dnes je 18.08.2022 a svátek má Helena

Nejlepší móda hipsterů

Přidat na Seznam.cz
Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

zdroj: pexels.com

Zdá se vám, že nezapadáte do žádného stylu a vlastně ani nevíte, co to být "hipster" vůbec znamená? Třeba tohle bude pro vás to pravé.

O co jde?

Možná jste už slyšeli o hipsterských kavárnách, ale móda vám nic neříká. Hipsteři jsou lidé, kteří vyznávají jiný způsob života. Nezahrnují se kvantem věcí, recyklují, zajímají se o biopotraviny i kosmetiku a také co nejméně zatěžují planetu. Často jsou vegetariáni nebo vegani a prostě odmítají konzumní život. Často se jedná o osoby ve věkovém rozpětí dvacet až třicet let, ale nejde o žádné věkové omezení.

zdroj: pinterest.com

Co nosí hipsteři?

Móda každého jedince se mění dle priorit, ale základní prvky zůstávají stejné. Každý správný hipster nosí brýle, ať už klasické, dioptrické nebo sluneční. Čím větší obroučky, tím lépe a je jedno, zdali vidíte dobře nebo brýle nosíte pro styl. Hipsteři kupují především oblečení, které nezatěžuje životní prostředí. Volí raději malé obchůdky než velké řetězce. Většinou jejich těla zdobí výrazná nebo početná tetování.

zdroj: pinterest.com

V hlavní roli retro

Retro věci jsou pro ně klasikou, nakupují v second handech nebo si vybírají oblečení od místních návrhářů či malých podniků. V dámském šatníku určitě objevíte úzké džíny do pasu – většinou roztrhané, oversized svetr a legíny. Také černé kotníčkové boty a klobouk. Muži nosí často upnutější kalhoty a nechávají si narůst vousy. Zdobí se koženými náramky a stylovým kloboukem nebo čepicí.

zdroj: pinterest.com

Obrázky a nápisy

Hipsteři často nosí trička s přírodními motivy, krátkými nápisy nebo gesty. Většinou z bavlněného materiálu, ale nepohrdnou ani kostkovanými vzory. Jakému stylu dáváte přednost vy a je pro vás hipster style to pravé ořechové?

zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA HIPSTER STYL OBLÉKÁNÍ JAK SE OBLÉCI CO NOSIT NA PODZIM PODZIMNÍ MODA CO NA SEBE PODZIM 2020

Související články

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek
LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek

Basic trička jsou must-have každého udržitelného šatníku

Patří mezi nepostradatelné a univerzální kousky, nejlépe v černé nebo bílé barvě a bez potisku. Hodí se k džínům, sukním nebo šortkám. Podívejte se na inspiraci, jak je nosit.

Celý článek

Jak přežít léto? Přizpůsobte svůj šatník vysokým teplotám

Teploty přesahující 30 stupňů mohou pořádně potrápit. Jak je tomu dobré přizpůsobit šatník, aby vaše tělo netrpělo a zbytečně se navíc nepotilo? Podívejte se na naše tipy, které vám pomohou v pohodlí přečkat léto.

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek