého pekaři oddělují devět pramenů a ty pak ručně splétají do vánočky de luxe. Každá vánočka je tak originálním pekařským výrobkem nejvyšší kvality.

 

Vinná klobása

V mnoha českých rodinách nesmí při štědrovečerní hostině chybět kromě tradičního řízku s bramborovým salátem ani vinná klobása. Pokud je součástí i vaší tabule, vsaďte při jejím nákupu na poctivé řeznictví. Vinná klobása se v řeznictvích Globus vyrábí tradičně již řadu let. A to poctivou ruční prací – celý proces začíná bouráním a dalším zpracováním masa.

Vinná klobása Globus je k dostání v každém řeznictví hypermarketů Globus jak u obslužných, tak i samoobslužných pultů. Tradiční vánoční vinnou klobásu můžete upéct v troubě, nebo ji obalit v mouce či trojobalu a usmažit na pánvi.

Vánoční šunka

Šunka nejvyšší jakosti je tím nejlepším, čím můžete nejenom o svátcích pohostit rodinu nebo přátele a nadšeně pozorovat, jak jim chutná. Vyzkoušejte exkluzivní Šunku Globus. Ta se v Globusu vyrábí denně pouhých 5 metrů od řeznických pultů. Dokonalou chuť zaručuje nejenom kvalitní práce řezníků, ale také tradiční a ověřená receptura. Jistě právem získala tato Šunka Globus i prestižní ocenění Česká chuťovka. Šunka Globus ale není jedinou masnou delikatesou. Vyzkoušet můžete například Dušenou šunku Globus jemné chuti, oblíbenou i dětmi. A co víc? Pochutnají si i bezlepkáři! Vysokou kvalitu tohoto produktu garantuje sám Globus logem Poctivá výroba Globus.

 

Přidat na Seznam.cz
GLOBUS NÁKUPY A OBCHOD TIPY REDAKCE JAK NAKUPOVAT O VÁNOCÍCH VÁNOČNÍ NÁKUPY

Související články

NOVÁ PRODEJNA VERMONT VZNIKALA VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ

Když se spojí nové technologie a prémiová móda, je zážitek zaručen. Módní skupina Vermont již brzy otevře svoji zbrusu novou multibrandovou prodejnu v pražském Westfield Chodov a v plzeňské Olympii.

Celý článek

Jak na úklid šatníku, aniž by to příliš bolelo?

Nemáte co na sebe, a přitom ze skříně po každém otevření oblečení vypadává? Naordinujte si 100% očistu. Bude to sice brutální, ale výsledek potěší. Jak na to? Čtěte dál.

Celý článek

Originální i praktické dárky pro ženy

Chcete svou partnerku, dceru, sestru nebo maminku letos obdarovat něčím originálním či alespoň skutečně praktickým? Vybrali jsme pro vás pár dárků pro ženy, které se v žádné domácnosti rozhodně neztratí.

Celý článek

Vánoční dárky vám zabalí celebrity. Lucie Benešová, Jitka Boho, Petra Špindlerová a Dva tátové se vystřídají na charitativní akci v Centru Černý Most

Těsně před svátky si zákazníci Centra Černý Most mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové.

Celý článek

Režisér a spisovatel Rudolf Havlík bere čtenáře do zákulisí světa „fast fashion“

Jak vypadá špinavá práce pro textilní průmysl v zemích třetího světa? Dobrodružné vyprávění plné humoru nabízí odpovědi, které možná překvapí.

Celý článek

Usnadněte si vánoční nákupy se slevovými kupóny!

Známe to všichni. S blížícími se Vánoci se zvedá také nákupní horečka, obchody a velká centra jsou přeplněná k prasknutí a místo toho, abychom se na Vánoce těšili, jsme ve velkém stresu.

Celý článek

Vánoční program centra Westfield Chodov

Westfield Chodov přenese své zákazníky na severní pól pomocí rozšířené i virtuální reality, videomappingu, fyzických a interaktivních 4D atrakcí.

Celý článek

Jak vybrat nejlepší bundu pro vás?

Jak vybrat nejlepší bundu pro vás? Kvalitní bunda vám může vydržet i několik let. Lehká bunda je základem vašeho šatníku od brzké jari až do pozdního podzimu, proto je důležité, aby vám nejen hezky seděla, no taky aby byla kombinovatelná s vašim současným šatníkem pro dané roční období.

Celý článek