dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Náramky z minerálů pro radost i pro pevné zdraví

Přidat na Seznam.cz
Zajímavé barevné korálky se staly módní záležitostí. Náramky z minerálů potěší nejedno ženské oko a nemusí zůstat pouze u toho. Náramky nás nejen zdobí, ale mohou nám pomoci od různých nemocí či jiných neduhů.  

Výběr náramků z několika pohledů

Dle znamení zvěrokruhu – beran (karneol, achát, ametyst), býk (růženín, korál, malachit), blíženec (citrín, tygří oko, ametyst), rak (avanturín, opál, onyx), lev (citrín, tygří oko, obsidián), panna (citrín, ametyst, jaspis), váhy (achát, růženín, jaspis), štír (achát, hematit, opál), střelec (avanturín, opál, tyrkenit), kozoroh (křišťál, ametyst, achát), vodnář (jaspis, opál, fluorit), ryba (ametyst, opál, jaspis).

Každý si přijde na své, více druhů kamenů a barev je u každého znamení. Je možné kameny i barvy kombinovat nebo nosit více náramků najednou.

Dle nálady - náramky můžete vybírat podle vaší nálady. Ne nadarmo se říká, že si vyberete takový kámen, který vás přirozeně přitahuje, tedy i takový, který zrovna potřebujete. Vnímejte při nákupu, které korálky lahodí vašemu oku…

Dle potřeby – na dodání odvahy, vyrovnání se s problémy, harmonizování duše, ochrana aury, moudrost, na vztahy, na cestu k úspěchu, na cestu ke štěstí, apod. Ideální jsou obchůdky se zaměřením na spirituální tematiku, kde vám odborně poradí.

Náramky jsou také docela často doplněny různými symboly – např. srdce, anděl, andělská křídla, pírko, strom života, čtyřlístek. A přesto, že jde „jen o symboly“, mohou vyznačovat vaše vnitřní pocity, tužby a přání.

Pro radost i pro zdraví! Ač už těmto léčebným náramkům věříte nebo ne, vždy udělají parádu.

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY DRAHÉ KAMENY MINERÁLY

Související články

Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Originální šperky dopřejí ženě přirozený půvab

Když se řekne „šperk“, co si představíte? My elegantní kousek ze zlatého či stříbrného kovu, který je třešničkou na dortu celého našeho outfitu. Takový, který se přizpůsobí každodenní vizáži i speciálním příležitostem. A pokud za ním navíc stojí česká značka, je nám dvojnásobnou ctí ho nosit.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Jak správně vybrat sluneční brýle?

Sluneční brýle se mohou jevit jako malý drobný doplněk, který se dá účelně použít v letních sestavách outfitů. Ale pokud narazíte na ten správný a dokonale padnoucí pár, hned zjistíte, jak bez nich nedokážete vyjít ani ven vynést koš.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek