dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Náramky z minerálů pro radost i pro pevné zdraví

Zajímavé barevné korálky se staly módní záležitostí. Náramky z minerálů potěší nejedno ženské oko a nemusí zůstat pouze u toho. Náramky nás nejen zdobí, ale mohou nám pomoci od různých nemocí či jiných neduhů.  

Výběr náramků z několika pohledů

Dle znamení zvěrokruhu – beran (karneol, achát, ametyst), býk (růženín, korál, malachit), blíženec (citrín, tygří oko, ametyst), rak (avanturín, opál, onyx), lev (citrín, tygří oko, obsidián), panna (citrín, ametyst, jaspis), váhy (achát, růženín, jaspis), štír (achát, hematit, opál), střelec (avanturín, opál, tyrkenit), kozoroh (křišťál, ametyst, achát), vodnář (jaspis, opál, fluorit), ryba (ametyst, opál, jaspis).

Každý si přijde na své, více druhů kamenů a barev je u každého znamení. Je možné kameny i barvy kombinovat nebo nosit více náramků najednou.

Dle nálady - náramky můžete vybírat podle vaší nálady. Ne nadarmo se říká, že si vyberete takový kámen, který vás přirozeně přitahuje, tedy i takový, který zrovna potřebujete. Vnímejte při nákupu, které korálky lahodí vašemu oku…

Dle potřeby – na dodání odvahy, vyrovnání se s problémy, harmonizování duše, ochrana aury, moudrost, na vztahy, na cestu k úspěchu, na cestu ke štěstí, apod. Ideální jsou obchůdky se zaměřením na spirituální tematiku, kde vám odborně poradí.

Náramky jsou také docela často doplněny různými symboly – např. srdce, anděl, andělská křídla, pírko, strom života, čtyřlístek. A přesto, že jde „jen o symboly“, mohou vyznačovat vaše vnitřní pocity, tužby a přání.

Pro radost i pro zdraví! Ač už těmto léčebným náramkům věříte nebo ne, vždy udělají parádu.

pinterest.com

DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY DRAHÉ KAMENY MINERÁLY

Související články

Ruční výroba, kvalitní materiály a podpora vzdělanosti dětí z Kapverd, to je AMAMI fashion!

Při výběru obuvi a kabelek hrají hlavní roli tři nejdůležitější aspekty. Design, zpracování a kvalita. Když najdete symbiózu všech tří požadavků, máte vyhráno. A my ji našli.

Celý článek

Kruhy do uší slaví velkolepý návrat

Mezi horké favority šperkařských trendů na přehlídkách patří kruhy. Objevily se na převážné většině modelek v mnoha provedeních. Jak je nosit v roce 2019?

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Celý článek

Nejikoničtější kabelky, které byly kdy vytvořeny

Po luxusní kabelce touží alespoň jednou za život téměř každá z nás. Vykukují na nás z výloh a také z módních magazínů. Jejich cena je ovšem něco, co si nemůže dovolit každý. 

Celý článek

Největší trendy Instagramu 2018

Síla sociálních sítí nezná mezí, a tak i v roce 2018 Instagram ovládly trendy, které si dost možná získaly sympatie i nejedné z nás.

Celý článek

Gisele Bundchen ve vánoční kampani značky Vivara

Brazilská značka šperků připravila svou vánoční kampaň a do hlavní role zvolila modelku Gisele Bundchen.

Celý článek

Trendy šperky pro rok 2019

Jsou dva tábory žen, a to ty, které šperky milují a ty, které přílišné zdobení a třpyt nemusí. Ve všem je dobré najít nějaký kompromis, rovnováhu. Móda není výjimkou.

Celý článek