dnes je 23.08.2019 a svátek má Sandra

Navštívili jsme Moda Fashion Days 2016 v Českých Budějovicích

Přidat na Seznam.cz
Příjemný večer v prostorách nejluxusnějšího hotelu v Českých Budějovicích nám nabídla akce Moda Fashion Days 2016. 

Společenská akce, konající se v srdci Jihočeského kraje, přinesla mnoho zajímavého. Jako první byly představeny modely z místního butiku L'Skříň, po nichž následovala obsáhlá přehlídka dámských klobouků značky Tonak. Zlatý hřeb večera nastal až nakonec s přehlídkou ve světě uznávané české módní návrhářky Alice Abraham. Její jarní kolekce 2016 odstartovala nejdříve s modely potištěnými náboženskou tematikou. Výjimkou nebyla madona ani jiné mytologické výjevy. Pokračovala přes květinové vzory a áčkové sukně až k velkým večerním róbám pouze z krajek. Příjemným bonusem Moda Fashion Days 2016 v Českých Budějovicích byly celkem tři příspěvky po 15 000 Kč budějovickým organizacím, které se starají například o financování a zařizování obědů pro děti ve finanční tísni, které si je samy dovolit nemohou.  


Kromě velkolepých modelů Abraham jsme shlédli módní přehlídku formálních i volnočasových obleků z dílny značky Bandi. 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ DOMÁCÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI ALICE ABRAHAM TONAK KLOBOUKY BANDI OBLEKY ČESKÉ BUDĚJOVICE

Související články

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek