dnes je 22.05.2019 a svátek má Emil

Nejoblíbenější návrhář celebrit pro rok 2018: Marc Jacobs

Přidat na Seznam.cz
Geniální kreace od Marca Jacobse si zamilovaly celebrity mnoha zemí při každé významné příležitosti během tohoto roku. Jaké je jeho tajemství?

Pastva pro oči

Vizuální potěšení nabízí luxusní a promyšlené róby od Marca Jacobse již po mnoho let, ale tento rok zažil návrhář nebývalou popularitu. Americký designer se před pár lety rozhodl soustředit jen na jednu kolekci a tvorbu klasické konfekce v roce 2015 ukončil. Nyní se soustředí na honosné, přepychové a velkolepé kreace v limitovaných kolekcích. Věnuje více času zejména šatům pro speciální příležitosti. 

Všestranně nadaný

Celebrity milují všestranné návrhářské umění Marca Jacobse. Dokáže vytvořit šaty přesně vhodné pro osobnost dané celebrity. Ať už se jedná o mini šaty poseté flitry ve futuristickém střihu nebo mužský oblek pro ženu. Návrhář si často pohrává s objemem a zveličováním. V jarní kolekci pro rok 2019 zaplavil molo obrovskými kanýry a mašlemi. Slavné ženy zbožňují jeho smysl pro humor a okázalý luxus ve stylu hvězd stříbrného plátna. Nebojí se peří, flitrů, třpytu, metrů látky, korzetů ani velkých mašlí.

Maximální kreativita

Marc Jacobs je známý svou vášní pro maximalismus, přehánění a riskování. Volány větší než samotný oděv jsou podle stylistů a celebrit to pravé pro červený koberec. Podle stylistů slavných, které vyhledávají právě tyto kreace a frekvence, kdy si je celebrity obléknou, je to hit roku. Jacobs tvoří i na zakázku a na míru podle typu ženy. Nadaný návrhář patří podle prestižního časopisu Time mezi 100 nejvlivnějších lidí světa. Něco na jeho kreativitě být musí!

 

Zdroj; vogue.com, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MARC JACOBS ČERVENÝ KOBEREC CELEBRITY

Související články

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Nostalgická podzimní kolekce Alexander McQueen vás vezme na cestu historií

Vraťme se o pár desítek let zpátky, do Británie roku 1950, kdy se fotily realistické fotografie, upřednostňovaly se noční kluby a taneční sály a důraz se kladl na poezii, malbu, literaturu i divokou přírodu.

Celý článek

Alberta Ferretti se zaměřila na denní outfity ve spojení s lehkou výstředností

Italská návrhářka se tentokrát více zaměřila na denní outfity, aby však nezklamala, přidala pár šatů ala červený koberec, u kterých se inspirovala mořem.

Celý článek

Nová americká značka DOOZ se specializuje na módu podle znamení zvěrokruhu

Promyšlený koncept značky DOOZ nadchne milovníky astrologie a luxusu. Začínající značka z New Yorku barevně odlišuje jednotlivá znamení zvěrokruhu, nabízí kabelky inspirované měsícem a povzbuzuje k důvěře k odborným horoskopům.

Celý článek

Slovenská návrhářka Andrea Staňová miluje zastrčené obchůdky s látkami

Módu si zamilovala již jako malé děvčátko, tato láska ji vydržela až dodnes. Talentovaná slovenská návrhářka hledá inspiraci v každodenním životě a pod rukama ji vznikají nádherné, elegantní a čisté modely.

Celý článek

Oblíbená dánská značka současnosti Saks Potts se těší velké oblibě u slavných žen

Skandinávské duo návrhářek tvoří neobvykle barevné kožichy a kabáty. Explozi duhy na kožešinách, ale i elastických modelech, milují světové hvězdy mezi modelkami i zpěvačkami. 

Celý článek

Další celebrity oznamují vlastní kosmetické značky a následují miliardářku Kylie Jenner

Hailey Bieber, Rihanna a Ariana Grande přicházejí s vlastní kosmetickou řadou. Celebrity si začínají tvořit osobní značky se svými jmény. Podle vzoru miliardářky Kylie Jenner ustupují od parfémů a vrhají se do světa krásy. 

Celý článek

Celebrity na červeném koberci při zahájení MET Gala výstavy splnily tématický večer na jedničku!

Náročné téma MET Gala pro otevření prestižní výstavy pro rok 2019 bylo módní nadsázka, záměrný nevkus a ironie. Jak se celebrity oblékly, kdo vynikal nejvíce a jaké šaty byly nejúspěšnější?

Celý článek