dnes je 15.12.2019 a svátek má Radana

Nejnovější resort kampaň Celine 2020 byla focena v prosluněném Saint-Tropez

Přidat na Seznam.cz
Hedi Slimane se ujal nejen navrhování nejnovější resort kolekce 2020, ale také fotografování, jelikož celou sbírku sám zvěčnil. Saint-Tropez se stalo klíčovou destinací a výsledné snímky vypadají elegantně a jemně.

Každý, kdo viděl filmovou sérii o četnících v hlavní roli s Louis de Funèsem, dovede městečko Saint-Tropez popsat. Slunné místo plné líbivých ulic, kaváren, jachet a v neposlední řadě i pláží (tentokrát ne nudistických). Hedi Slimane se rozhodl nafotit novou kolekci právě zde. Kousky inspirované retrem se do tohoto prostředí náramně hodí. 

Sbírka byla vůbec poprvé prezentována na červencovém pařížském haute couture týdnu módy. Obsahuje pánské střihy, zvláště u sak a kalhot, romantické halenky s vysokým límcem, decentní přívěsky a náramky a opět pilotky, které si Hedi oblíbil již v podzimní a zimní kolekci 2019. Z kabelek nechybí klasika v podobě elegantní černé 'šestnáctky', ale ani typicky plážová taška, do které se vejde vše potřebné, a ještě něco navíc. Hlavní tváří kolekce je vycházející modelka Laura Beuger, o které v budoucnu určitě ještě hodně uslyšíme. 

Celine.com, Fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
resort HEDI SLIMANE CELINE KAMPAŇ 2020 MÓDNÍ KOLEKCE

Související články

Rihanna představila novou Fenty kolekci s názvem 'City Bloom'

Zpěvačka Rihanna představila novou módní kolekci Fenty s názvem City Bloom. Kolekce je inspirovaná každodenním stylem mocných žen, které žijí dle svých vlastních pravidel a ideálů.

Celý článek

Olivia Palermo a její nová dámská kolekce

Elegance, styl a smysl pro detail - to je Olivia Palermo. Pokud byste se chtěla oblékat právě jako ona, pak máme dobrou zprávu. Začátkem příštího roku bude mít svou vlastní kolekci. Jak my se těšíme.

Celý článek

Kampaň Marc Jacobs Resort 2020 patřila psům

Značka The Marc Jacobs představila první resort kampaň, která patřila známým modelkám a psům. Barevná kolekce čítá kromě oblečení i doplňky v podobě kabelek, náušnic a hodinek. 

Celý článek

Značka Mango přináší v nové kampani sedmdesátkový šarm

Modelka Joséphine le Tutour je tváří nové podzimní a zimní kampaně módního řetězce Mango. Nenechte si ujít tuto kolekci plnou sedmdesátkové elegance.

Celý článek

Tom Ford pozval diváky na módní jízdu do newyorské stanice metra

Kreativní ředitel Tom Ford vzal diváky do podzemí na Lower East Side, kde představil v rámci newyorského týdne módy nejnovější kolekci. Metalické odstíny barev jsou od nynějška naprostým must-have na nadcházející jarní a letní sezonu. 

Celý článek

Černobílá podzimní kampaň Celine vzdala hold zakladatelce Céline Vipiany

Kreativní ředitel Hedi Slimane představil nejnovější podzimní a zimní kolekci módního domu Celine. Veškeré snímky jsou laděny do černobílé barvy, což vůbec není na škodu. Ba naopak.

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek