dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Navštívili jsme Moda Fashion Days 2016 v Českých Budějovicích

Přidat na Seznam.cz
Příjemný večer v prostorách nejluxusnějšího hotelu v Českých Budějovicích nám nabídla akce Moda Fashion Days 2016. 

Společenská akce, konající se v srdci Jihočeského kraje, přinesla mnoho zajímavého. Jako první byly představeny modely z místního butiku L'Skříň, po nichž následovala obsáhlá přehlídka dámských klobouků značky Tonak. Zlatý hřeb večera nastal až nakonec s přehlídkou ve světě uznávané české módní návrhářky Alice Abraham. Její jarní kolekce 2016 odstartovala nejdříve s modely potištěnými náboženskou tematikou. Výjimkou nebyla madona ani jiné mytologické výjevy. Pokračovala přes květinové vzory a áčkové sukně až k velkým večerním róbám pouze z krajek. Příjemným bonusem Moda Fashion Days 2016 v Českých Budějovicích byly celkem tři příspěvky po 15 000 Kč budějovickým organizacím, které se starají například o financování a zařizování obědů pro děti ve finanční tísni, které si je samy dovolit nemohou.  


Kromě velkolepých modelů Abraham jsme shlédli módní přehlídku formálních i volnočasových obleků z dílny značky Bandi. 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ DOMÁCÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI ALICE ABRAHAM TONAK KLOBOUKY BANDI OBLEKY ČESKÉ BUDĚJOVICE

Související články

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Mladá návrhářka Michaela Hriňová vytvořila kolekci pro 100CLASS concept store

Cesta, která slovenskou návrhářku čekala, aby se propracovala k vysněnému povolání, nebyla snadná. V tomto případě však platí, že trpělivost růže přináší!

Celý článek