dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

Nejlepší móda hipsterů

Přidat na Seznam.cz
Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

zdroj: pexels.com

Zdá se vám, že nezapadáte do žádného stylu a vlastně ani nevíte, co to být "hipster" vůbec znamená? Třeba tohle bude pro vás to pravé.

O co jde?

Možná jste už slyšeli o hipsterských kavárnách, ale móda vám nic neříká. Hipsteři jsou lidé, kteří vyznávají jiný způsob života. Nezahrnují se kvantem věcí, recyklují, zajímají se o biopotraviny i kosmetiku a také co nejméně zatěžují planetu. Často jsou vegetariáni nebo vegani a prostě odmítají konzumní život. Často se jedná o osoby ve věkovém rozpětí dvacet až třicet let, ale nejde o žádné věkové omezení.

zdroj: pinterest.com

Co nosí hipsteři?

Móda každého jedince se mění dle priorit, ale základní prvky zůstávají stejné. Každý správný hipster nosí brýle, ať už klasické, dioptrické nebo sluneční. Čím větší obroučky, tím lépe a je jedno, zdali vidíte dobře nebo brýle nosíte pro styl. Hipsteři kupují především oblečení, které nezatěžuje životní prostředí. Volí raději malé obchůdky než velké řetězce. Většinou jejich těla zdobí výrazná nebo početná tetování.

zdroj: pinterest.com

V hlavní roli retro

Retro věci jsou pro ně klasikou, nakupují v second handech nebo si vybírají oblečení od místních návrhářů či malých podniků. V dámském šatníku určitě objevíte úzké džíny do pasu – většinou roztrhané, oversized svetr a legíny. Také černé kotníčkové boty a klobouk. Muži nosí často upnutější kalhoty a nechávají si narůst vousy. Zdobí se koženými náramky a stylovým kloboukem nebo čepicí.

zdroj: pinterest.com

Obrázky a nápisy

Hipsteři často nosí trička s přírodními motivy, krátkými nápisy nebo gesty. Většinou z bavlněného materiálu, ale nepohrdnou ani kostkovanými vzory. Jakému stylu dáváte přednost vy a je pro vás hipster style to pravé ořechové?

zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA HIPSTER STYL OBLÉKÁNÍ JAK SE OBLÉCI CO NOSIT NA PODZIM PODZIMNÍ MODA CO NA SEBE PODZIM 2020

Související články

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Pohodová domácí móda

Mnozí z nás si užili více domácího pohodlí, než by možná chtěli. K tomu neodmyslitelně patří i pohodlné domácí oblečky. Jaké si vybírat a se kterými můžete i do města? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Petra a Pavel Koutní: Do výroby zařazujeme recyklované přírodně barvené materiály a zaměřujeme se na pohodlí zákazníka

Petra a Pavel Koutní přebrali tradici prostějovského oděvnictví. Jejich rodinná značka Koutný je známá nejen u nás, ale i v zahraniční. Mezi jejich tradiční zákazníky patří České dráhy, Policie ČR i dobrovolní hasiči. Jak se firma pere s krizí a jaký rozvoj plánuje do budoucna - zeptali jsme se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek