dnes je 11.07.2020 a svátek má Olga

Nejromantičtější ples sezóny: Česko - Slovenský ples

Přidat na Seznam.cz
16. února 2019 proběhne nejkrásnější ples u nás, který snoubí to nejlepší z Čech a Slovenska. Romantika vévodí letošnímu roku! Jaké se na plese chystá překvapení?

Jako v romantické pohádce

Krása, umění, kulinářství, elegance, vybrané chovaní, pohádkově překrásné prostředí a spousta tance v romantické atmosféře bude k vidění 16. února na Česko-Slovenském plese v Obecním domě v Praze. Prestižní událost plesové sezóny bude vyvrcholením romantiky přesně ve stejný týden jako svátek zamilovaných, Svatý Valentýn. Výjimečný ples nabízí to nejlepší z kulturní a umělecké scény z Čech a Slovenska. Oslavuje vzájemné dobré vztahy a má neskutečně rozmanitý program.

Exkluzivní ukázka z předpremiéry baletu

Novým překvapením pro milovníky romantiky bude otevření plesu prostřednictvím ukázky z baletního vystoupení Národního divadla Brno: Romeo a Julie. Bude se jednat o předpremiéru z tohoto vystoupení a privilegovaní na plese budou mít to štěstí, vidět ho první. Nádherná volba pro okouzlující prostředí Obecního domu. Celým večerem bude provázet populární slovenská moderátorka Lucie Barmošová a náš oblíbený moderátor, herec a bavič Martin Dejdar. Zlatým hřebem večera bude vystoupení zpěvačky Hany Zagorové. Následovat bude velká plejáda úspěšných českých i slovenských zpěváků, skupin a orchestrů.

Kulinářský zážitek

Občerstvení bude pro hosty připraveno formou švédských stolů ve variantě teplé i studené kuchyně. Kulinářský zážitek bude nabízet šéfkuchař francouzské restaurace Patrik Bečvář. Cenami ověnčený kuchař a cukrář zaručeně potěší mnoho hostů. O výjimečný požitek se postará i Prosecco od Hamsik Winery. Ples v Obecním domě vzdá hold i 30ti letému výročí od sametové revoluce, vybraným krajům a jubileu 50 let od prvního „Seznamovacího plesu". Česko - Slovenský ples se bude konat pod záštitou českého a slovenského prezidenta. 

Zdroj; ceskoslovenskyples.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPLOEČNOSTI ČESKO-SLOVENSKÝ PLES ROMANTIKA OBECNÍ DŮM PRAHA PLES VEČERNÍ RÓBA UDÁLOST SEZÓNY VYVRCHOLENÍ SEZÓNY PLES ROKU BALET

Související články

Letošní dovolenou si budeme užívat v Česku

Vzhledem k nejisté situaci kolem pandemie a všeobecně omezeným možnostem cestování po světě, bude hodně lidí měnit plány na letní dovolenou. Hranice mnoha států jsou stále uzavřené, letiště výrazně omezila provoz, ne všude fungují hotely nebo stravovací zařízení, proto mnoho rodin  i jednotlivců bude volit dovolenou v České republice.

Celý článek

Nevíte, jak se obléct na ples? Inspirujte se u celebrit, co vyrazily na Český ples!

Plesová sezona je v plném proudu, a pokud vám stejně jako nám přijde jako špatný nápad oblékat šaty z maturitního plesu, který se odehrál už před několika lety, vyrazte do půjčoven a obchodů! Před tím se ale podívejte na nejkrásnější róby, které se objevily na Českém plese.

Celý článek

Plesové rukavičky hlásí comeback v novém hávu

Milovala je princezna Diana i herečka Audrey Hepburn. Postupem doby se však začaly vytrácet jak z hollywoodských šatníků, tak z haute couture kolekcí plesových šatů předních módních domů. Jsou tu ale po čase zpět - plesové rukavičky.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett na druhý ročník E-commerce plesu oblékla háčkované šaty a šperky za několik miliónů

Pozvání na druhý ročník pražského plesu E-commerce neodmítla módní návrhářka Jitka Klett, která se postarala o oblečení dalších krásných a úspěšných dam. Oblékla například zakladatelku Zásilkovny Simonu Kijonkovou.

Celý článek

Premium Outlet Prague Airport: 200 prémiových značek na jednom místě!

Stovky oblíbených značek a desítky obchodů s tak lákavou nabídkou sortimentu, že jí lze jen stěží odolat – přesně takový je Premium Outlet Prague Airport.

Celý článek

Je to tady! Plesová sezóna v plném proudu

Plesová sezóna je opět za dveřmi a začíná období oslnivých rób, třpytivých lodiček, elegantních smokingů, krásných účesů, ale především kvalitní zábavy a tance. Co si obléct na tento slavnostní večer?

Celý článek

Pozvánka na Designblok 2019

Jako každý rok se v prostorách holešovického výstaviště koná Pražský mezinárodní designový festival. Nechte se nalákat na letošní program, který byl již zahájen a potrvá do 21. října.

Celý článek

Česko-Slovenský ples 2020 - ve dvou se to lépe tančí

Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu se koná 8. února 2020 v pražském Obecním domě.

Celý článek