dnes je 25.03.2018 a svátek má Marián

NEIMAN MARCUS PŘEDSTAVIL KAMPAŇ PLNOU DRAMATICKÝCH STŘIHŮ A ODVÁŽNÝCH BAREV

Neiman Marcus přichází s novou kampaní názvu Art of Fashion a pokud bych měl tyto umělecké kreace vystihnout pouze jediným slovem, řekl bych – spektakulární. 

Na obr. zl: Gucci, Etro a Dior. 

Neiman Marcus představil kampaň, ve které prezentuje to nejlepší od předních návrhářů pro chladnější část roku. Kampaň dostala název Art of  Fashion. Jakmile si detailně prohlédnete modely návrhářů jako například Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Gucci, Etro, Dior, Michael Kors, Valentino a dalších, pochopíte zmíněný název. Značky ze sebe vydaly opravdu to nejlepší, jelikož co model to umělecké dílo.

Na obr. zl: Dolce & Gabbana, Calvin Klein a Tom Ford. 

Kampaň hlásá spoustu sebevědomých adjektiv, které však plně vystihují ctižádostivost modelů, ale kdybych je měl jmenovat, jsme tu donekonečna. Jak už jsem zmínil v úvodu, kreace lze totiž vystihnout jedním avšak významově obrovským slovíčkem – spektakulární. Sám za sebe musím vyzvednout vesmírné šaty Dior, ledový kabát s geometrickým zdobením značky Calvin Klein a také barevné krajkové šaty Dolce & Gabbana.

Na obr. zl: Saint Laurent, Michael Kors a Proenza Schouler

O kampaň se postaral šikovný fotograf Walter Chin. I přesto, že se jedná o studiové snímky s jednoduchým pozadím, každá fotka dokonale odráží veškeré přednosti nejen jednotlivých výtvorů, ale také modelek. Pro Art of Fashion zapózovaly esa modelingového světa – Soo Joo Park, Coco Rocha, Dilone a Erin O’Connor. Výběr modelek nemá chybu, jelikož různorodost dívek podtrhuje velkolepost celé kampaně. 

Na obr. zl: Valentino a Chanel. Další modely si můžete prohlédnout ZDE.

Co na kampaň Art of Fashion říkáte vy?

fashiongonerogue

Neiman Marcus art of fashion DOLCE & GABBANA Calvin Klein GUCCI ETRO DIOR MICHAEL KORS VALENTINO walter chin SOO JOO PARK COCO ROCHA Dilone Erin O’Connor kampan 2017 PODZIM/ZIMA

Související články

Podzim Dior 2018 tvoří patchwork, džínovina a doplňky

Módní kolekce Diora se pustila do komplikovanosti. Hodně střihů, hodně barev, hodně doplňků. Kdo už jiný by si to však mohl dovolit.

Celý článek

Asertivní kolekce plná romantismu v podání Valentino obklopí podzim 2018

Kreativní návrhář značky Valentino, Pierpaolo Piccioli, použil téměř univerzální symbol romantiky pro celou kolekci. Obklopil ji velkými květinami.

Celý článek

To nejlepší ze zákulisí milánského módního týdne

Novináři i lidé milující módu se od úterý minulého týdne mohli kochat tím nejlepším, co přinese letošní podzim. Nechyběly známé značky jako Prada či Versace.

Celý článek

Na přehlídce Dolce & Gabbana se nové kabelky vznesly na létajících dronech

Italské duo Dolce & Gabbana pro svou kolekci na podzim 2018 využilo k představení nových kabelek drony. Zajímavý a originální nápad!

Celý článek

Dvě odlišné modelky spojuje síla a široká škála barev pro Vogue Turecka

Fotograf Miguel Reverieg nafotil jarní obálku pro tureckou Vogue. Modelka Dilone na sobě má kovově fialové šaty, zatímco její kolegyně Romee Strijd září v poloprůhledném a třpytivém kousku.

Celý článek

Christian Dior přichází s velmi nositelnou Pre-fall kolekcí 2018

Pre-fall série sedmdesáti modelů Dior přeje každodennímu oblékání stejně jako večerním událostem. Kolekce preferuje jednoduchost a my ji vítáme. 

Celý článek

Bella Hadid v nové kampani na rtěnky DIOR

Kampaně s populární Bellou Hadid pokračují. Tentokrát se stala tváří reklamních snímků na rtěnky Dior.

Celý článek

Kampaň plná barev, materiálů i střihů představuje jaro u Dolce & Gabbana

Italské dědictví značky Dolce & Gabbana v podání krásných Benátek vzývá jaro a léto už teď!

Celý článek