dnes je 05.07.2020

Nejnovější resort kampaň Celine 2020 byla focena v prosluněném Saint-Tropez

Přidat na Seznam.cz
Hedi Slimane se ujal nejen navrhování nejnovější resort kolekce 2020, ale také fotografování, jelikož celou sbírku sám zvěčnil. Saint-Tropez se stalo klíčovou destinací a výsledné snímky vypadají elegantně a jemně.

Každý, kdo viděl filmovou sérii o četnících v hlavní roli s Louis de Funèsem, dovede městečko Saint-Tropez popsat. Slunné místo plné líbivých ulic, kaváren, jachet a v neposlední řadě i pláží (tentokrát ne nudistických). Hedi Slimane se rozhodl nafotit novou kolekci právě zde. Kousky inspirované retrem se do tohoto prostředí náramně hodí. 

Sbírka byla vůbec poprvé prezentována na červencovém pařížském haute couture týdnu módy. Obsahuje pánské střihy, zvláště u sak a kalhot, romantické halenky s vysokým límcem, decentní přívěsky a náramky a opět pilotky, které si Hedi oblíbil již v podzimní a zimní kolekci 2019. Z kabelek nechybí klasika v podobě elegantní černé 'šestnáctky', ale ani typicky plážová taška, do které se vejde vše potřebné, a ještě něco navíc. Hlavní tváří kolekce je vycházející modelka Laura Beuger, o které v budoucnu určitě ještě hodně uslyšíme. 

Celine.com, Fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
resort HEDI SLIMANE CELINE KAMPAŇ 2020 MÓDNÍ KOLEKCE

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Waight Keller opouští Givenchy. Podívejte se na její nejlepší modely, včetně svatebních šatů pro Meghan Markle

Vytvářela svatební šaty na královskou svatbu pro Meghan Markle a navrhovala snové kolekce pro módní dům Givenchy. Clare Waight Keller stála v čele brandu tři roky. Podívejte se s námi na nejlepší modely, které pro francouzskou značku vytvořila.

Celý článek

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek

SEDMDESÁTÁ LÉTA V PODÁNÍ CELINE

Hedi Slimane, kreativní ředitel módního domu Celine, představil v pátek večer na pařížském týdnu módy novou kolekci na sezonu podzim–zima 2020/2021.

Celý článek

Riccardo Tisci vytvořil pro Burberry kontrast mezi elegantní a sportovní módou

Kreativní ředitel Riccardo Tisci  se rozhodl propojit eleganci a pohodlnost. Logománie pokračuje. Stejně tak jako sportovní oděvy, které se staly regulérní součástí šatníků.

Celý článek

Další přehlídka návrháře Jean-Paula Gaultiera bude zároveň jeho poslední

Ikonický francouzský módní návrhář dává molu navždy sbohem. Jeho couture přehlídka prezentovaná 22. ledna v Paříži bude zároveň tou poslední. 

Celý článek

Nová Pre-fall kolekce módního domu Marchesa Notte je zahalena v květinách

Květinové motivy všude kam oko dohlédne. I tak by se dala charakterizovat nová kolekce americké módní značky Marchesa Notte, která svou sbírkou přenáší zákazníky do dalekého italského města Bergamo.

Celý článek

Saint Laurent Resort kolekce 2020 v hlavní roli s Kaiou Gerber

Kreativní ředitel Anthony Vaccarello představil novou Resort kolekci v hlavní roli s modelkami Kaiou Gerber, Mads Mullins a Tes Linnenkoper. Stylová a lehce kombinovatelná sbírka je vhodná pro každého. 

Celý článek