dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Naomi Campbell v 51 letech nafotila kampaň odhalující její skvělé tělo

Přidat na Seznam.cz
Třetí kolekce s názvem TB Summer Monogram i tentokrát přináší tři barevné varianty, s nimi také supermodelku Naomi Campbell.

foto: Danko Steiner /  se svolením Burberry

Díky odvážným monochromatickým potiskům působí vzory z kolekce v kobaltové modré, šedé a královské modré velmi příjemně. Jednapadesátiletá modelka představuje bikiny, topy, klobouky i kalhoty a tašky s různými potisky.

Fotograf Danko Steiner nafotil modelku na černém podstavci a neutrálním pozadí. Naomi se pyšní zlatými šperky i skvělou postavou. O celkový styling se zasadili Catherine Baba aa Adam Fleischhauer. Kolekce bude dostupná od 16. července 2021.  

"Kolekce zachycuje optimistický pohled na léto a vzrušení, a tak jsem pro tuto kampaň nemohl vybrat nikoho lepšího než moji neuvěřitelnou kamarádku Naomi Campbell,“ prozradil Riccardo Tisci, kreativní ředitel společnosti Burberry.

foto: Danko Steiner /  se svolením Burberry

foto: Danko Steiner / se svolením Burberry

foto: Danko Steiner / se svolením Burberry

foto: Danko Steiner / se svolením Burberry

foto:Danko Steiner / se svolením Burberry

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ZAHRANIČNÍ TVORBA BURBERRY NAOMI CAMPBELL

Související články

ZALANDO PŘEDSTAVUJE PRVNÍ ČESKOU KAMPAŇ ZAMĚŘENOU NA PÁNSKOU MÓDU. NECHYBÍ V NÍ ZNÁMÉ ČESKÉ TVÁŘE

Konečně kampaň zaměřená pouze na muže! V popředí se známými českými osobnostmi. Ve stylovém hávu. Tohle se vám prostě bude líbit!

Celý článek

Rodina Hiltonových a Billie Eilish v novém videu Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia natočili video ke své nové kolekci Oscar de la Renta. Ve videu vystupují přední světové topmodelky, které se místo klasického mola předvádějí v rušných ulicích New Yorku.

Celý článek

Prosluněný newyorský den Toma Forda - kolekce RTW 2022

Newyorský týden módy je v plném proudu. Tom Ford je každoročně se svou kolekcí pomyslnou třešničkou na dortu. Letošní kolekce ready-to-wear 2022 byla nejen o sportu, ale také barvách i pohledu do minulosti.

Celý článek

Naději pro folklór a jeho přežití odráží kolekce „FOLKSY“

 V 21. století se folklór těší návratu a snaze zachovat řemesla, tradice a tvorbu i pro další generace. Tvůrci i dnes rádi sahají do oblastí folklóru a přetváří je v současná díla.

Celý článek

ZALANDO STARTUJE NOVOU DESIGNER KAMPAŇ „LUXUS PODLE VAŠICH PŘEDSTAV“ ZAMĚŘENOU NA SEBEVYJÁDŘENÍ A INDIVIDUALITU

Nová kampaň je inovativním digitálním zážitkem, který spojuje svět TikToku s interaktivním filmem a zve zákazníky do nového světa luxusu charakterizovaného proměnlivostí, sebevyjádřením a inkluzí.

Celý článek

ALEXMONHART představuje svou podzimní novinku

O české značce ALEXMONHART jsme vám psali již několikrát a stále nás překvapuje svou neutuchající kreativitou a novinkami, se kterými přichází. 

Celý článek

Německé módní značky, které možná ještě neznáte

Německo - rodná země jednoho z nejúžasnějších návrhářů naší historie Karla Lagerfelda, domovská země značky Hugo Boss a kolébka Adidas či Puma. Znáte ale i další skvosty německého návrhářství? 

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek