dnes je 19.01.2019 a svátek má Doubravka

Nejoblíbenější návrhář celebrit pro rok 2018: Marc Jacobs

Geniální kreace od Marca Jacobse si zamilovaly celebrity mnoha zemí při každé významné příležitosti během tohoto roku. Jaké je jeho tajemství?

Pastva pro oči

Vizuální potěšení nabízí luxusní a promyšlené róby od Marca Jacobse již po mnoho let, ale tento rok zažil návrhář nebývalou popularitu. Americký designer se před pár lety rozhodl soustředit jen na jednu kolekci a tvorbu klasické konfekce v roce 2015 ukončil. Nyní se soustředí na honosné, přepychové a velkolepé kreace v limitovaných kolekcích. Věnuje více času zejména šatům pro speciální příležitosti. 

Všestranně nadaný

Celebrity milují všestranné návrhářské umění Marca Jacobse. Dokáže vytvořit šaty přesně vhodné pro osobnost dané celebrity. Ať už se jedná o mini šaty poseté flitry ve futuristickém střihu nebo mužský oblek pro ženu. Návrhář si často pohrává s objemem a zveličováním. V jarní kolekci pro rok 2019 zaplavil molo obrovskými kanýry a mašlemi. Slavné ženy zbožňují jeho smysl pro humor a okázalý luxus ve stylu hvězd stříbrného plátna. Nebojí se peří, flitrů, třpytu, metrů látky, korzetů ani velkých mašlí.

Maximální kreativita

Marc Jacobs je známý svou vášní pro maximalismus, přehánění a riskování. Volány větší než samotný oděv jsou podle stylistů a celebrit to pravé pro červený koberec. Podle stylistů slavných, které vyhledávají právě tyto kreace a frekvence, kdy si je celebrity obléknou, je to hit roku. Jacobs tvoří i na zakázku a na míru podle typu ženy. Nadaný návrhář patří podle prestižního časopisu Time mezi 100 nejvlivnějších lidí světa. Něco na jeho kreativitě být musí!

 

Zdroj; vogue.com, pinterest.com

NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MARC JACOBS ČERVENÝ KOBEREC CELEBRITY

Související články

Saint Laurent ukazuje pravou tvář letní kampaně

Modelky v této kampani hrají roli nových aristokratů a rozhodně se nebojí své sexuální orientace. Vypadají totiž báječně.

Celý článek

10 pánských trendů ve Street Fashion pro rok 2019

Pánové se mají na co těšit! Staré klasiky dostávají novou podobu a nezvyklé doplňky jim pomůžou i prakticky! Co bude k vidění v ulicích na stylových českých mužích?

Celý článek

Jarní kampaň značky Coach míří na pouť

Módní značka Coach si pro svou jarní kampaň roku 2019 zajela do Los Angeles na klasickou pouť plnou kolotočů.

Celý článek

Nejpopulárnější módní kampaně roku 2018

Zdá se, že rok utekl jako voda. Přitom módních kampaní bylo zase o kousek více než rok předtím. Které byly ty nejvíce populární?

Celý článek

Zprávy z módy: Zlaté glóby 2019. Nejlépe a nejhůře oblečené hvězdy

Sezóna červeného koberce byla oficiálně započata předáváním Zlatých glóbů. Celebrity se na to významně oblékly. Některé hvězdy ale šláply dost vedle!

Celý článek

TOP 26 nejkrásnějších plesových šatů od návrhářských špiček

Blíží se plesová sezóna. Večerní róba je klíčovým vyjádřením sebe samé. Co nabízí nejluxusnější značky a mistři v oboru? Výběr toho nejlepšího zde… 

Celý článek

Gucci ve své nové kolekci představil kulturní dědictví

Důležitost kulturních odkazů je tématem nové kolekce značky Gucci. Mix tradicí, retro střihů i inovativních materiálů tvoří dokonale barevný look.

Celý článek

Prada v nové kampani představila západ slunce připomínající peklo

Západ slunce v opravdu velkém provedení působí, spíše jako by samotné peklo vystoupilo na zem. Netradičně pojatá kampaň je z rukou fotografa Willy Vanderperre.

Celý článek