dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Nejbláznivější a nejsledovanější street style hvězda: Kerwin Frost

Přidat na Seznam.cz
Oběť módy nebo módní ikona? Vtip nebo vážnost? Jak se má brát poslední módní záblesk Kerwina Frost, necháme na vás. 

I stan se dá nosit

Americký DJ a módní konzultant své vlastní značky Špagetoví chlapci působí převážně v Americe, ale na módní týden do Paříže se vydal na několik přehlídek. 23letý Kerwin Frost se objevil na několika street stylových fotografiích a ihned se mu dostalo pozornosti médií. Oblékl si totiž na sebe zelené armádní plátno svázané kouskem provazu a oranžový klobouk. Jeho žena na sebe zvolila objemnou bundu a kalhoty od značky Moncelar 5.

Móda seniorů

Další pozdvižení způsobil jeho outfit stylizovaný do starého dědečka. Každý den během návštěvy Paříže zvolil radikálně odlišný oděv. Nezapomněl opět na slamák či špinavá kolena, která měla doladit celkový dojem. Nadsázka a humor mu v odívání nechybí. Outfity mu pomáhá vybírat kamarád, návrhář a rapper Kanye West. Kerwin si rad svého kamaráda váží a zastává se svého přítele při kritice. West má totiž svou vlastní kolekci oděvů, která ale není moc populární. Navzájem si tak přátelé dělají službu.

Vážnost v béžové

Frost se zaměřuje na experimentování s objemem a věkově vhodnými outfity. Záměrně si volí oblečení nevhodné k jeho věku, nebo naopak naprosto originálně nosí nenositelné. Oblíbil si také mixování elegantních kousků s neoficiální, ležérní a pohodlnou módou. Rád vrství trička na košile nebo nenosí vrchní díl vůbec. Frost je také rozpoznatelný tetováním tužky pod pravým okem. Dokázal se také seriózně obléci od hlavy až k patě do béžové, což je trendem nadcházejícího jara. Vyzývavý styl nezapadající do klasických škatulek fashionistů se mu tedy vyplatil. Dostává se mu mnoho pozornosti.

Zdroj; vogue.com 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI KERWIN FROST STREET STYLE FASHION MÓDA ULIC

Související články

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek