dnes je 25.01.2021 a svátek má Miloš

Nejnovější resort kampaň Celine 2020 byla focena v prosluněném Saint-Tropez

Přidat na Seznam.cz
Hedi Slimane se ujal nejen navrhování nejnovější resort kolekce 2020, ale také fotografování, jelikož celou sbírku sám zvěčnil. Saint-Tropez se stalo klíčovou destinací a výsledné snímky vypadají elegantně a jemně.

Každý, kdo viděl filmovou sérii o četnících v hlavní roli s Louis de Funèsem, dovede městečko Saint-Tropez popsat. Slunné místo plné líbivých ulic, kaváren, jachet a v neposlední řadě i pláží (tentokrát ne nudistických). Hedi Slimane se rozhodl nafotit novou kolekci právě zde. Kousky inspirované retrem se do tohoto prostředí náramně hodí. 

Sbírka byla vůbec poprvé prezentována na červencovém pařížském haute couture týdnu módy. Obsahuje pánské střihy, zvláště u sak a kalhot, romantické halenky s vysokým límcem, decentní přívěsky a náramky a opět pilotky, které si Hedi oblíbil již v podzimní a zimní kolekci 2019. Z kabelek nechybí klasika v podobě elegantní černé 'šestnáctky', ale ani typicky plážová taška, do které se vejde vše potřebné, a ještě něco navíc. Hlavní tváří kolekce je vycházející modelka Laura Beuger, o které v budoucnu určitě ještě hodně uslyšíme. 

Celine.com, Fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
resort HEDI SLIMANE CELINE KAMPAŇ 2020 MÓDNÍ KOLEKCE

Související články

Zimní vrstvení a retro elegance v podání francouzské značky Celine

Druhá část zimní kampaně značky Celine v kolaboraci s modelkou Fran Summers byla odhalena. A znovu se jedná o něco, co bude chtít mít v šatníku každá žena. 

Celý článek

Tom Ford vytvořil kolekci, která vás přinutí k úsměvu

Po Donatelle Versace se i Tom Ford rozhodl, že by módní kolekce neměly být tak vážné. I on proto svou novou jarní a letní sbírku 2021 ukázal v trochu jiném světle. Byla hravá, odvážná a hlavně barevná. 

Celý článek

Nová Versace resort kolekce byla inspirovaná vzpourou mladých hudebníků

Kolekce s názvem Flash italského módního domu Versace byla plná odkazů na osmdesátá léta. Jednalo se o hravou a mladistvou sbírku, která jde proti proudu a snaží se vnést do klidných vod módního světa trochu energie. 

Celý článek

Gap cílí na mladé aktivisty s kampaní "Be the Future"

Módní značka Gap dává dohromady mladé lídry napříč USA. Mají plán, jak dostát společenské transformaci pomocí mladých aktivistů. Pozitivní sociální transformace značky je podle vedení to, co může pomoci přístupu k mladším generacím.

Celý článek

Nová kolekce značky Marni se snaží najít krásu a odpoutat se od stereotypů

Co je to krása? Odpovědi na tuto otázku se snažil najít italský módní dům Marni prostřednictvím nejnovější resort kolekce 2021. 

Celý článek

Brandon Maxwell předvedl optimistickou resort kolekci 2020

V časech koronavirové pandemie dává mnoho lidí přednost pohodlí. Americký návrhář Brandon Maxwell se rozhodl vytěžit z této situace maximum a vytvořil kolekci, která v sobě snoubí fantazii a pohodlí. 

Celý článek

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Waight Keller opouští Givenchy. Podívejte se na její nejlepší modely, včetně svatebních šatů pro Meghan Markle

Vytvářela svatební šaty na královskou svatbu pro Meghan Markle a navrhovala snové kolekce pro módní dům Givenchy. Clare Waight Keller stála v čele brandu tři roky. Podívejte se s námi na nejlepší modely, které pro francouzskou značku vytvořila.

Celý článek