dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Naši hokejisté v civilu

Přidat na Seznam.cz
Jak hrají hokej, můžeme aktuálně sledovat velmi bedlivě. Jak se ale naši hokejisté oblékají, když na sobě nemají hokejové dresy?

Jakub Voráček

Dvaceti sedmi letý český profesionální hokejový útočník aktuálně hrající za klub Philadelphia Flyers v National Hockey League by se dal nazvat českým lvem, alespoň co se jeho vizáže týče. V rámci mistrovství světa v ledním hokeji můžeme sledovat jeho dravost a vzpurnou povahu. Nejenom, že je našemu týmu přínosem, ale rovněž sympatickou osobností, jež například založila nadaci Jakuba Voráčka. Voráček se navíc stal nedávno otcem, narodil se mu syn Jakub a jeho přítomnost si s láskou užívá, což zveřejňuje i na svém facebookovém profilu. V módě má jasno, jakákoliv pokrývka hlavy je super, zbytek oděvu musí plnit především podmínku pohodlnosti a pak je tento muž spokojený. Inu, proč by ne.

Michal Kempný

Šestadvacetiletý český profesionální hokejový obránce, hrající za klub Chicago Blackhawks v NHL a srdcem hráč Komety Brno vnáší nejenom do populárního sportu svůj veliký um. Oblékání sice rovněž upřednostňuje pohodlné, avšak svůj styl má a ležérní elegance mu není úplně cizí. Myslíme si, že o tomto hráči ještě hodně uslyšíme.

 

David Pastrňák

Dvacetiletý český hokejový útočník momentálně hrající v týmu Boston Bruins v americké NHL, má styl i smysl pro humor. O tom svědčí jeho profil na sociální síti. V módě se nevyhýbá ani oficiálním oblekům, a s jeho výrazným obličejem by určitě mohl zapůsobit v kampaních nejedné módní značky. Co mu většinou nechybí, jsou sluneční brýle. V roce 2015 vyhrál Pastrňák kategorii Junior v anketě Zlatá hokejka a my věříme, že to není poslední cena, kterou získal.

facebook.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA PÁNSKÉ OBLEČENÍ MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 2017 MS V HOKEJI 2017 HOKEJISTÉ PASTRŇÁK KEMPNÝ VORÁČEK

Související články

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek

Módní trendy pro rok 2021

Jaké budou trendy v tomto roce? Co můžete očekávat a co možná mnohé překvapí? Letos to nejsou žádné puntíky ani proužky, vracíme se totiž k přírodě.

Celý článek

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek