dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

NEIMAN MARCUS PŘEDSTAVIL KAMPAŇ PLNOU DRAMATICKÝCH STŘIHŮ A ODVÁŽNÝCH BAREV

Neiman Marcus přichází s novou kampaní názvu Art of Fashion a pokud bych měl tyto umělecké kreace vystihnout pouze jediným slovem, řekl bych – spektakulární. 

Na obr. zl: Gucci, Etro a Dior. 

Neiman Marcus představil kampaň, ve které prezentuje to nejlepší od předních návrhářů pro chladnější část roku. Kampaň dostala název Art of  Fashion. Jakmile si detailně prohlédnete modely návrhářů jako například Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Gucci, Etro, Dior, Michael Kors, Valentino a dalších, pochopíte zmíněný název. Značky ze sebe vydaly opravdu to nejlepší, jelikož co model to umělecké dílo.

Na obr. zl: Dolce & Gabbana, Calvin Klein a Tom Ford. 

Kampaň hlásá spoustu sebevědomých adjektiv, které však plně vystihují ctižádostivost modelů, ale kdybych je měl jmenovat, jsme tu donekonečna. Jak už jsem zmínil v úvodu, kreace lze totiž vystihnout jedním avšak významově obrovským slovíčkem – spektakulární. Sám za sebe musím vyzvednout vesmírné šaty Dior, ledový kabát s geometrickým zdobením značky Calvin Klein a také barevné krajkové šaty Dolce & Gabbana.

Na obr. zl: Saint Laurent, Michael Kors a Proenza Schouler

O kampaň se postaral šikovný fotograf Walter Chin. I přesto, že se jedná o studiové snímky s jednoduchým pozadím, každá fotka dokonale odráží veškeré přednosti nejen jednotlivých výtvorů, ale také modelek. Pro Art of Fashion zapózovaly esa modelingového světa – Soo Joo Park, Coco Rocha, Dilone a Erin O’Connor. Výběr modelek nemá chybu, jelikož různorodost dívek podtrhuje velkolepost celé kampaně. 

Na obr. zl: Valentino a Chanel. Další modely si můžete prohlédnout ZDE.

Co na kampaň Art of Fashion říkáte vy?

fashiongonerogue

Neiman Marcus art of fashion DOLCE & GABBANA Calvin Klein GUCCI ETRO DIOR MICHAEL KORS VALENTINO walter chin SOO JOO PARK COCO ROCHA Dilone Erin O’Connor kampan 2017 PODZIM/ZIMA

Související články

Limitovaná kolekce svatebních šatů Etro volá romantické snílky

Není pro každého, je osobitá, jemná, romantická a svým způsobem krásná. Nezaujme všechny, ale ty které ano, ty si ji zamilují.

Celý článek

Gucci oznámil, že nebude používat pravou kožešinu!

Značka Gucci se rozhodla následovat své kolegy a v říjnu roku 2017 oznámila, že přestává vyrábět své kolekce z pravé kožešiny. 

Celý článek