dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

Námořnický styl podle princezny Diany

Přidat na Seznam.cz
Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Zdroj: Glamour

1. Jako budoucí královna

Princezna Diana propadla svému prvnímu námořnickému outfitu krátce před tím, než se stala členkou britské královské rodiny. Snímek byl pořízen přesně 4 měsíce před "svatbou století". Outfit kombinuje osvědčenou barevnou klasiku - námořnickou modrou, bílou a červenou s elegantním hlubokým střihem. Všimněte si ale i slušivého detailu ve formě perleťového náhrdelníku.

Zdroj: Getty Images

2. Princezna z Walesu v červeném

Po svatbě si mohla princezna dovolit již expresivnější outfity inspirovanými námořnickým stylem. Například tento krásný červeno-růžový model si oblékla na svatbu své spolubydlící v roce 1982.

Zdroj: Getty Images

3. Kanadská návštěva

Růžový detail zvolila princezna i při oficiální návštěvě Kanady v roce 1983.

Zdroj: Getty Images

4. Neotřelé pojetí

Po narození svého prvního syna princezna Diana překvapila módní svět tímto neotřelým outfitem. Nejedná se přímo o námořnický styl outfitu. V tomto smyslu jsou ale zachovány barvy a design svetru. 

Zdroj: Getty Images

5. Dokonalá elegance

Námořnický styl v odlišné barvě zvolila Lady D opět na cestu do Kanady. Tentokrát to ale byla přehlídka elegantní konzervativní krásy. Šaty od Catherine Walket doplnila princezna kloboukem od Fredericka Foxe. Ačkoli v bordové barvě, přece outfit připomínal námořnický styling a může být vzorem i současných trendy outfitů.

Zdroj: Getty Images

6. It's a match

V roce 1990 povýšila Diana své outfity na úplně jinou úroveň. Jeden krásný všední den vyšla ze svého domu, který byl obklíčen novináři, v outfitu, který splňoval nejen námořnická kritéria, ale především jej sladila se svými milovanými syny.

Zdroj: Getty Images

A zůstat nemusíme pouze u princezny Diany. I její uznávaná nástupkyně, co se týká módních trendů, vévodkyně Kate Middleton se na veřejnosti několikrát objevila v outfitu laděném do námořnického stylu. I ona se tak může stát naším vzorem při kompletaci jarních šatníků.

Zdroj: Katemiddletonstyle.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PRINCEZNA DIANA JARNÍ TRENDY NÁMOŘNICKÝ LOOK KATE MIDDLETON

Související články

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Odpočinek jsem musela na čas vyřadit ze svého slovníku, říká rektorka VŠE Hana Machková

Přinášíme vám další rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát na naše otázky odpovídala rektorka VŠE Hana Machková. Jaké je povolání rektorky? Co pálí VŠE nejvíce? A jaké jsou prognózy pro českou společnost? Dozvíte se v článku.

Celý článek

Česká olympijská kolekce budí rozpaky široké veřejnosti

Nová česká olympijská kolekce je unikátní tradičním modrotiskem i prvky tradičních českých a moravských krojů. Po zveřejnění kolekce však veřejnost ovládly smíšené pocity. Proto jsme se zeptali na názor právě vás.

Celý článek