dnes je 23.10.2017 a svátek má Teodor

Nebudete věřit, které šaty jsou číslo 1 v Evropě

Už jste se stihla podívat na všechny módní trendy letošního léta a postarat se o to, že budete letos v létě  módní a úžasná?

Potřebujete pomoc? Pomůžeme vám - čtěte dál a zjistíte, jaký jsme připravily přehled o módních trendech pro šaty a plavky.

Manzara je skvělá společnost, ve které se o vaše objednávky starají  tři úzce spjaté kamarádky – Lucie, Hana a Klára.

“Každý rok jedeme spolu k moři a letos jsme se rozhodly, že vyzkoušíme všechny módní trendy z našeho pracoviště  zde v Manzara, a pak si můžeme všechny společně odpočinout na dovolené bez starostí.

Sestavíme přehled o všech trendech, které ovládají a inspirují nové modely šatů a plavek ve světě módy a připravíme výběry těch nejlepších. Tento rok vládnou barvy, vzory a speciální prostřihy, které činí vzhled perfektním. Chcete vědět více o našem módním dobrodružství, a co na nás zapůsobilo nejvíce? Rychle přečtěte tento článek do konce :)

Naše Lucie je živá dívka se spoustou energie, která se nebojí ničeho nového. Během přehledu trendů byla okamžitě uchvácena živými barvami a speciálními vzory, které inspirovaly naše letní šaty. Připravila šaty s velkým množstvím barev, které zajistí, že na sebe upoutáte pozornost a budete vyčnívat z davu.

Hana je jednoduchá a vždy elegantní klidná dívka a je zcela opakem Lucie. Její jednoduchost a elegance se ukázaly při výběru perfektních letních šatů pro naše dobrodružství. Byla inspirována jednoduchými šaty s malými, ale zajímavými detaily, díky kterým vypadají opravdu fantasticky.

Já, Klára opravdu obdivuji přírodu a samozřejmě vždy dám dohromady přírodu a módu. Vybírám šaty s krásnými květinovými vzory, které v živých barvách dělají letní oblečení úžasným a vhodným pro každou příležitost. Rychle překontrolujte to, co jsem pro vás připravila, protože tyto šaty jsou tak krásné, že je prostě musíte mít! Nezmeškejte bohatou ponuku pro společenské šaty.

Když jsme po několika dnech únavného vyhledávání a tvrdého rozhodování (věřte mi, opravdu jsme tvrdě pracovaly :-) ) měly pro vás připravené dokonalé šaty, jdeme se podívat na módní trendy  v plavkách.

Lucie  samozřejmě hledala největší prodejní hity, vybrala mezi nimi a připravila zajímavou nabídku. Tak zajímavou nabídku, že jsem si zvolila jeden model i pro sebe.

Jednodušší modely plavek okouzlily naši Hanu, které se vždy podaří vybrat něco, co zapůsobí na všechny naše zákazníky a také na mnoho módních hvězd. Znovu udělala skvělou práci!
V tomto roce jsou č. 1 jednodílné plavky, které mě ohúrily! Hodí se pro každou postavu a dokonale skryjí všechny neúspěšné pokusy odolávat čokoládě, díky čemu dnes mám drobné problémy zapnout své džíny. Rychle si vyberte ty svoje oblíbené.

 

Doufám, že se vám líbil náš výběr a že jsme vám usnadnily výběr šatů a plavek pro perfektní letní oblečení. Teď, když čtete tento článek, my už hledáme nové módní trendy a brzy vám budeme psát více novinek ze světa módy.

 

Módní přítelkyně z Manzara vám přejí krásné léto!

 

DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ PLAVKY PLAVKY

Související články

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek

Skvělý úspěch! V podzimní kampani TIMEOUT zazářily české MISS

Karolína Mališová a Andrea Kalousová uspěly před dvěma lety v České Miss a na podzim 2017 si připisují další skvělou zkušenost - staly se tvářemi mezinárodní kampaně značky Timeout.

Celý článek

Heidi Klum přivolává zpět léto ve své nové kampani

Venku to sice na aktivní koupání v moři nevypadá, Hedi Klum nás však jistojistě navnadí na nejbližší horkou sezónu.

Celý článek

TOP 5 TRENDŮ PRO JARO 2018

Ledvinky, kanadské smokingy a loga. To vše a ještě více uvidíte i v následující sezóně. Máme pro vás TOP 5 trendů z přehlídek světových návrhářů pro jaro 2018. 

Celý článek

Plavková sezóna 2018 zahájena - v jarní kolekci Zimmermann

Už se vám stýská po létě? Raději se těšte na to následující. V jarní Resort kolekci Zimmermann vás naláká spoustu dokonalých letních šatů a plavek.

Celý článek

Jak si vybrat perfektní kabát na podzim i zimu

Podzim nastoupil se vší vervou, počasí se citelně ochladilo a možná stejně jako já přemýšlíte, jak vybrat perfektní kabátek či bundu.  Prozradíme vám pár základních pravidel.

Celý článek

Šijete si sama doma? Tohle se vám bude hodit!

Pro zručné a odvážné ženy, které si své oblečení šijí samy, nebo šijí svým dětem, či rády kupované oblečení ozvláštňují, přinášíme pár tipů, čím posílit svou šicí výbavu.

Celý článek

Rozhovor s módní návrhářkou Martinou Nevařilovou

O nových výzvách, nových prostorách, o milovaném Tibetu a také nové cestě svého syna jsme si povídali s přední českou módní návrhářkou Martinou Nevařilovou.

Celý článek

Nová rafinovaná kolekce spodního prádla Etam + live show

Exkluzivní příležitost u představení nové kolekce značky Etam její vedení využilo naplno. Vytvořilo zábavnou live show s vynikající atmosférou. A mohli se dívat všichni.

Celý článek

Vyrazte do podzimu v IN retro šatech

Podzimní dny nemusí být pouze o jednobarevnosti, černé a hnědé. Veselé retro šaty se do nich hodí úplně stejně! PS: Možná ještě trochu víc.

Celý článek