dnes je 06.05.2021 a svátek má Radoslav

Nejluxusnější rouška na světe má 3 040 diamantů a je od značky Jacob & Co

Přidat na Seznam.cz
Roušky jsou momentálně součástí života nás všech. Jak ale vypadá ta nejluxusnější? Zdobí ji 3040 diamantů a představuje ji značka Jacob & Co, špičkový prodejce luxusních dámských i pánských hodinek a šperků. 

Zdroj: telegraph.co.uk

Roušky nejsou běžným sortimentem, který by značka Jacob & Co nabízela. Mezi pestrou nabídku luxusních hodinek a šperků ale přece jen jednu přidala. Nikoho snad nepřekvapí, že se nejedná o obyčejnou jednorázovou roušku, ale o roušku, kterou byste jen tak nevyhodili. Zdobí ji totiž neuvěřitelných 3040 diamantů. Rouška je tak originálním a velmi luxusním módním doplňkem pro jakoukoli důležitou příležitost. Celá rouška váží 156,9g a navržena byla návrhářem a majitelem této značky - Jacobem Abarbem. 

Značka Jacob & Co spolupracuje s mnoha celebritami, které si oblíbily Abarbovy hodinky pro své pečlivé zpracování, díky kterému hodinky skrývají více než je na první pohled zřejmé. Mají v sobě totiž například duhu tvořenou vzácnými kameny, mini ruletu, a nebo dokonce vlastní miniaturní sluneční soustavu. S nejluxusnější rouškou světa si proto museli také náležitě pohrát. Celá je totiž vyrobená ručně a její tělo tvoří síť z 18karátového bílého zlata a drahokamů, která má navozovat efekt opravdové látky. Střih roušky kopíruje střih klasické zdravotnické roušky, je však navržen pouze jako doplněk k opravdové ochranné roušce, ani sebe pečlivější síť zlata a drahých kamenů totiž bohužel není natolik jemná, aby dokázal zachytit viry. 

S touto maskou dáváte totiž prý světu najevo, že si vážíte nejen zdraví a bezpečí sebe i okolních lidí, sdílíte tak i potřebu trochu zazářit. Rouška je údajně i měkká a pružná a její nošení by mělo být velmi pohodlné. 

Zdroj: telegraph.co.uk

Zdroj: telegraph.co.uk

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ ROUŠKY ROUŠKY COVID-19 DIAMANTY BÍLÉ ZLATO LUXUSNÍ DOPLŇKY DIAMANTOVÉ ŠPERKY DOPLŇKY A ŠPERKY JACOB&CO

Související články

Věnujte ke Dni matek styl se značkou Wittchen

Radost z módy překračuje generace. A proto letos věnujte mamince ke Dni matek drobnost do jejího šatníku. Slaďte své kabelky, doplňte své outfity stejnými šátky a dejte světu elegantně najevo, že patříte k sobě.

 

Celý článek

Tradice ve spojení s klasickými prameny v dokonalé harmonii s časem, to jsou hodinky Royal Charles

Hodinky si na první dobrou spojíme s časem. Jejich smysl a propracovaný design sahají mnohem hlouběji, než si umíme představit.

Celý článek

Poskládejte si vlastní kapsulovou kolekci šperků

Efektivně poskládaný šatník, který obsahuje zhruba 30 základních kousků, by vám měl ušetřit peníze, i ranní přešlapování před zrcadlem. Co když ale kouzlo dokonale vyladěného outfitu bez zbytečných starostí tkví ještě v něčem jiném?

Celý článek

Minimalistické šperky Eline Rosina

Každá žena si zaslouží kvalitní šperk. Bez ohledu na věk, styl nebo rozpočet. Takový šperk, který podtrhne její osobnost a zapíše se do paměti každému, kdo jej spatří.

Celý článek

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

Hledáte ten správný a originální šperk? Prstýnek, řetízek nebo náhrdelník? Pak jste na správném místě. Představujeme vám novinku ORNAMENTI. 

Celý článek

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

Celý článek