dnes je 16.10.2019 a svátek má Havel

Nejromantičtější ples sezóny: Česko - Slovenský ples

Přidat na Seznam.cz
16. února 2019 proběhne nejkrásnější ples u nás, který snoubí to nejlepší z Čech a Slovenska. Romantika vévodí letošnímu roku! Jaké se na plese chystá překvapení?

Jako v romantické pohádce

Krása, umění, kulinářství, elegance, vybrané chovaní, pohádkově překrásné prostředí a spousta tance v romantické atmosféře bude k vidění 16. února na Česko-Slovenském plese v Obecním domě v Praze. Prestižní událost plesové sezóny bude vyvrcholením romantiky přesně ve stejný týden jako svátek zamilovaných, Svatý Valentýn. Výjimečný ples nabízí to nejlepší z kulturní a umělecké scény z Čech a Slovenska. Oslavuje vzájemné dobré vztahy a má neskutečně rozmanitý program.

Exkluzivní ukázka z předpremiéry baletu

Novým překvapením pro milovníky romantiky bude otevření plesu prostřednictvím ukázky z baletního vystoupení Národního divadla Brno: Romeo a Julie. Bude se jednat o předpremiéru z tohoto vystoupení a privilegovaní na plese budou mít to štěstí, vidět ho první. Nádherná volba pro okouzlující prostředí Obecního domu. Celým večerem bude provázet populární slovenská moderátorka Lucie Barmošová a náš oblíbený moderátor, herec a bavič Martin Dejdar. Zlatým hřebem večera bude vystoupení zpěvačky Hany Zagorové. Následovat bude velká plejáda úspěšných českých i slovenských zpěváků, skupin a orchestrů.

Kulinářský zážitek

Občerstvení bude pro hosty připraveno formou švédských stolů ve variantě teplé i studené kuchyně. Kulinářský zážitek bude nabízet šéfkuchař francouzské restaurace Patrik Bečvář. Cenami ověnčený kuchař a cukrář zaručeně potěší mnoho hostů. O výjimečný požitek se postará i Prosecco od Hamsik Winery. Ples v Obecním domě vzdá hold i 30ti letému výročí od sametové revoluce, vybraným krajům a jubileu 50 let od prvního „Seznamovacího plesu". Česko - Slovenský ples se bude konat pod záštitou českého a slovenského prezidenta. 

Zdroj; ceskoslovenskyples.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPLOEČNOSTI ČESKO-SLOVENSKÝ PLES ROMANTIKA OBECNÍ DŮM PRAHA PLES VEČERNÍ RÓBA UDÁLOST SEZÓNY VYVRCHOLENÍ SEZÓNY PLES ROKU BALET

Související články

Česko-Slovenský ples 2020 - ve dvou se to lépe tančí

Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu se koná 8. února 2020 v pražském Obecním domě.

Celý článek

Street style na Mercedes-Benz Fashion Week 2019 byl plný luxusu i lokální módy

Mercedes-Benz Prague Fashion Week pomalu dobíhá, oficiální módní přehlídky jsou za námi, a tak se můžeme podívat i na street style outfity, které se na MBPFW objevily.

Celý článek

Slavné baletní kostýmy ze světové historie i České republiky vás okouzlí

Vznešený tanec, který do hudby vypráví příběh nadanými tanečníky, je balet. Okouzluje už desítky let v zahraničí i u nás. K uměleckému projevu těla nepatří jen choreografie a talent, ale i kostýmy. Jaké byly za hranicemi naší země napříč historií? Jakými se můžeme pochlubit my?

Celý článek

Jason Wu představil novou kolekci bez přehlídky

Návrhář z New Yorku přiznal svou únavu a tím i ustoupení od pořádání přehlídky. Konfekční jarní kolekce je však plná rozmanitosti!

Celý článek

Módní Oscaři v podobě Met Gala 2019 znají své nové téma

Nejdůležitější módní událost pro příští rok má už nový námět! Dlouhodobě odsuzované téma módní nadsázky. Co to v módě znamená?

Celý článek

Z podzimního lookbooku Atelier Versace čiší elegance a luxus

Pokud jste někdy snila o opravdu pohádkových šatech s moderním pojetí, věříme, že Atelier Versace všechny tužby (nevědomky) splnil v podzimní kolekci. 

Celý článek

Pohádková Marchesa vytvořila pro Jaro 2019 jemné víly

Přeneste se do světa víl, zasněte se a nechte se unášet nedotčenou přírodou a krásou těchto šatů…

Celý článek

Jarní móda Zuzany Kubíčkové 2019 vás vytáhne do společnosti

Naprosto exkluzivními modely večerní módy zaplnila česká návrhářka Zuzana Kubíčková majestátní budovu Rudolfina. 

Celý článek