dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Nejtrvalejší odstranění chloupků? Pomůže epilátor

Přidat na Seznam.cz
Odstraňování chloupků asi nebaví žádnou z nás, proto hledáme metody, které nás porostu zbaví jednou provždy. To není tak jednoduché. Minimálně epilátor vás ale chlupů zbaví na dlouhou dobu.

Jaký je nejlepší epilátor?

Kde vám vadí chloupky? Na nohou, v podpaží, některé ženy s nimi bojují i v oblasti rtů, na bradě, prsou, břichu nebo i rukou. Pokud je oholíte žiletkou nebo se jich zbavíte depilačním krémem, jen je seříznete nad pokožkou a vyrostou prakticky druhý den znovu. Proto je lepší je vytrhnout i s kořínkem. Účinek je tak delší, někdy se kořínky už neobnoví a porost není už tak hustý. Nejlepší epilátory navíc umí chloupky odstranit celkem bezbolestně. Jsou ovšem oblasti, které jsou prostě citlivé a zde je prostě nepříjemné se chloupků vytrháváním zbavovat. I tak máme řešení.

Zkuste laserový epilátor

Dříve jste na tuto proceduru mohli jít do salonu. Laser je nejúčinnější metodou odstraňování chloupků, protože zničí vlasovou cibulku. Není sice vyloučeno, že se neobnoví, ale i tak je dlouhodobý efekt jistě vítaný. Laserový epilátor si už můžete pořídit i domů a dopřávat si tak tuto proceduru, kdykoli budete potřebovat. Například laserový epilátor Babyliss pracuje na principu IPL technologie. Co to znamená? Že pod povrch pokožky je vysláno elektrické pulzní světlo, které v podkoží tepelně eliminuje chloupky i s kořínky. Některé zmizí navždy, jiné vyrostou za několik týdnů a podaří se vám jich zbavit třeba až napodruhé. Zejména tmavých chlupů se zbavíte rychleji, protože pigment snadněji pohlcuje laserové pulsy. Je pravda, že světlé chloupky jsou víc nezničitelné, ale zase nejsou tak výrazné, tak vás nemusí trápit, že se tu a tam objeví. Laserový epilátor vás tedy zbaví i chloupků na místech, kam byste se báli použít klasický elektrický epilátor. Účinně zabojuje v tříslech, podpaží, klidně jej můžete využít i na obličeji.

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA A PAFRÉMY LASEROVÝ EPILÁTOR IPL EPILÁTOR

Související články

Notino představuje kultovní značku Thayers: nejprodávanější pleťové tonikum v USA právě dorazilo do Evropy

Ikonický toner Thayers Natural Remedies je jedním z nejoblíbenějších produktů celebrit a nyní je k dostání na notino.cz. 

Celý článek

Na scénu přichází nový parfém značky Louis Vuitton City of Stars

Kolekce Louis Vuitton Cologne Perfumes má neobyčejnou schopnost navodit atmosféru dokonalého dne. Vůně za vůní, hodinu po hodině dokáže kolekce rozjasnit každý okamžik rozechvělou harmonií, která vzdává hold rozlehlé, inspirující krajině amerického Západního pobřeží. 

Celý článek

Majitelka LA ORGANICA Jitka Letici vytvořila projekt, pod kterým najdete jen 100% přírodní kosmetiku

Stát se majitelkou obchodu s přísně vybíranou přírodní kosmetikou je náročný proces, který nemusí vždy nést jen pozitivní zkušenosti. Jitka Letici se však dívá dopředu a z každé situace si odnáší jen to dobré.

Celý článek

Esprit Essential: Naučte se radovat i z maličkostí

První ranní sluneční paprsky na naší pokožce, zpěv ptáků nebo oblíbená písnička v rádiu. Každý den nám nabízí nespočet drobných momentů, které nám přinášejí radost. Jejich esenci v sobě nese dvojice nových vůní Esprit Essential.

Celý článek

Pečujte o podpaží s deodoranty fenjal

Nejen spolehlivou ochranu, ale také tu nejjemnější péči o citlivou pokožku podpaží poskytují deodoranty a antiperspiranty značky fenjal. Najdete mezi nimi i velmi šetrné přípravky bez hliníkových solí a alkoholu.

Celý článek

Tom Tailor Pure: Elegantní vůně pro pocit pohody

Chcete prožívat své často hektické dny s lehkostí a naplno si vychutnat zasloužené chvíle odpočinku? Nové vůně Tom Tailor Pure vám do života vnesou svěžest, čistotu a vyrovnanost.

Celý článek

Tipy na valentýnské líčení

Svátek zamilovaných, který bude už za pár dnů, si říká o výjimečné líčení. Vsadíte na výrazné oči nebo se zaměříte na oslňující rty? 

Celý článek

OLEJOVÝ PARFÉM MODERNÍ TRADICE Z PŘÍRODY

Pokud by měla vůně tvář, jistě by patřila Kleopatře. Byla její první známou propagátorkou. Velmi dobře si uvědomovala účinky esenciálních olejů, které patřily k jejím každodenním zkrášlujícím rituálům. Historické prameny uvádějí, že Kleopatra používala vůni ke svádění Marca Antonia a podlaha kolem její postele a budoáru byla posetá růžemi.    

Celý článek