dnes je 21.07.2018 a svátek má Vítězslav

NEIMAN MARCUS PŘEDSTAVIL KAMPAŇ PLNOU DRAMATICKÝCH STŘIHŮ A ODVÁŽNÝCH BAREV

Neiman Marcus přichází s novou kampaní názvu Art of Fashion a pokud bych měl tyto umělecké kreace vystihnout pouze jediným slovem, řekl bych – spektakulární. 

Na obr. zl: Gucci, Etro a Dior. 

Neiman Marcus představil kampaň, ve které prezentuje to nejlepší od předních návrhářů pro chladnější část roku. Kampaň dostala název Art of  Fashion. Jakmile si detailně prohlédnete modely návrhářů jako například Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Gucci, Etro, Dior, Michael Kors, Valentino a dalších, pochopíte zmíněný název. Značky ze sebe vydaly opravdu to nejlepší, jelikož co model to umělecké dílo.

Na obr. zl: Dolce & Gabbana, Calvin Klein a Tom Ford. 

Kampaň hlásá spoustu sebevědomých adjektiv, které však plně vystihují ctižádostivost modelů, ale kdybych je měl jmenovat, jsme tu donekonečna. Jak už jsem zmínil v úvodu, kreace lze totiž vystihnout jedním avšak významově obrovským slovíčkem – spektakulární. Sám za sebe musím vyzvednout vesmírné šaty Dior, ledový kabát s geometrickým zdobením značky Calvin Klein a také barevné krajkové šaty Dolce & Gabbana.

Na obr. zl: Saint Laurent, Michael Kors a Proenza Schouler

O kampaň se postaral šikovný fotograf Walter Chin. I přesto, že se jedná o studiové snímky s jednoduchým pozadím, každá fotka dokonale odráží veškeré přednosti nejen jednotlivých výtvorů, ale také modelek. Pro Art of Fashion zapózovaly esa modelingového světa – Soo Joo Park, Coco Rocha, Dilone a Erin O’Connor. Výběr modelek nemá chybu, jelikož různorodost dívek podtrhuje velkolepost celé kampaně. 

Na obr. zl: Valentino a Chanel. Další modely si můžete prohlédnout ZDE.

Co na kampaň Art of Fashion říkáte vy?

fashiongonerogue

Neiman Marcus art of fashion DOLCE & GABBANA Calvin Klein GUCCI ETRO DIOR MICHAEL KORS VALENTINO walter chin SOO JOO PARK COCO ROCHA Dilone Erin O’Connor kampan 2017 PODZIM/ZIMA

Související články

Batika - opět v módě?

Často si spojujeme batikované oblečení se stylem pro hippies, trampy, vegetariány atd. Tento trend však letos hlásí velký comeback, a to až na módní mola předních světových návrhářů.

Celý článek

Harry Styles v podzimní kampani Gucci 2018

Novou tváří kolekce Gucci se stal bývalý zpěvák skupiny One Direction Hary Styles. Miláček tisíců dívek zapózoval se psy a kuřaty.

Celý článek

Nová a dostupnější make-up řada Dior Backstage

Naprosto profesionální a cenově dostupnější. Taková je nová kosmetická řada Dior Backstage, kterou se značka přibližuje vládnoucí instagramové generaci.

Celý článek

Dior nás se svou cruise kolekcí přenesl do dobrodružného Mexika

Jezdecké střihy, toreádoři, šaty s výšivkou a klobouky. Dior cruise kolekce 2019 nás vzala na cestu Mexikem.

Celý článek

Obchod Dolce&Gabbana v Miami na sebe bere podobu operního domu

Nahlédněte do jednoho z kamenných obchodů návrhářského dua Dolce&Gabbana. Potěší vás neotřelý interiérový design. 

Celý článek

Candystud kolekce Valentino a nečekané pop-up obchody

Valentino rozšiřuje svou jarní kolekci Candystud a otevírá pop-up store v Pekingu. Co mohou od pop-up store zákazníci očekávat?

Celý článek

Designéři D&G pozvali své klienty do Metropolitní opery v New Yorku na představení nové kolekce

Podzim i zima budou probíhat v newyorském stylu, a to doslova. Nová kolekce Dolce&Gabbana je plná ikonických prvků.

Celý článek

Nová pre-fall 2018 kolekce Michael Kors

Michael kors představil novou ready to wear kolekci, plnou moderního eklekticismu. 

Celý článek