dnes je 25.04.2019 a svátek má Marek

Nejbláznivější a nejsledovanější street style hvězda: Kerwin Frost

Přidat na Seznam.cz
Oběť módy nebo módní ikona? Vtip nebo vážnost? Jak se má brát poslední módní záblesk Kerwina Frost, necháme na vás. 

I stan se dá nosit

Americký DJ a módní konzultant své vlastní značky Špagetoví chlapci působí převážně v Americe, ale na módní týden do Paříže se vydal na několik přehlídek. 23letý Kerwin Frost se objevil na několika street stylových fotografiích a ihned se mu dostalo pozornosti médií. Oblékl si totiž na sebe zelené armádní plátno svázané kouskem provazu a oranžový klobouk. Jeho žena na sebe zvolila objemnou bundu a kalhoty od značky Moncelar 5.

Móda seniorů

Další pozdvižení způsobil jeho outfit stylizovaný do starého dědečka. Každý den během návštěvy Paříže zvolil radikálně odlišný oděv. Nezapomněl opět na slamák či špinavá kolena, která měla doladit celkový dojem. Nadsázka a humor mu v odívání nechybí. Outfity mu pomáhá vybírat kamarád, návrhář a rapper Kanye West. Kerwin si rad svého kamaráda váží a zastává se svého přítele při kritice. West má totiž svou vlastní kolekci oděvů, která ale není moc populární. Navzájem si tak přátelé dělají službu.

Vážnost v béžové

Frost se zaměřuje na experimentování s objemem a věkově vhodnými outfity. Záměrně si volí oblečení nevhodné k jeho věku, nebo naopak naprosto originálně nosí nenositelné. Oblíbil si také mixování elegantních kousků s neoficiální, ležérní a pohodlnou módou. Rád vrství trička na košile nebo nenosí vrchní díl vůbec. Frost je také rozpoznatelný tetováním tužky pod pravým okem. Dokázal se také seriózně obléci od hlavy až k patě do béžové, což je trendem nadcházejícího jara. Vyzývavý styl nezapadající do klasických škatulek fashionistů se mu tedy vyplatil. Dostává se mu mnoho pozornosti.

Zdroj; vogue.com 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI KERWIN FROST STREET STYLE FASHION MÓDA ULIC

Související články

Kdy je vhodný věk začít s modelingem?

Modeling je splněný sen pro mnoho mladých dívek. Po dlouhou dobu však vyvstává otázka, kdy s ním začít, aby to nebylo příliš brzy. Jaký je názor Ameriky a Evropy?

Celý článek

Co by znamenal Brexit pro český módní průmysl?

S neustále přibližujícím se a oddalujícím se termínem Brexitu vyvstávají otázky ve smyslu, co se vlastně stane? Jaké změny by to znamenalo pro českou módu? 

 

Celý článek

Návrat batiky nabral nový směr. Jak ji nosit?

Batika si prošla dlouhou cestu od dob hippies. Dnešní zastaralá technika barvení látky dostala novou podobu. Kontrolované barevné motivy jsou políbením duhy, ale důsledně promyšlené.

Celý článek

Jak se nosí vesta, aby byla šik

Vesta se stává jedním z nejoblíbenějších kousků v šatníku pro jaro a léto 2019. Díky tomu se řadí mezi chic módní outfity. Jak se správně nosí, aby nevypadala stroze nebo jako součást uniformy? 

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Objevte dánskou značku Rains

Skandidávský minimalismus, nadčasovost a zároveň funkčnost definuje oblečení a doplňky, které nám nabízí dánská značka Rains. Pokud rádi chodíte deštěm, a i přesto chcete zůstat v suchu a teple nebo často jezdíte na kole, věnujte Rains zvýšenou pozornost.

Celý článek

Jak se neobléknout na festival aneb co se nepovedlo na Coachelle

Jeden z nejznámějších festivalů světa ročně přiláká přes sto tisíc lidí. Prestižní Coachella festival v Kalifornii je proslulý nejen hudbou, ale i módou, která diktuje trendy pro letní festivalovou sezónu. Co bylo to nejbizarnější?

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek