dnes je 15.06.2021 a svátek má Vít

Nejlepší vánoční sada pro muže pod stromeček

Přidat na Seznam.cz
Těžko sháníte trenýrky i ponožky takové, aby si spolu rozuměly? Jack &Jones to vyřešil za vás! V jedné sadě darujete boxerky a dva páry ponožek. To všechno vánočně laděné.

Trenky a ponožky - klasika. Ale ne nudná. Rok co rok se nám značky snaží dokázat, že i tradiční vánoční dárek v osobitém pojetí může obdarovaného potěšit. Vánoce 2017 za naši redakci vyhrály tyto tři promyšlené sady. Co nás nadchlo? Vtipné detaily, nápaditost. A věříme, že přesně tak budou působit i na muže, až z nich pod stromečkem strhnou balicí papír. Značka Jack & Jones dala dohromady tři sady, v každé z nich jsou jedny boxerky s vánočním motivem a dvoje ponožky, které mají jiný vánoční motiv, ale přesto k boxerkám ladí. Jedna sada stojí 429 korun, což z ní dělá i cenově velmi dobře přijatelný dárek. Tak do které půjdete? Červené boxerky se soby, černé se sněhuláky nebo se Santa Clausem?

Všechny tři sady koupíte na ANSWEAR!

 

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA VÁNOCE VÁNOCE 2017 VÁNOČNÍ DÁRKY DÁRKY PRO MUŽE BOXERKY PONOŽKY TIPY ANSWEAR

Související články

Kolekce RE.GEN značky PUMA je vyrobená z recyklovaných materiálů a textilního odpadu

Dát druhý život textilu, který je pro většinu už nepoužitelný, je úžasným způsobem, jak regenerovat nepotřebný odpadní materiál. Kolekce je inspirovaná myšlenkou znovuvyužití něčeho, co již zaniklo.

Celý článek

Bella Hadid a Cindy Bruna v popředí PRIDE kolekce Michael Kors 2021

Červen je měsícem, kdy návrháři i osobnosti celého světa podporují Hnutí za svobodu homosexuálů, tzv. LGBTIQ komunitu. Michael Kors k této příležitosti připravil velmi rozmanitou kolekci.

Celý článek

Tiffany představilo novou kolekci zásnubních prstenů pro muže

Poprvé ve své 184leté historii představuje Tiffany & Co unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Nový sociální trend totiž velí - o ruku mohou být požádáni i muži.

Celý článek

Návrhář Pavel Berky nafotil svou novou módní kolekci na soupeřce z MasterChef Česko!

I přesto, že má Pavel Berky spoustu práce s přípravou své první kuchařky, našel si čas na svou milovanou módu a pochlubil se kolekcí větrovek, které jsou pro všechny bez rozdílu věku, postavy i pohlaví.

Celý článek

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Gucci škádlí novou kampaní v hlavní roli s Harry Stylesem, Serenou Williams a Awkwafinou

Možná jste tento týden zaslechli heslo #HarryForGucci, který vysílá jasný signál: zaznamenejte si do svého kalendáře datum 22. dubna 2021.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Nejlepší módní inspirace z filmů a seriálů dostupných na Netflixu

Streamovací platforma Netflix nabízí na svých stránkách nespočet seriálů a filmů, z nichž se dá inspirovat. Zvlášť, co se módy týče. Připravili jsme seznam těch, které by vám coby módním nadšencům neměli uniknout. 

Celý článek