dnes je 22.08.2019 a svátek má Bohuslav

Nejromantičtější ples sezóny: Česko - Slovenský ples

Přidat na Seznam.cz
16. února 2019 proběhne nejkrásnější ples u nás, který snoubí to nejlepší z Čech a Slovenska. Romantika vévodí letošnímu roku! Jaké se na plese chystá překvapení?

Jako v romantické pohádce

Krása, umění, kulinářství, elegance, vybrané chovaní, pohádkově překrásné prostředí a spousta tance v romantické atmosféře bude k vidění 16. února na Česko-Slovenském plese v Obecním domě v Praze. Prestižní událost plesové sezóny bude vyvrcholením romantiky přesně ve stejný týden jako svátek zamilovaných, Svatý Valentýn. Výjimečný ples nabízí to nejlepší z kulturní a umělecké scény z Čech a Slovenska. Oslavuje vzájemné dobré vztahy a má neskutečně rozmanitý program.

Exkluzivní ukázka z předpremiéry baletu

Novým překvapením pro milovníky romantiky bude otevření plesu prostřednictvím ukázky z baletního vystoupení Národního divadla Brno: Romeo a Julie. Bude se jednat o předpremiéru z tohoto vystoupení a privilegovaní na plese budou mít to štěstí, vidět ho první. Nádherná volba pro okouzlující prostředí Obecního domu. Celým večerem bude provázet populární slovenská moderátorka Lucie Barmošová a náš oblíbený moderátor, herec a bavič Martin Dejdar. Zlatým hřebem večera bude vystoupení zpěvačky Hany Zagorové. Následovat bude velká plejáda úspěšných českých i slovenských zpěváků, skupin a orchestrů.

Kulinářský zážitek

Občerstvení bude pro hosty připraveno formou švédských stolů ve variantě teplé i studené kuchyně. Kulinářský zážitek bude nabízet šéfkuchař francouzské restaurace Patrik Bečvář. Cenami ověnčený kuchař a cukrář zaručeně potěší mnoho hostů. O výjimečný požitek se postará i Prosecco od Hamsik Winery. Ples v Obecním domě vzdá hold i 30ti letému výročí od sametové revoluce, vybraným krajům a jubileu 50 let od prvního „Seznamovacího plesu". Česko - Slovenský ples se bude konat pod záštitou českého a slovenského prezidenta. 

Zdroj; ceskoslovenskyples.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPLOEČNOSTI ČESKO-SLOVENSKÝ PLES ROMANTIKA OBECNÍ DŮM PRAHA PLES VEČERNÍ RÓBA UDÁLOST SEZÓNY VYVRCHOLENÍ SEZÓNY PLES ROKU BALET

Související články

Slavné baletní kostýmy ze světové historie i České republiky vás okouzlí

Vznešený tanec, který do hudby vypráví příběh nadanými tanečníky, je balet. Okouzluje už desítky let v zahraničí i u nás. K uměleckému projevu těla nepatří jen choreografie a talent, ale i kostýmy. Jaké byly za hranicemi naší země napříč historií? Jakými se můžeme pochlubit my?

Celý článek

Jason Wu představil novou kolekci bez přehlídky

Návrhář z New Yorku přiznal svou únavu a tím i ustoupení od pořádání přehlídky. Konfekční jarní kolekce je však plná rozmanitosti!

Celý článek

Módní Oscaři v podobě Met Gala 2019 znají své nové téma

Nejdůležitější módní událost pro příští rok má už nový námět! Dlouhodobě odsuzované téma módní nadsázky. Co to v módě znamená?

Celý článek

Z podzimního lookbooku Atelier Versace čiší elegance a luxus

Pokud jste někdy snila o opravdu pohádkových šatech s moderním pojetí, věříme, že Atelier Versace všechny tužby (nevědomky) splnil v podzimní kolekci. 

Celý článek

Pohádková Marchesa vytvořila pro Jaro 2019 jemné víly

Přeneste se do světa víl, zasněte se a nechte se unášet nedotčenou přírodou a krásou těchto šatů…

Celý článek

Jarní móda Zuzany Kubíčkové 2019 vás vytáhne do společnosti

Naprosto exkluzivními modely večerní módy zaplnila česká návrhářka Zuzana Kubíčková majestátní budovu Rudolfina. 

Celý článek

Balet Národního divadla na módní přehlídce Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Balet ND se letos poprvé účastní prestižní módní akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Sólisté Baletu ND Ondřej Vinklát a Marek Svobodník vytvoří speciální choreografii k módní přehlídce návrhářky Zuzany Kubíčkové, která se uskuteční 3. září 2018 v Rudolfinu v Praze.

Celý článek

Designéři D&G pozvali své klienty do Metropolitní opery v New Yorku na představení nové kolekce

Podzim i zima budou probíhat v newyorském stylu, a to doslova. Nová kolekce Dolce&Gabbana je plná ikonických prvků.

Celý článek