dnes je 02.03.2021 a svátek má Anežka

Nejmódnější šéfredaktorky světa

Přidat na Seznam.cz
Pokud byste módní znalce požádali o vyjmenování nejznámějších šéfredaktorů časopisu VOGUE, většina by rychle odpověděla Anna Wintour. Ale existují i další módní experti a redaktoři...

Právě proto jsme pro vás vytvořili tento seznam nejmódnějších lidí, kteří měli možnost podílet se na tvorbě nejznámějšího módního časopisu. Rozhodně se máte na co těšit, protože mají módu v malíčku a vědí jak na to. 

Julia Pelipas - módní ředitelka Vogue na Ukrajině

Julie si velmi oblíbila elegantní styl, který jí opravdu sluší. Není to ale ledajaký elegantní styl, ale takový street style. Miluje výstřihy, velké náušnice a hlavně pohodlí. Inspirujte se jejími nápady a zkuste kombinaci, kterou ona umí dokonale sladit.

Elaine Welteroth - šéfredaktorka Teen Vogue

Výrazná ženská osobnost, kterou nelze přehlédnout. Nejen, že ji všude poznáte díky jejím výrazným vlasům, protože má nádherné andělské prstýnky, které ji může leckdo závidět. Ale i s módou to skvěle umí. Její styl je šik, hravý a vhodný pro mladé dívky či ženy. 

Kirby Marzec - editorka doplňků v Teen Vogue

Kirby je vhodnou inspirací pro ty, kteří mají rádi jednoduchý styl. Jejím poznávacím znamením jsou velké boty, tmavá rtěnka a bunda. 

Valentina Collado - módní editorka Vogue v Mexiku

Styl jakým se Valentina obléká, je pro módní časopis Vogue naprosto typický. Vždy vypadá dokonale, vyladěně a prostě nepřehlédnutelně. Pokud patříte mezi ženy milující jednoduchou eleganci, tak Valentinu si zamilujete.

Chioma Nnadi - módní redaktorka online Vogue

Chioma miluje výrazné potisky, odvážné barvy a klidně to všechno zkombinovat dohromady. Právě to její styl dělá velmi osobitým a jedinečným. 

Tak co říkáte na módní divy, které mají styl v malíčku? Našly jste nějakou inspiraci?

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA redaktori sefredaktori MÓDNÍ INSPIRACE

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek