dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Nejbláznivější a nejsledovanější street style hvězda: Kerwin Frost

Oběť módy nebo módní ikona? Vtip nebo vážnost? Jak se má brát poslední módní záblesk Kerwina Frost, necháme na vás. 

I stan se dá nosit

Americký DJ a módní konzultant své vlastní značky Špagetoví chlapci působí převážně v Americe, ale na módní týden do Paříže se vydal na několik přehlídek. 23letý Kerwin Frost se objevil na několika street stylových fotografiích a ihned se mu dostalo pozornosti médií. Oblékl si totiž na sebe zelené armádní plátno svázané kouskem provazu a oranžový klobouk. Jeho žena na sebe zvolila objemnou bundu a kalhoty od značky Moncelar 5.

Móda seniorů

Další pozdvižení způsobil jeho outfit stylizovaný do starého dědečka. Každý den během návštěvy Paříže zvolil radikálně odlišný oděv. Nezapomněl opět na slamák či špinavá kolena, která měla doladit celkový dojem. Nadsázka a humor mu v odívání nechybí. Outfity mu pomáhá vybírat kamarád, návrhář a rapper Kanye West. Kerwin si rad svého kamaráda váží a zastává se svého přítele při kritice. West má totiž svou vlastní kolekci oděvů, která ale není moc populární. Navzájem si tak přátelé dělají službu.

Vážnost v béžové

Frost se zaměřuje na experimentování s objemem a věkově vhodnými outfity. Záměrně si volí oblečení nevhodné k jeho věku, nebo naopak naprosto originálně nosí nenositelné. Oblíbil si také mixování elegantních kousků s neoficiální, ležérní a pohodlnou módou. Rád vrství trička na košile nebo nenosí vrchní díl vůbec. Frost je také rozpoznatelný tetováním tužky pod pravým okem. Dokázal se také seriózně obléci od hlavy až k patě do béžové, což je trendem nadcházejícího jara. Vyzývavý styl nezapadající do klasických škatulek fashionistů se mu tedy vyplatil. Dostává se mu mnoho pozornosti.

Zdroj; vogue.com 

MÓDA PÁNSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI KERWIN FROST STREET STYLE FASHION MÓDA ULIC

Související články

Stylové ulice newyorského týdne módy

Období týdnů módy neznamená inspiraci pouze na přehlídkových molech, ba naopak. Pro mnohé módní nadšence se ta pravá fashion show odehrává mimo hlavní stanoviště, a to v přilehlých ulicích. A nejinak tomu bylo v posledních dnech i na Manhattanu.

Celý článek

Lenka Zahradnická: Dělám maximum proto, abych byla tou nejlepší mámou

Tato žena se s úsměvem na tváři nejspíš již narodila. Cítí velkou náklonnost k přírodě, stejně jako ke zvířatům. Má svého čtyřnohého parťáka, toho nejlepšího muže na světě a k dokonalosti jim nechybí ani nádherná dcera. Jak se daří herečce Lence Zahradnické?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Na valentýnskou limitovanou kolekci baretů Tonak si můžete nechat vyšít pusinku, srdíčko nebo xoxo

Uvažujete o rozšíření své sbírky kloboučků, baretů či čepic? Zavítejte bez odkladu ke značce Tonak! Nebudete litovat.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Zimní móda českých maminek

České maminky se vydávají se svými ratolestmi do zimního počasí stylově oblečené. Ani chladné dny nebo zaneprázdněnost mateřstvím jim nezabrání vypadat skvěle!

Celý článek