dnes je 20.03.2019 a svátek má Světlana

Návrhář Marko Lopatič oživil svou show mezinárodní hokejový zápas

Přidat na Seznam.cz
Marko.in předvedl svou show při utkání KHL v Tipsport areně...
Nedělní zápas HC Lev Praha a Slovanu Bratislava přinesl kromě kvalitního hokejového zážitku i netradičně pojatou módní přehlídku značky Marko.in. K vidění byly kolekce WILD a SOUL, které sklidily úspěch i na Prague Fashion Weekendu a na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Právě kolekce WILD inspirovaná králem zvířat vedla ke spolupráci s HC Lev Praha. Ženskost, osobitost a styl, to jsou hlavní body návrhářské tvorby Marka Lopatiče, které ve výrazně mužském prostředí hokejové haly obzvláště vynikly. 
 
Za výtečného stavu 7:0 pro domácí skončilo včerejší utkání HC Lev Praha a Slovanu Bratislava, které bylo oživeno dvěma přehlídkami Marka Lopatiče. Bezmála třináct tisíc diváků mělo možnost sledovat krásné české Miss, jak se za šlehání plamenů ladně procházejí po ledové ploše hokejových Lvů.
První z nich proběhla během první přestávky na červeném koberci přímo na kluzišti a šlo o show v pravém slova smyslu. Bezmála třináct tisíc diváků mělo možnost sledovat krásné české Miss, jak se ladně procházejí po ledové ploše hokejových Lvů. Za doprovodu světel, hudby a plamenometů předvedly průřez tvorby značky Marko.in české krásky Veronika Chmelířová Prcházková, Jana Doleželová, Lucie Smatanová, Taťána Makarenko, Eva Čerešňáková, Hana Věrná, Tereza Budková a Kristýna Rabštejnková. Druhá přehlídka ve stylu elegance a glamour se uskutečnila v rámci druhé hokejové přestávky ve VIP prostorách sportovní haly. 
 
Marko.in WILD and SOUL 
K vidění byla kolekce WILD inspirovaná motivem šelmy, konkrétně právě lva, který je zároveň ve znaku HC Lev Praha. „Lev zůstává intuitivní, silný a poslouchá svůj vnitřní hlas. Proto jsem se jím inspiroval a věřím, že i proto je symbolem HC Lev Praha,“ vysvětlil Marko Lopatič své pohnutky pro přehlídku na hokejovém stadionu. „Krásné ženy, luxusní móda a skvělý hokej jdou dobře dohromady a v Tipsport aréně zavládla skutečně skvělá atmosféra,“ dodal Marko. 
Kolekce WILD je určena pro denní nošení, dá se obléci na pracovní jednání i večerní společenskou akci. Základními materiály jsou hedvábí a nylon a několik modelů už obléká i Helena Vondráčková. Druhou kolekcí, kterou modelky předvedly, bylo osm večerní šatů z minisérie SOUL. Ta podtrhuje přirozenou ženskost a symbolizuje vývoj člověka od nejnižších sexuálních pudů až k symbolickému osvícení. Šaty znázorňují jednotlivé části této cesty a provedeny jsou pouze v barvách červená, černá, zlatavě tělová a bílá. Dominujícími materiály jsou hedvábí, satén, šifon a krajka.
 
Móda vždy a všude
„Přehlídka na stadionu HC Lev Praha byla jednou z posledních akcí, které letos ještě plánuji. Byla to neobvyklá zkušenost a jedinečná módní show. Historicky poprvé v České republice se známé modelky prošli po ledové ploše. Ať tak, či onak, je to jen zlomek toho, co spolu s HC Lev Praha plánujeme do nového roku. Dost možná jsme je i já a krásné ženy motivovali k tak dobrému výsledku. Nebo jednoduše nosíme štěstí,“ uzavřel s úsměvem Marko. Tato netradiční módní show na hokejovém stadionu uprostřed zápasu KHL byla dost možná jedním z největších křtů spolupráce dvou týmu, jaký jsme měli možnost vidět. Nyní již jen zbývá se těšit, s čím vším nás nový módně sportovní tandem dvou Lvů překvapí. 
Tečkou letošní módní sezóny bude 19. prosince módní přehlídka v odsvěceném kostele Sacre Coeur. Přehlídka Marko.in uzavře celovečerní show a autor osobně pokřtí kalendář ve stylu Brigitte Bardot, který zároveň oblékal jako stylista.  
 
Oficiálním fotograf Marko.in je Lukáš David.
Zdroj: Marko.in
 
 

 

Přidat na Seznam.cz
MARKO.IN MARKO LOPATIČ LEV PRAHA VERONIKA CHMELÍŘOVÁ JANA DOLEŽALOVÁ ŠATY FASHION MÓDA ŽENY ZNAČKY ŠIFON MODNI MÓDNÍ PŘEHLÍDKA LUXUSNÍ MÓDA PŘEHLÍDKA

Související články

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek

Šaty a noční košilky ze snové spolupráce Ester Geislerové a Josefiny Bakošové

Není to poprvé, kdy se herečka Ester Geislerová a módní návrhářka Josefina Bakošová daly dohromady. A my doufáme, že ani naposledy.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek

Francouzská stylistka a editorka francouzské Vogue Géraldine Saglio vytvořila kolekci vzývající nómádky

Zavřete na chvíli oči a představte si divokou přírodu, vyprahlou a rozpálenou zem od slunce, tváře ošlehané větrem a nekonečno svobody, kterou vám tento pocit přináší. Pokud jste se do tohoto pocitu dokázala vžít, pak vám tahle móda uhrane.

Celý článek

14. ročník módního večera Fashion Stars Night nás upřímně oslovil

Pražská křižovatka kostel sv. Anny opět ožil módními přehlídkami. Přijali jsme pozvání a šli kouknout na nové kolekce čtyř designérů z Česka a Slovenska.  

Celý článek

Yvona Leitner: K módě mě nejspíš nasměřovaly geny

I přesto, že ji na oděvní školu nepřijali, vyučila se švadlenou, doplnila si maturitu a šla studovat na Technickou univerzitu v Liberci obor návrhářství. Svou cestičku k módě si stejně našla. Kdo je Yvona Řihošková Leitner a proč byste o ní rozhodně měli vědět?

Celý článek

Pražská křižovatka dnes ožije lokální módou

Již 14. roční projektu Fashion Stars Night proběhne tento pátek v Praze. Těšit se můžeme na večer zasvěcený české a slovenské módě.

Celý článek

Černobílá letní kampaň značky Balenciaga

Barvy jako by se najednou ztratily z povrchu zemského a vše zůstalo jen v černobílé, země utichla a přežili jen tito vyvolení. Tak pojal letní kampaň britský fotograf Robert Yager.

Celý článek