dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

Nejlepší make-up celebrit na Grammy Awards 2014

Přidat na Seznam.cz
Prestižní událost Grammy Awards 2014 vyžaduje perfektní look a k tomu patří perfektní make-up

Přinášíme vám ukázku nejpovedenějšího líčení známých celebrit přímo z červeného koberce.

Červený koberec doslova vyzývá k výraznému make-upu. Řada celebrit, která se po něm prošla na předávání cen Grammy Awards 2014 však vsadila na klasiku.

Jemnému líčení s decentně zvýrazněnými očními linkami však dominují syté barvy rtů. Do centra pozornosti se dostaly právě rty ve spektru odvážných odstínů.

Na červeném koberci vynikla především Madonna se svým rajčatovým odstínem a Jennifer Hudsen se rty v barvě třešní.

Za zmínku stojí také náladové odstíny tmavé červeně, které nosí například Beyoncé nebo Lorde.

Naprosto perfektní make-up nelze upřít Kety Pery, ta zastoupila sytou krémově růžovou.

Jsou zde ale také výjimky, jako například Rita Ora a Taylor Swift, které vsadily naopak na výrazné líčení očí a velmi jemné odstíny rtů.

Zdroj: elleuk.com

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA NEJLEPŠÍ MAKE-UP GRAMMY AWARDS RTY ODSTÍNY JENNIFER HUDSEN BEYONCY KETY PERY RITA ORA TAYLOR SWIFT MADONNA ČERVENÝ KOBEREC CELEBRITY

Související články

Trápí vás akné? Víme, jak pomoci!

Akné dokáže hodně potrápit, ať už jste v jakémkoliv věku. Boj s akné je dlouhý a nevyřeší se za jediný den. Musíte být trpěliví a dodržovat několik nezbytných kroků.

Celý článek

Instanews: jak tráví svůj čas české celebrity

Zůstat pár dní doma a odpočinout si od zajetého stereotypu může být fajn pro naše tělo i mysl, ale opravdu jen pár dní, protože jestli stejně jako my nedokážete sedět jen doma, začnete vymýšlet, jak svůj čas vyplnit. Výjimkou nejsou ani české celebrity.

Celý článek

NOŠENÍ ROUŠKY ZHORŠUJE KVALITU PLETI. NAUČTE SE O NI PEČOVAT SPRÁVNĚ A V DOMÁCÍCH PODMÍNKÁCH.

Změny, v kterých teď momentálně žijeme, mění náš pohled na svět i naše chování. Nošení roušky, omezení pohybu a zastavení provozu téměř všech služeb se výrazně dotýkají také každodenní péče o pleť.

Celý článek

Celebrity bojují proti koronaviru Covid-19 v karanténě i charitou

Koronavirus Covid-19 si nevybírá. Vir napadl i bezpočet slavných celebrit, a tak i oni vytáhly do boje s virem, který v dnešní době sužuje celý svět. Některé pořádají charitativní sbírky a dávají své peníze charitě. Někteří vyzývají své fanoušky, aby zůstali v bezpečí.

Celý článek

Jak používat lesk na rty, abyste dosáhla perfektního výsledku?

Milujete lesk na rty? Máte vždy alespoň jeden po ruce a neumíte si bez něj představit běžnou činnost? Naprosto vám rozumíme, připravili jsme pro vás pár tipů, jak dosáhnout ještě lepšího výsledku.

Celý článek

Jak si dokonale nalíčit rty

Chcete, aby vaše rty vypadaly dokonale a vydržely déle nalíčené? Jak docílit takových rtů? Víme jak na to! Chcete ze svých rtů udělat magnet pro muže? Postačí vám tento snadný návod a správná péče.

Celý článek

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Celý článek

Další přehlídka návrháře Jean-Paula Gaultiera bude zároveň jeho poslední

Ikonický francouzský módní návrhář dává molu navždy sbohem. Jeho couture přehlídka prezentovaná 22. ledna v Paříži bude zároveň tou poslední. 

Celý článek