dnes je 25.06.2018 a svátek má Ivan

Nápaditost a modely bez výrazných siluet stojí za podzimem 2018 značky Stella McCartney

Vyvinout určitou dávku úsilí, zamyslet se nad dopadem konkrétních postupů a upřednostnit pohodlí? Přesně to je podzimní Stella McCartney!

Bezmála padesát modelů přinesla podzimní kolekce návrhářky Stelly McCartney. A když se zaměříte na obuv modelek, možná budete mile překvapeni. Běžné tenisky lehce upravené do neutrálního stylu, jsou nositelné snad k jakémukoliv outfitu. To by ale nebyla Stella, aby se její dlouholetá spolupráce se sportovní značkou Adidas neodrazila na její práci. A neříkáme, že to není ku prospěchu.

Designérka Stella McCartney se v této kolekci zaměřila na to, aby se v rámci šití vyhnula slepování drobných detailů toxickými lepidly. Čím dál více návrhářů a módních domů myslí na ekologii. Tomu rozhodně tleskáme.

V kolekci tak najdete falešnou kůži, pletené kousky a šaty v podání maxi střihů. Zapomeňte na dámskou siluetu. Pánský styl zde má rozhodně větší prostor, a to nejenom pro muže. K vidění byla široká ramena, dlouhá sáčka bez rukávů v béžovohnědých tónech i retro pruhy a kárované látky.

Světlovlasá modelka Marjan Jonkman, kterou již několikátou sezónu vídáme na módních molech v zastoupení mnoha velkých jmen, oblékla světlé šaty poseté krajkou. K nim samozřejmě univerzální obuv  à la tenisky. Nápaditá kolekce zastává praktické šití, přístup k udržitelným zdrojům a osobní přístup McCartney.

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA STELLA MCCARTNEY PODZIM 2018 READY-TO-WEAR MAXI KRAJKA PÁNSKÝ STYL

Související články

Kopretiny, krajky a šněrovačky - Elie Saab táhne v Resort 2019 na boho styl

Rozmanitost nové kolekce Elie Saab se nedá popřít. Kdo by to také chtěl udělat, když nám dala tolik modelů, že byste si jen s pár kousky z této kolekce vystačila na celou sezónu?

Celý článek

Pánská Versace kolekce je návratem k přelomu 80. a 90. let

Značka Versace opět představila nesmírně pestrou a eklektickou pánskou kolekci pro jaro/léto 2019. Inspiraci čerpala především z módy 80. a 90. let.

Celý článek

Resort kolekci Victoria Beckham ovládly výrazné vzory

Kdo čekal, že ve Victoria Beckham resort kolekci pro jaro 2019 uvidí čistý minimalismus, je na omylu. Oděvy hýří výraznými střihy a pestrými vzory.

Celý článek

Karen Walker představila velmi jemnou a ženskou Resort kolekci 2019

Karen Walker se rozhodla udělat ženy opět ženami. Její kolekce je plná šatů, mini délek a decentních barev.

Celý článek

Pánská Ralph Lauren kolekce kombinuje eleganci a sportovní prvky

Černá a bílá, sportovní prvky a elegantní střihy. Tyto pojmy nás napadnou při pohledu na Ralph Lauren pánskou kolekci pro jaro/léto 2019.

Celý článek

Stella McCartney začne prodávat repliky večerních svatebních šatů Meghan Markle

Na svůj svatební den oblékla Meghan hned dvoje šaty. Kromě těch svatebních od Givenchy se večer převlékla do dlouhých šatů Stella McCartney. Právě ty si bude možné pořídit.

Celý článek

Delpozo Resort kolekce 2019 opět hýří výraznými barvami

Barvy, volány a výrazné střihy. Delpozo je zpět se svojí resort kolekcí pro jaro 2019.

Celý článek

Dior nás se svou cruise kolekcí přenesl do dobrodružného Mexika

Jezdecké střihy, toreádoři, šaty s výšivkou a klobouky. Dior cruise kolekce 2019 nás vzala na cestu Mexikem.

Celý článek