dnes je 03.06.2020 a svátek má Tamara

Natacha Ramsay-Levi předvedla se značkou Chloé svou nejdůvěrnější kolekci

Přidat na Seznam.cz
Nejnovější podzimní show značky Chloé se nesla ve velmi důvěrném duchu. Kreativní ředitelka Natacha Ramsay-Levi si na pomoc s kolekcí přizvala několik nejbližších přátel.

Ramsay-Levi se zmínila o svém kruhu kreativních přátel. Tři z nich požádala o spolupráci na podzimní show v rámci pařížského týdne módy. Sochař Marion Verboom zapůjčil na přehlídku řadu zlatých totemů, které stály uprostřed mola. Zpěvačka Marianne Faithfull vytvořila soundtrack a umělkyně Rita Ackermann jí dovolila využít pět obrazů z jejího archivu, které byly natištěny na oděvech a kabelkách. 

"Nechci přesně definovat, jak má vypadat správná Chloé žena. Řeknu jen to, že je stále v pohybu. Pokládá otázky a vyjadřuje svou ženskost [různými způsoby]," nechala se slyšet Natacha Ramsay-Levi. 

Oděvy byly inspirovány sedmdesátými lety, přičemž nejvíce viditelná byla tato inspirace u halenek, širokých kalhot a sak, dlouhých romantických šatů a kožených kabátů s kožešinovým límcem. I šperky a doplňky sehrály důležitou úlohu. Nejviditelnější byly pásky - hnědé, černé, úzké, široké. Decentní náušnice, brože, náramky a prsteny korespondovaly s oděvy a dotvářely celkový look.

Fotografie: Vogue.com, WWD.com

Přidat na Seznam.cz
CHLOÉ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI fall 2020 PFW PAŘÍŽSKÝ TÝDEN MÓDY NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek

Návrhářka Tereza Vu připravuje novou kolekci spodního prádla inspirovanou Hnutím Libertinů

Inspiraci k naší tvorbě můžeme hledat všude kolem nás. Česká návrhářka Tereza Vu se v nové kolekci zaměřuje na politické změny i náboženství.

Celý článek

Jarní kolekce české návrhářky Zuzany Osako vám přinese pocit klidu

Práci módní návrhářky Zuzany Osako jsme poměrně nedávno bedlivě sledovali, a to i díky tomu, že se stala autorkou slavnostních oděvů českému týmu na olympiádu v Tokiu. Tentokrát jsme se nadchli pro její jarní kolekci Louka.

Celý článek
Kaia Gerber

Hvězda světového modelingu: Kaia Gerber 10x jinak

Už od dětství bylo zřejmé, že svůj půvab zděděný po své slavné matce Cindy Crawford zúročí ve světě módy. Nyní, o několik let později, si vyměnily role a Kaia Gerber se stala světovou topmodelkou.

Celý článek